Domy Záchlumí

Záchlumí

Domy

Počet jednotek
18
Nabízené dispozice
3+kk, 4+kk
Užitná plocha
101 m2
Plocha parcely
350 – 578 m2
Cena
od 2 794 000 Kč

Zobrazit 15 nabídek

Termíny

Popis projektu

Zabydlete se ve vlastním obydlí, které bude tvořeno dvojdomy moderního vzhledu. Užívejte si soukromí, dostatek úložného místa a kvalitu zpracování celého stavebního díla. Takový komfort a nadstandard vám co nevidět přinese společnost STOREAL, jež plánuje v roce 2020 dokončení všech 19 dvojdomů. Nyní již probíhá realizace inženýrských sítí.
Stylové a nadčasové objekty s jedním nadzemním patrem. Ty dokonale oddělí společenskou část od té klidové. Vnitřní prostor se pyšní velikostí podlahové plochy 101 m2, přičemž na výběr máte z dispozic 3+kk nebo 4+kk. Aplikovány jsou kvalitní interiérové prvky, které můžete ještě před samotnou výstavbou ovlivnit.
Rodinné bydlení Záchlumí u Stříbra poskytuje svým klientům také parkovací stání a spoustu vlastního venkovního prostoru. Ten tvoří přilehlé zahrady o ploše 350 m2 až 578 m2. V tomto směru si vybere každý náročný rezident.

Více informací na www.domyzachlumi.cz.

Popis lokality

Většina žadatelů o vlastní bydlení dává v dnešní době přednost hlavně klidu, přírodě a správnému situování z pohledu občanské vybavenosti. Patříte-li k takovým občanům, pak se vám určitě zalíbí obec Záchlumí u Stříbra, v níž vzniká 19 nových dvojdomů. Moderně vyhlížející obec, která vás doslova oprostí od nepříjemného ruchu velkoměsta a nabídne adekvátní zázemí se vším všudy. To tvoří především škola, školka, knihovna, lékař, sportoviště, oddíly a podobně. O mnoho lépe jsou na tom okolní místa, mezi něž patří Plzeň vzdálená 30 km a Stříbro blízké jen 5 km. V obci se můžete věnovat řadě pohybových aktivit, mezi něž lze zařadit také jízdu na kole po přilehlých cyklostezkách. Ve všech ohledech se vám dostane hlavně nadstandardního zázemí z pohledu zeleně a přírody. Záchlumí u Stříbra si vás podmaní svou malebností a jedinečností. Zkrátka ideální místo pro trvalý život.

Vnitřní vybavení a balkon

Základy
Betonová základová deska
Okna
Plastová
Vnitřní omítka
Dvouvrstvé štukové, malba bílá
Střešní krytina
Plechová
Parkování
parkování na pozemku

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
silnice, autobus

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Domy Záchlumí, Záchlumí

Domy Záchlumí

Záchlumí
od: 2 794 000 CZK

Zpět na výpis