CHYTRÉ BYDLENÍ KLR Plzeň Kollárova, Plzeň

Kollárova, Plzeň

Byty

Počet jednotek
82
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
34 – 119 m2
Cena
od 1 655 000 Kč
do 3 257 000 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
14.11.2016
Zahájení výstavby
14.11.2016
Dokončení stavby
31.07.2018
K nastěhování
31.08.2018

Popis projektu

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké Synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.
V šestipatrovém domě vznikná 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami.
Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí celou řadu výhod, které ocení ti, kteří zde hledají spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

Popis lokality

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň se nachází v širším centru města, v městském obvodu Plzeň 3. Díky MHD je centrum města - náměstí Republiky dostupné do 6 minut nebo za 10 minut chůzí. Plzeň 3 je nejlidnatější městský obvod Plzně. Tvoří je centrum města a většina západních městských částí. V tomto, pro Plzeň asi nejvýznamnějším obvodu, se soustředí velká část služeb města a je nejvýznamnějším zdrojem pracovních příležitostí pro Plzeň i okolí. V okruhu 500 m pěší dostupnosti je možné najít tramvajovou zastávku, obchodní centrum v Plzni, banky, úřady, školy, dětská hřiště, zelené plochy a parky nebo autobusové nádraží či sídlo jednoho z největších českých zaměstnavatelů Škoda Transportation a. s. Městský obvod Plzeň 3 nabízí široké spektrum základních služeb pro své občany: mateřské nebo základní školy, zdravotnické zařízení a lékárny, zóny odpočinku v podobě parků či sadů a také potřebné úřady, banky či další finanční instituce. Díky své poloze blízko centra je bohatě postaráno o kulturu, zábavu a nespočet restauračních zařízení. Díky napojení na ulici Skvrňanská a Domažlická jste na D5 do 10 minut a do 15 minut na důležitých dopravních spojích ve směru na Karlovy Vary nebo Chomutov.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - dálkové
Konstrukce budovy
mixed
Základy
železobetonové
Dveře
Obložkové zárubně. Dveře povrch CPL, v designu dle určeného standardu, rozměr dle PD. Dveře vstupní
Okna
Plastová, izolační trojsklo
Vnitřní omítka
sádrové
Omítka fasády
Obvodový plášť: kontaktní zateplovací systém.
Střecha
plochá
Parkování
parkování na pozemku, parkovací místo
Počet parkovacích míst
41

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Občanská vybavenost
Dětská hřiště, OC, Sportovní centrum, restaurace, mateřská škola, nemocnice, DinoPark a ZOO
Dopravní dostupnost
tramvaj, tramvaj, tramvaj, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Nová Valcha
Plzeň, Plzeň

Nová Valcha Plzeň

Plzeň
od: 1 100 000 CZK

Zpět na výpis

Reklama