Byty ve Zbůchu - nízkoenergetické moderní bydlení Náměstí, Zbůch

Náměstí, Zbůch

Byty

Počet jednotek
18
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk
Užitná plocha
34 – 100 m2
Cena
od 1 300 000 Kč

Zobrazit 4 nabídky

Termíny

Zahájení prodeje
02.11.2017
Zahájení výstavby
06.11.2017
Dokončení stavby
01.04.2019
K nastěhování
01.05.2019

Popis projektu

Při tvorbě projektu se dbalo především na technické provedení, aby hotová stavba byla moderní, energeticky výrazně úsporná, s dlouhou životností a hlavně poskytla dostupné bydlení široké veřejnosti. Podařilo se nám docilit maximálního využití plochy bez hluchých míst, aby zákazník mohl naplno profitovat z každého metru svého nového bytu. Použité materiály zaručují dlouhou životnost a vynikající zvukovou izolaci od okolí a sousedních bytů.
Čtyřpodlažní dům disponuje sedmnácti byty a jedním ateliérem ve dvou samostatných vchodech B a C. (Etapa A je již hotová). Narozdíl od jiných novostaveb se zde nachází vyšší poměr středních a větších bytů oproti malým. Většina jednotek nabídne balkon nebo francouzská okna.
Sedmikilometrovou vzdálenost mezi Zbůchem a Plzní lze hravě překonat během pár minut autem, nebo pravidelnými autobusovými či vlakovými spoji. Nedaleká dálnice D5 pak nabízí možnost rychlého přesunu jakýmkoliv směrem.

Popis lokality

Moderní bytový dům roste v samotném srdci Zbůchu, pouhých 7km od Plzně vzdálené obci s širokou občanskou vybaveností. Veškeré služby se nacházejí doslova na dosah ruky. Potraviny, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, obecní úřad, zastávky autobusu i vlaku leží ve vzdálenosti pouhých několik minut chůze. Mladé rodiny jistě uvítají přítomnost mateřské a základní školy v blízkém okolí domu. Život v obci zpříjemňují hojně pořádané kulturně společenské akce. Aktivní obyvatelé se mohou zapojit do různých spolků pro děti i dospělé. Bydlení ve Zbůchu nabízí unikátní propojení výhod městského a venkovského stylu života. Pokud zatoužíte po ruchu velkoměsta, či větších nákupních možnostech, během chvilky se můžete dopravit do centra západočeské metropole. Kromě auta, lze k přesunu využít pravidelné autobusové linky, nebo díky důležité železniční tepně procházející Zbůchem i vlak. Velké pozitivum je jistě fakt, že ranní nebo odpolední špička nenarušují plynulost dopravy. Vynikající dostupnost Zbůchu ještě doplňuje zhruba 1km vzdálená trasa dálnice D5. Byty ve Zbůchu jsou ideální pro každého, kdo vyžaduje klidnější bydlení mimo velká městská sídliště, v novém moderním bytě s nízkou režií a zároveň chce využít veškeré výhody velkoměsta…

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon
Sklep
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
zaveden
Topení
jiné
Konstrukce budovy
mixed
Parkování
parkování na ulici

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Nová Valcha
Plzeň, Plzeň

Nová Valcha Plzeň

Plzeň
od: 1 100 000 CZK

Zpět na výpis

Reklama