CHYTRÉ BYDLENÍ CSV Řepy

Čistovická, Praha

Byty

Počet jednotek
24
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
29 – 117 m2
Cena
od 3 200 000 Kč
do 12 300 000 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
10.10.2017
K nastěhování
01.11.2017

Popis projektu

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy dobře vystihuje myšlenku konceptu Trigema Chytré bydlení. Komorní bytový projekt tvoří budova, která je citlivě zasazena do poklidného prostředí vilové zástavby. Nahradila navíc nefunkční objekt, který zde postupně chátral. Charakter projektu a počet a navržení jednotlivých bytů ukazuje, žese se projekt vyznačuje sociálně bohatším rázem bydlení.
Jedná se o prvotní počin standardu Premium, který by se dal zjednodušeně charakterizovat jako prémiové bydlení bez kompromisů. V bytech, navržených zkušenými odborníky se odráží prioritní požadavek na funkční a elegantní prostor plnící předpoklady spokojeného bydlení.
Bytový dům CSV@Řepy nabízí 24 jednotek, které tvoří 23 bytů a jeden ateliér v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Leží v klidné vilové čtvrti, odkud je rychlé napojení jak autobusovou, tak tramvajovou dopravou. Zastávka autobusu je přímo u domu. Ten, kdo si pro dopravu zvolí automobil, se pohodlně dostane na Pražský okruh, ale i směrem do centra hlavního města.
Při přípravě a samotné realizaci projektu se úzce spolupracovalo s renomovanými bytovými designéry ze studia OOOOXX, díky čemuž je také zajištěna vysoká kvalita jednotlivých prostor a vybavení bytového domu. A co tvoří vybavení interiéru? Dobré prosvětlení je zajištěno díky proskleným balkonům a velkým francouzským oknům. V bytech je dřevěná podlaha a na terasách dřevěná prkna. Každý z uživatelů – zejména v zimních měsících - bezpochyby navíc ocení vnitřní podlahové vytápění.
Jedním z charakteristických znaků je použití odolné oceli Corten například ve vstupních portálech, ve výtazích či přímo v jednotlivých bytech. Materiál, který je obohacen o měď a fosfor, se vyznačuje sníženým obsahem uhlíku. Obklady a dlažba v koupelnách jsou jak ve variantě Corten, tak v podobě velkoformátové bílé či betonu.
Další z benefitů představuje čidlo kvality vzduchu, které měří koncentraci oxidu uhličitého ve vnitřních prostorách. Čidlo je vhodným indikátorem vydýchanosti vzduchu. Zájemci o bydlení v bytovém domě CSV@Řepy mají možnost napojení na rekuperaci, která zabezpečuje, že venkovní čerstvý vzduch prochází do bytů přes rekuperační výměník. Z druhé strany naopak vstupuje teplý odpadní vzduch z objektu. Výměník přitom dokáže zajistit až 90procentní účinnost předání tepla. Předejde se tak nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů v interiéru.
Inteligentní ovládání bytu, které umožňuje řídit některé funkce bytu na dálku, se mimo jiné týká centrálního a časového ovládání světel, spotřebičů, rolet, externích žaluzií či vytápění jednotlivých místností. Dosáhne se tím mimo jiné úspory energií v řádu až několika desítek procent.
Chloubou pátého nadzemního podlaží je potom světlá výška stropů (2,95 metru) nebo i možnost individuální klimatizace. Ve vyšších podlažích nechybí ani přepychové terasy s výhledem do okolí.

Popis lokality

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV vyrůstá přímo v Řepích, jak již název projektu napovídá. Je zasazen do východní části ulice Čistovická a obklopen původní zástavbou malých rodinných domků. Poklidné okolí navozuje téměř vesnickou atmosféru. I přes zmiňovaný charakter nabízí přímé okolí ulice Čistovická velké spektrum služeb občanské vybavenosti nebo variant rychlého spojení do centra Prahy. Jedním z hlavních důvodů, proč se zajímat o projekt CSV je nepochybně vhodný mix veřejných služeb, nákupních možností, rychlého spojení nebo zelených prostranství vhodných k aktivnímu odpočinku. V Praze 17-Řepích se totiž nachází: Mateřské a základní školy: MŠ Bendova, MŠ Pastelka, MŠ Socháňova, ZŠ a MŠ Laudova, Základní škola genpor. Františka Peřiny, Základní škola Jana Wericha, Základní umělecká škola Blatiny, Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Japonská škola v Praze, kterou provozuje Nadace Japonské společnosti v České republice. Střední školy: Osmileté gymnázium, Mensa gymnázium, zaměřené na mimořádně nadané studenty, Střední škola gastronomie a hotelových služeb, Soukromá střední umělecká škola designu Nákupy: Řepy sice nejsou přesycené obchodními centry či hypermarkety, z ulice Čistovická je však k dispozici několik snadno dostupných nákupních příležitostí. V centru této městské části je pak výběr z mnoha běžných obchodů a restaurací. Supermarket, Hornbach ul. Makovského, Sídliště Řepy, OC Šestka, Obchodní zóna Zličín. Zdravotnictví: Je zde k dispozici celé spektrum ordinací a ambulancí praktických i odborných lékařů pro děti i dospělé. Nejvíce pracovišť je soustředěno do Nemocnice Motol nebo Nemocnice na Homolce, které jsou vzdálené necelých 5km. Úřady: Úřad městské části, Pošta, Policie ČR a Městská policie. Pouhých 150 m od projektu se nachází autobusová zastávka MHD. Stanice metra Petřiny, Stodůlky, Nádraží Veleslavín nebo Zličín do 18 min. Automobilem cca za 4 min na Pražský okruh. A nespornou výhodou je také dostupnost Letiště Václava Havla.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Podlahové krytiny
Obývací pokoj, ložnice, chodba – třívrstvá dřevěná podlaha celoplošně lepená (Boen; rozměr prkna 220
Dveře
Dveře vstupní protipožární, bezpečnostní tř. 3, povrch CPL, bezpeč.kování - kukátko, zárubeň ocelová
Okna
plastová - izolační trojsklo, dveře na terasy ze sklopně-posuvného systému - dle projektové dokument
Vnitřní omítka
sádrové
Omítka fasády
Fasáda: kontaktní zateplovací systém.
Střecha
plochá
Parkování
parkovací místo
Počet parkovacích míst
33

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
restaurace, supermarket, Úřad MČ Praha 17, autoopravna, PP Obora Hvězda
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis