Developerský projekt v Mnichově Hradišti Ještědská, Mnichovo Hradiště

Ještědská, Mnichovo Hradiště

Pozemky

Počet jednotek
82
Plocha parcely
582 – 1 172 m2
Cena
od 1 089 000 Kč
Poznámka k ceně
Nabízíme vám komplexní řešení vašeho bydlení. U nás získáte

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Popis projektu

Nabízíme vám komplexní řešení vašeho bydlení. U nás získáte stavební pozemky již od 3.390 Kč měsíčně a stavební pozemek i s domem již od 9.790 Kč měsíčně.
Stavební pozemky se nacházejí na rozloze cca 80 tisíc m2. Obsahují kompletní inženýrské sítě ( kanalizace, voda, plyn a optická datová síť), které jsou přivedeny na každý stavební pozemek. Výměry jednotlivých pozemků jsou mezi 600m2 a 950m2.
Rodinné domy jsou realizovány se spolupráci se společností RD Rýmařov nebo dle vašeho individuálního projektu.
Chceme, aby naše řadové domy zaujaly nejen designem, ale i cenou. Budeme vás průběžně informovat o tom, v jaké fázi jejich realizace je.
Můžete také využít služeb našich architektů, kteří vám pomohou s architektonickou studií domu. V případě, že si vyberete rodinný dům na klíč od jiné společnosti, než vám zde nabízíme, můžeme pro vás realizovat doprovodné služby, jako jsou například - získání stavebního povolení, projekty staveb, realizace - jakýchkoli částí domu - přípojky, základové desky apod., realizace zpevněných ploch, oplocení, pergol a celých zahrad.

Popis lokality

Stavební pozemky, řadové domy a rodinně domy na klíč najdete v lokalitě Za zámkem v severní části Mnichova Hradiště, v těsné blízkosti státního zámku a jeho zámecké zahrady. Územní plán Mnichovo Hradiště definuje tuto lokalitu jako pouze pro výstavbu čistého individuálního nízkopodlažního bydlení městského typu, takže se zde nebudou objevovat stavby, které by narušovaly klid místních obyvatel. Ti také mohou ocenit nezapomenutelný výhled na přírodní pamětihodnosti a stavby, které s okolí jsou - například Drábské světničky, vrcholky Krkonoš, Ještěd či hrad Bezděz. Město Mnichovo Hradiště s 8,5 tisíci obyvateli je jednou z bran do do chráněné krajinné oblasti Český ráj. Na druhou stranu leží i v blízkosti dopravních tepen - na dálnici D10 (Mladá Boleslav 10km, Turnov 15km, Liberec 35km, Praha 60km) a železniční trati Praha - Mladá Boleslav - Turnov. Mnichovo Hradiště, jehož centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou , disponuje dobrou občanskou vybaveností. Široce rozvětveny jsou sociální služby ( domov důchodců, dům s pečovatelskou službou, poliklinika), kulturní zázemí ( městské divadlo, kino, veřejná knihovna, volnočasové centrum, městské muzeum v barokní budově státního zámku). Rodiny s dětmi ocení síť vzdělávacích institucí: tři mateřské školy, tři základní školy, gymnázium.

Vnitřní vybavení a balkon

Telefon
ano
Internet
ano
Zdroj elektřiny
zavedena
Vodní zdroj
na hranici pozemku
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
zaveden

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama