AMADET Jenštejn Rodinné domy Hradní, Zlatnická, Jenštejn

Hradní, Zlatnická, Jenštejn

Domy

Počet jednotek
50
Nabízené dispozice
4+kk
Užitná plocha
88 – 100 m2
Plocha parcely
153 – 340 m2
Cena
od 3 877 015 Kč
do 4 559 690 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně DPH za dům i pozemek.

Termíny

K nastěhování
01.07.2018

Popis projektu

Zahajujeme prodej řadových domů v developerském projektu AMADET Jenštejn rodinné domy. Projekt nabízí klidné rezidenční bydlení v historické obci těsně za Prahou. Obec se nachází mezi pražskými čtvrtěmi Vinoř a Horní Počernice. Z obce je bezproblémové dopravní spojení do Prahy linkami PID na metro B Černý most a metro C Letňany, cca 15 minut jízdy MHD a 10 minut autem.
Aktuálně je v realizaci část rozdělená na 2 etapy, při nichž vznikne celkem 50 nových patrových rodinných domů v dispozici 4+kk o užitné ploše 87,9 – 99,6 m2. Ceny rodinných domů jsou od 3 877 015 Kč vč. DPH, ceny zahrnují zahradu i parkovací místo. V zadní části každého domu se nachází terasa se zahradním domkem. Všechny domy budou v energeticky úsporné třídě B. Dokončení stavby současných dvou etap je plánované na léto 2018.

Popis lokality

V samotné obci je pošta, obecní úřad, dvě restaurace, zřícenina středověkého hradu, dva rybníky, dětské hřiště a mateřská školka, která bude podle potřeby navyšovat svojí kapacitu. Spolu s první etapou výstavby RD se bude ve vedlejší obci stavět svazková základní škola s jídelnou a tělocvičnou, z Jenštejna bude děti do školy vozit školní autobus. Projekt do budoucna počítá s výstavbou dalších etap rodinných domů, s dalšími etapami bude postavena ZŠ přímo v Jenštejně. V okolí Jenštejna můžete navštívit lesnatý park, v okolních obcích pak kulturní centrum, sportovní centrum s badmintonovou halou a tenisovými kurty, jízdárna, dětský park Amerika a nedaleko také golfové hřiště.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Parkování
parkování na pozemku

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama