Prodej stavebního pozemku 885 m²

Zahradní, Husinec - Řež, okres Praha-východ

7 700 000 Kč 7 390 000 Kč (8 350 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Jeden z nejhezčích pozemků v Řeži u Prahy

Jeden z nejhezčích pozemků v Řeži. Ve spodní části Řeže, v prostředí zahrad a rodinných vilek z první republiky i dob novějších. Stavební pozemek o ploše 885 m2 pro výstavbu samostatného rodinného domu leží v blízkosti pošty a místního úřadu, v krátké pěší vzdálenosti od zastávky vlaku a autobusu. Přímo na pozemku jsou přípojky elektřiny, vody a kanalizace, plyn je v ulici. Pozemek je rohový, je přístupný po zpevněné místní komunikaci.
Pokud chcete bydlet v kouzelném místě v údolí Vltavy, a přitom kousek od Prahy, čtete ten správný inzerát. Řež je součástí obce Husinec, ale je vlastně známější než Husinec, proto mluvím o Řeži. Nikdy nebyla zemědělskou vesnicí ani městem, za první republiky se stala oblíbeným letoviskem, vznikla zde řada vilek i chat. Významný rozvoj pak obec zažila od 60. let. Moderní výstavba posledních let se soustředila zejména v horní části Řeže, spodní část mezi borovým lesem a řekou si drží svůj poklidný ráz.
Doprava do Prahy je velmi pohodlná díky vlaku i autobusu. Autobus č.371 jezdí na stanici metra Kobylisy, vlak jede přes Roztoky a Podbabu na Masarykovo nádraží. Vlak významně urychluje dopravu nejen do centra Prahy ale i na Prahu 6 – třeba k areálům vysokých škol v Suchdole a Dejvicích. V Řeži naleznete školu, školku, prodejnu potravin, pekárnu, tenisové kurty, dětská hřiště i tradiční fotbalové hřiště s restaurací u kabin. V obci funguje řada aktivit pro děti včetně turistického oddílu a fotbalového klubu.
Prohlídky jsou možné ve všední den i o víkendu, kontaktujte mne pro více informací.

Číslo zakázky
IDNES-N04330
Cena
7 390 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
885 m2
Voda
veřejný
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku