BYTY U DUBU, PRAHA 4 - MODŘANY - byty za dostupné ceny Československého exilu, Praha

Československého exilu, Praha

Byty

Počet jednotek
227
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
48 – 116 m2
Cena
od 2 890 000 Kč
do 6 750 000 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
01.03.2014

Popis projektu

Do třetice všeho dubového - rezervace bytů z 3. etapy odstartovaly!
V pražských Modřanech na pozemku mezi ulicemi Generála Šišky, K Dolům a Soukalova naváže na současnou výstavbu již 3. etapa úspěšného rezidenčního projektu BYTY U DUBU. ABM architekti navrhli devítipatrový dům se zajímavě řešenou fasádou a dispozicemi bytových jednotek 1+kk až 4+kk s balkony, lodžiemi či terasami ke každému bytu. Celkem zde vznikne 101 bytů.
Projekt je navržen v energetickém standardu B, což znamená, že bude energeticky VELMI ÚSPORNÝ z hlediska služeb, údržby i správy a na rozdíl od ostatních úsporných či pasivních staveb, je cena za pořízení takového bytu v Bytech U Dubu velmi atraktivní.
Standardní vybavení, které je již zahrnuto v ceně bytu, představují kvalitní materiály a zařizovací předměty, odpovídající současným nárokům na moderní bydlení. V rámci balíčků Standard a Standard+ si klienti mohou vybírat z různých barev a dekorů, případně měnit a doplňovat dle individuálně zvolených výrobků a materiálů z nabídky našich osvědčených dodavatelů v rámci klientských změn za speciálně zvýhodněné ceny.
Pro více informací navštivte prosím naše webové stránky, nebo se přijďte poradit do prodejního centra v Paláci Koruna na Václavském náměstí ( 1. patro).

Popis lokality

Rezidenční projekt BYTY U DUBU je jen kousek od přírodní památky Modřanská rokle. Majitelé bytů nebudou muset za ničím daleko, v blízkosti najdete mnoho typů sportovního vyžití (golf, squash, tenis, dráha pro in-line bruslení, jogging…), v docházkové vzdálenosti jsou pak obchody, školy i školky, poliklinika Modřany, restaurace, kino a další služby. Projekt nabízí i výbornou dopravní dostupnost, zastávka autobusu MHD se nachází přímo u domu, zastávka tramvaje je vzdálena cca 250m.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - dálkové
Konstrukce budovy
brick
Parkování
garáž, parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
plná
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama