Garden Lofts - 22 loft bytů, Praha 5

Pechlátova, Praha

Ceny od 6 834 780 Kč

Popis projektu

Exkluzivně v naší kanceláři je nyní v prodeji celkem 22 bytů o dispozicích od 1+kk po 5+kk s terasami, předzahrádkami a balkony. S výhledem na panorama nabízí rezidence také dva loftové byty 4+kk se střešními terasami. Všechny byty mají sklep a parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů.

S byty majitelé získají výjimečnou nemovitost a s ní i prostor pro zdravý život a zelené bohatství – terasovitou, kreativně řešenou zahradu se stromy, workoutovou zónou a zahradním bazénem, přístupnou všem rezidentům k aktivnímu i pasivnímu odpočinku.

Autorem projektu je český architekt Ing. Jan Kasl, autory interiérů a designu jsou umělci za studia Morix – manželé Pizingerovi, stavitelem je známá společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. Záběr konceptu této rezidence překračuje konvenční náhled na běžný luxus. Svobodnou, uvolněnou atmosféru interiérů podtrhuje půvab surových materiálů spolu s rozsáhlým, industriálně laděným prosklením čelní fasády.

Rezidence našla své osobité místo pod Dívčími hrady, v ulici Pechlátova, na okraji zelené zóny západního úbočí hory Brabenec.

Více informací na https://www.luxent.cz/novy-rezidencni-projekt-garden-lofts-22-bytu-v-industrialnim-stylu-praha-5/100/#detail-projektu.

Popis lokality

Obyvatelé rezidence si budou moci užívat jak ticho a klid ve vlastní rozsáhlé zahradě, odstíněné od ruchu města původní zástavbou, tak i přírodní krásy blízkého Prokopského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule. Projekt je koncipován pro individuální a rodinné bydlení a hodí se pro investiční záměry. Příjemnosti metropolitního života se svou občanskou vybaveností jsou také téměř doslova nadosah. Obchodní a kulturní centrum Anděl je vzdáleno minuty jízdy autem či MHD. Také dostupnost do centra Prahy je hladká. Z rezidence dojdete pěšky za pár minut na metro B – Radlická nebo na tramvaje č. 7 nebo 21. Vyjíždíte-li z Prahy ven, v řádu minut najedete do Smíchovského tunelu nebo na Pražský okruh.

Byty (Zobrazit 4 nabídky)

Počet jednotek
22
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Užitná plocha
39 – 185 m2
Cena
od 6 834 780 Kč
do 26 585 890 Kč

Vybrané nemovitosti

Zobrazit všechny nabídky v projektu

Kontaktujte prodejce

3 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis