Bytové domy - Panorama Boskovice

Otakara Kubína, Boskovice

Byty

Počet jednotek
69
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
42 – 114 m2
Cena
od 2 220 000 Kč
do 7 000 000 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
05.09.2019
Zahájení výstavby
15.07.2019

Popis projektu

Nová zástavba vychází z rámce stanoveném regulativy a návaznosti na urbanismus sousedních bytových domů. Na severní straně pozemku jsou umístěny 4 bytové domy o půdorysu čtverce s rohy směřujícími na 4 světové strany. Dva bytové domy na západní straně jsou o jedno podlaží nižší. Na jižní straně pozemku se nachází parkoviště a rozlehlý jednopodlažní parkovací objekt, který slouží částečně jako akustická bariéra železniční dráhy.Ze severovýchodní strany vede od původní zástavby dvouproudová příjezdová komunikace, díky čemuž vzniká mezi parkovacím domem a bytovými domy pěší zóna s cyklostezkou (pokračující na Janáčkovu ulici) a chodníkem, které tvoří koridor sloužící zároveň jako příjezdová cesta pro hasičské a popelářské vozy. Dvouproudová silnice pak společně s kolmým parkováním, navazující na venkovní parkoviště, podjíždí na jižní straně parkovací dům a společně s valem a vegetací dále napomáhá odhlučnění železniční dráhy. Doslova na dosah ruky se nachází Malý park, který je úžasným oddechovým místem pro posezení i trávení volného času.

Výstavba bytových domů bude rozdělena do dvou etap, kdy při první etapě vzniknou dva vyšší bytové domy na severovýchodní straně pozemku, garážový objekt, parkoviště a veškeré komunikace. Ve fázi druhé vzniknou dva zbývající, o podlaží snížené bytové domy (sníženy z důvodu vzletových křivek heliportu blízké nemocnice). V prostorech mezi domy druhé etapy vznikne ve spolupráci se zahradními architekty malý park. Předzahrádky bytových domů bude krýt řada vysazených listnatých stromů.

Více informací na www.panoramaboskovice.cz.

Popis lokality

Nová zástavba vychází z rámce stanoveném regulativy a návaznosti na urbanismus sousedních bytových domů. Na severní straně pozemku jsou umístěny 4 bytové domy o půdorysu čtverce s rohy směřujícími na 4 světové strany. Dva bytové domy na západní straně jsou o jedno podlaží nižší. Na jižní straně pozemku se nachází parkoviště a rozlehlý jednopodlažní parkovací objekt, který slouží částečně jako akustická bariéra železniční dráhy.Ze severovýchodní strany vede od původní zástavby dvouproudová příjezdová komunikace, díky čemuž vzniká mezi parkovacím domem a bytovými domy pěší zóna s cyklostezkou (pokračující na Janáčkovu ulici) a chodníkem, které tvoří koridor sloužící zároveň jako příjezdová cesta pro hasičské a popelářské vozy. Dvouproudová silnice pak společně s kolmým parkováním, navazující na venkovní parkoviště, podjíždí na jižní straně parkovací dům a společně s valem a vegetací dále napomáhá odhlučnění železniční dráhy. Doslova na dosah ruky se nachází Malý park, který je úžasným oddechovým místem pro posezení i trávení volného času. Výstavba bytových domů bude rozdělena do dvou etap, kdy při první etapě vzniknou dva vyšší bytové domy na severovýchodní straně pozemku, garážový objekt, parkoviště a veškeré komunikace. Ve fázi druhé vzniknou dva zbývající, o podlaží snížené bytové domy (sníženy z důvodu vzletových křivek heliportu blízké nemocnice). V prostorech mezi domy druhé etapy vznikne ve spolupráci se zahradními architekty malý park. Předzahrádky bytových domů bude krýt řada vysazených listnatých stromů.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Parkování
garáž, parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis