Bytový dům Kladno

Milady Horákové 3302, Kladno

Byty

Nabízené dispozice
(neuvedeno)
Užitná plocha
36 – 65 m2
Cena
od 1 613 080 Kč
do 3 208 330 Kč

Zobrazit 1 nabídku

Termíny

Popis projektu

PROJEKT JE JIŽ ZKOLAUDOVÁN! Bytový dům Kladno je moderním projektem společnosti Bexte s. r. o., která díky svým letitým zkušenostem utváří architektonicky zajímavý objekt. Šestipodlažní budova ukrývá celkem 12 bytů o dispozičním uspořádání 1+kk a 2+kk. Vnější fasáda působí velice stylovým dojmem a je kombinována s řadou novodobých prvků.
Uvnitř naleznete podlahovou plochu 36,31 – 65,39 m2, s níž souvisí i nadstandardní vybavení vnitřních prostor. Součástí některých bytů jsou balkony a lodžie umožňující příjemný výhled po okolí. Nechybí ani praktické garážové stání v přízemí. Bytový dům Kladno sází na kvalitu výstavby a nízké provozní náklady.

Popis lokality

Kladno je městem s vynikající občanskou vybaveností a dobrou dostupností na Prahu, Chomutov i Karlovy Vary. Bytový dům Kladno se nachází v oblasti Kročehlavy, v nejdelší ulici Milady Horákové. Právě tam narazíte na blízkost nejrůznějších služeb – školy, školky, restaurace, kavárny, obchodní domy a lékař. Jen kousek opodál je centrum města s další nabídkou. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o potřebnou relaxaci. K ní lze využít nedaleký park. Vyrazit můžete ke Kročehlavskému rybníku. Pohybově aktivní jedinci dají přednost udržovaným cyklostezkám a jiným sportovním zařízením. Na tomto vynikajícím situování oceníte i zastávku MHD vzdálenou jen 88 m od bytového domu. To je prostředí, které si velice brzy oblíbíte.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon

Okolí a doprava

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis