Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Botanica

Praha, Jinonice, Pekařská

Titulní fotografie

Mapa

Více fotografií

  • Náhled
  • Náhled
  • Náhled
  • Náhled
  • Náhled

Byty

Počet jednotek
2
Užitná plocha (od)
53 m2

Cena (od) 3 645 285 Kč

Zobrazit 2 nabídky z projektu

Termíny

K nastěhování
30.11.2017

Popis projektu

Máte vysoké nároky na bydlení a je pro Vás důležitá odpovědnost k životnímu prostředí? Unikátní bytový dům Botanica K nabízí kromě obvyklého vysokého standardu použitých materiálů také systém pro hospodaření s recyklovanou – tedy šedou – vodou.
To znamená, že pro splachování toalety je použita přečištěná voda z koupelen. Prestižní rezidenční čtvrť, v níž se bytový dům nachází, je navíc v blízkosti přírodního parku, golfového hřiště, mezinárodních škol a školek. Na terminálu letiště Václava Havla budete odsud autem do 15 minut jízdy.
Šestipodlažní bytový dům Botanica K se sedmým ustoupeným podlažím je rozdělen na dvě samostatné nadzemní sekce, které jsou propojeny společným suterénem, v němž budou umístěny sklepy, parkovací stání a technické zázemí domu. Dispozičně jsou byty řešeny jako 1+kk až 5+kk, podlahová plocha se pohybuje v rozmezí od 35 po 121 m². Všechny byty nabídnou novým majitelům komfort balkonu či terasy, některé budou mít praktické předzahrádky.
Jedno ze zelených řešení bytového domu Botanica K je zcela unikátní. Počítá se se systémem pro hospodaření se šedou vodou, v rámci kterého bude pro splachování toalet využita přečištěná voda z umyvadel, van a sprch. U domu bude navíc umístěna akumulační nádrž pro zachycování dešťových vod, jenž mohou být dále využity pro zalévání zeleně v okolí domu. V podzemním podlaží bude kolárna a místnost se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. V rámci této etapy projektu plánujeme navíc zahájit výstavbu přilehlého parku s odpočinkovými zónami, jehož součástí bude také dětské hřiště.

Popis lokality

Jinonice jsou čtvrť a katastrální území, nacházející se v kopcovitém terénu na jihozápad od centra města. Celé Jinonice spadají do městského obvodu Prahy 5. Charakterem se jedná převážně o vilovou čtvrť a tranzitní část města, jež slouží jako spojnice mezi Jihozápadním Městem a centrem Prahy.
Aktivní odpočinek i příjemný klid
Pozemky, na kterých je Rezidenční čtvrť Botanica vybudovaná, leží na mírně svažité ploše orientované na jih. Areál přímo sousedí s přírodním parkem "Košíře - Motol", jehož součástí je i přírodní památka stolová hora Vidoule, jeden z nejvyšších pražských kopců.
Místo je ideální pro aktivní odpočinek. Najdete zde mnoho romantických zákoutí, krásné přírodní scenérie, i některé vzácné dřeviny i rostliny. Na jihu a západě území se nacházejí obslužné komunikace, budovy komerčního charakteru a ostatní plochy. V rámci první fáze výstavby Rezidenční čtvrti zde vznikl biokoridor o rozloze cca 25 000 m², který areál příjemně a přirozeným způsobem odděluje od okolního městského ruchu.
Služby, obchody i zábava nadosah
V městské části Praha – Jinonice je vše, co potřebujete k pohodlnému životu. Prestižní Německá škola v Praze, jejíž součástí je mateřská škola, základní škola a víceleté gymnázium. Anglická mateřská školka Little Bear i Gymnázium Jaroslava Heyrovského.
Pro nákupy je v blízkosti projektu prodejna smíšeného zboží a supermarket Albert.
Snadno se dostanete ke Galerii Nové Butovice, kde najdete veškeré obchody, služby i restaurace. Rozvadovskou spojkou po dálnici D5 jste do 10 minut v nákupním a zábavním centru Metropole Zličín.

Další informace

Více informací Web projektu

Lokalita a občanská vybavenost

Dopravní dostupnost Velmi dobrá
Občanská vybavenost Velmi dobrá

Poslat dotaz

1 2 = (Ochrana proti strojovému zpracování.)
informační emaily

Prodejce a developer

foto - rk

Skanska Home Center
+420 737 900 ...
zobrazit celé číslo info@skanskareality.cz

Možnosti financování

Reklama