Bytový dům Suchdolské náměstí I Internacionální, Praha

Internacionální, Praha

Byty

Počet jednotek
9
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk
Užitná plocha
38 m2
Cena
od 3 560 000 Kč

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Zahájení výstavby
15.08.2017

Popis projektu

ředstavujeme Vám ojedinělý projekt Bytového domu na Suchdolském náměstí v nádherném prostředí okrajové části Prahy 6 v samém srdci Suchdola.
Bytový dům plynule navazuje a přirozeně ukončuje blok stávající kruhové zástavby náměstí, je citlivě přiřazen k sousednímu domu a tvoří vhodné doplnění prostoru. Okolní úprava a zeleň oživí a zpříjemní prostranství i bydlení. Dům koresponduje se stávajícím členěním a zároveň vnáší do místa nový vjem vkusné jednoduchosti v minimalistickém stylu, doplněn pouze o nenásilné prvky na fasádě tak, aby nenarušil celkový ráz původního náměstí. Kvalita materiálů, elegantní vzhled, technologie, dispoziční řešení, lokalita a dostupnost jsou spojením v bezkonkurenční bytový projekt. Kde lépe v Suchdole bydlet, než na náměstí.
V pěti patrech vám nabídneme byty o velikostech 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu. Dispozice bytů jsou systematicky a nápaditě řešeny tak, aby plnily požadavky dostačujícího zázemí, prosvětleného interiéru a prostoru pro relaxaci. Ve všech bytech najdete balkón, terasu, či předzahrádku. Dům neopomíjí regulované větrání s rekuperací. Vybrané byty jsou doplněny i klimatizačními jednotkami, garážová stání a sklepní kóje jsou situovány ve dvou podzemních podlažích pro každý byt. Dvěma bytům v přízemí náleží předzahrádky a zde též parter je určen ke komerčnímu využití.
S novým nápadem jsou zde navrženy malé jednopokojové byty vedle větších bytů tak, aby vznikla možnost jejich vzájemného dispozičního propojení. Nabízí se zde širší škála využití bytů jak na pronájem, tak i jiné možnosti práce s aktuální potřebou využití prostoru.
Bytový dům velkoryse řeší také parkovací a skladovací prostory a to díky tomu, že garážová stání a sklepy jsou ve dvou podzemních patrech, kde ke každému bytu náleží 1 - 2 garážová stání a ke každému bytu i samostatný sklep.
Standardem je i kvalitní a detailní zpracování společných částí domu, ať už je to velkoformátové dlažba na chodbách, nízkoenergetický výtah KONE, pohledový beton, bezpečnostní dveře a nebo podsvícení stropu ve vstupním parteru.

Popis lokality

Suchdol, dnes městská část Prahy ( od roku 1990), se nachází v okrese Praha - západ. Rozkládá se na ploše 513 ha a čítá 6 566 obyvatel (k 1.1.2011). Skládá se z částí Strarý Suchdol, Nový Suchdol, Výhledy, Budovec (dříve patřil Sedlci a průmyslových závodů v tzv. Dolním Sedlci. Sousedními obcemi jsou Horoměřice, Roztoky a Únětice. K významnějším objektům patří rozsáhlý areál České zemědělské univerzity, Základní škola Mikoláše Alše, Brandejsův statek jinak zvaný Suchdolský zámeček a kaple sv. Václava. V těsné blízkosti Suchdola se rozkládá skalní útvar Kozí hřbety. Za ním je romantické Tiché údolí, spojující Únětice a Roztoky u Prahy. V Tichém údolí se nachází Alšova vyhlídka, z níž lze vidět Kozí hřbety, únětické rybníky a část Tichého údolí. V Suchdole probíhá od počátku 21. století intenzivní bytová výstavba, provázená zvyšováním kapacity suchdolských mateřských škol.

Vnitřní vybavení a balkon

Kuchyňská linka
ano
Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Klimatizace
ano
Vodní zdroj
veřejný
Konstrukce budovy
brick
Parkování
parkovací místo
Dvojgaráž
ano

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Občanská vybavenost
Veškerá infrastruktura
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama