HOLEČKOVA HOUSE

Holečkova, Praha 5

Ceny od 11 290 000 Kč

Popis projektu

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Holečkova House je místo, kde krása, funkce, nezbytnost a luxus splývá v jedno, je to příslib životního stylu na vysoké úrovni.
Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.
Půdorysné řešení komerčních prostor a bytových jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby vždy působilo nadčasově a moderně. V prvních čtyřech nadzemních patrech jsou komerční prostory vyčleněné pro administrativní a obchodní využití, ve zbývajících dvou horních patrech jsou na každém z podlaží prostorné bytové jednotky s velkými terasami. Součástí společenských prostor je reprezentativní recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb, dostatečným počtem venkovních i garážových parkovacích stání a nechybí ani sklepní prostory.
Holečkova House je určen všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Holečkova House představuje prémiový charakter bydlení až do nejmenšího detailu.

Více informací na https://www.satpo.cz/development/projekt/holeckova-house-14.

Popis lokality

Holečkova House jako polyfunkční dům navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur 2 a nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891. Klidný vnitroblok se zelení pak nabízí úchvatný výhled na historické centrum Prahy. Každý, kdo přejde z rušného centra Nového Smíchova přes klidný park Sacre Coeur, získá pocit, že žije v malém městě. Je to jedno z mnoha kouzel této lokality. Najdou se zde umělci i bohémové, stejně jako obchodně úspěšní lidé, módní butiky, umělecké galerie a pop up obchody, bary, aj., zkrátka zde umí vše žít bok po boku. Skvělý mix maloobchodů a restaurací slouží zdejší komunitě, představuje pohodlí a prestiž.

Termíny

Zahájení prodeje
31.10.2018
Zahájení výstavby
01.03.2017
Dokončení stavby
30.11.2019
K nastěhování
31.03.2020

Byty

Počet jednotek
2
Nabízené dispozice
5+kk, 5+1
Užitná plocha
145 – 213 m2
Cena
od 20 990 000 Kč
do 26 990 000 Kč

Komerční prostory

Počet jednotek
4
Užitná plocha
173 m2 - 237 m2
Cena
od 11 290 000 Kč
do 13 990 000 Kč

Vybavení projektu

Balkon
balkon, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Klimatizace
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Plyn
veřejný přívod
Konstrukce budovy
cihlová
Parkování
parkovací místo
Ostraha
agentura
Recepce
ano

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Přístupové komunikace
beton

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis