Domy Podlešín

Podlešín

Domy

Počet jednotek
20
Nabízené dispozice
4kk
Užitná plocha
95 m2
Cena
od 41 000 Kč

Zobrazit 1 nabídku

Termíny

Zahájení prodeje
01.10.2019
Dokončení stavby
01.02.2020

Popis projektu

Nabízíme prodej rodinných domů v projektu Domy Podlešín, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě plné zeleně uprostřed přírody, zároveň s výborným spojením s hlavním městem. Cena od 3 900 000,-.

Autorem projektu je developerská společnost BAKDEVELOPMENT. Design v sobě kombinuje klasickou architekturu současného bydlení s moderními nadčasovými prvky.

Můžete vybírat mezi dokončením do standardů neboli provedení Shell & Core. V rámci nadstandardních klientských úprav dále můžete volit dokončení interiérů na míru či zařízení nábytkem dle Vašich představ.


Zajistíme financování, které umožní vlastní bydlení téměř každému i bez nutnosti dokládaní příjmu. Stačí Vám pouze 25% vlastních zdrojů a o zbytek se postaráme za Vás. V dnešních nepříznivých podmínkách ke koupi vlastního bydlení u nás témě všichni uspějí a mohou se brzy radovat z nového domova.


Více informací na www.domypodlesin.cz

Popis lokality

Podlešín je obec v okrese Kladno, 24 km severozápadně od Prahy, asi 6 km východně od města Slaný. Správním územím je město Slaný. Žije zde 326 obyvatel. Dominantou Podlešína je železniční viadukt na trati Podlešín – Slaný a pískovcová skalní jehla. Obyvatelé Podlešína mohou využívat občanskou vybavenost 2 km vzdálené obce Zvoleněves – knihovnu, obchod se smíšeným zbožím, mateřskou a základní školu, ordinaci lékaře a restaurační zařízení. Ke sportu slouží hřiště, tělocvična a tenisové kurty.Spojení do Prahy po dálnici D7 20 minut.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Zdroj elektřiny
230-400V
Parkování
parkování na pozemku
Počet parkovacích míst
2

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis