Kolčavka

Nad Kolčavkou, Praha 9

Ceny od 4 404 295 Kč

(cena je uváděna včetně příslušné sazby DPH avšak neobsahuje cenu za garážové stání ani za sklep)

Popis projektu

KOLČAVKA je dalším rezidenčním projektem, který Vám přináší developerská společnost VI Group CZ s.r.o. Tato nová, atraktivní rezidence je umístěna v pražské Libni, nedaleko parku Podvinní a jen kousek od metra B – Palmovka.

V moderním bytovém domě, navazujícím na původní zástavbu, vznikne celkem 54 bytových jednotek s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk. Na své si tak přijdou singles, mladé páry, ale i rodiny s dětmi. K pohodlnému bydlení patří i komerční prostory které jsou součástí objektu. KOLČAVKA snoubící dynamiku Prahy v klidném povodí říčky Rokytky je tu pro Vás. Projekt je citlivě zasazen do stále atraktivnějšího, žádaného a vizuálně exponovaného území. Svojí jednoduchostí a architektonickou kultivovaností propojuje a doplňuje existující historickou i novodobou zástavbu. KOLČAVKA půdorysně sleduje stopu stávajících objektů a respektuje jejich stoupající římsovou linii. Na straně druhé, design projektu odpovídá moderní okolní zástavbě. Ve třech sekcích (vchodech) na pěti podlažích Vám projekt KOLČAVKA nabízí celkem 54 bytových jednotek. Jsou navrženy v nejoptimálnější orientaci na východ, západ a největší počet jednotek je umístěných v rámci hlavní, tedy jižní fasády. Všechny byty poskytují exkluzivitu balkonů, francouzských oken nebo teras. Dispozice jsou rozmanité a vyberete si z celé preferované škály velikostí a to od 1+kk až po 4+kk.

Více informací na https://www.nadkolcavkou.cz/.

Popis lokality

KOLČAVKA nabízí díky svému umístění na rozhraní Libně a Vysočan kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde bohatou nabídku stylových restaurací a kaváren, obchodní galerii Harfa, supermarkety i tradiční malé obchůdky, lékárny, polikliniku Vysočanská, školy, školky, střední školy i gymnázia. Přímo v ulici Nad Kolčavkou je soukromý stylový pivovar „Kolčavka“. V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází víceúčelová O2 arena, která od roku 2008 slouží k pořádání jak sportovních, tak kulturních akcí a veletrhů. Blízkou vzdálenost divadla Pod Palmovkou nebo divadla Gong jistě ocení divadelní nadšenci.

Termíny

Zahájení prodeje
19.09.2022
Zahájení výstavby
01.11.2022

Byty (Zobrazit 2 nabídky)

Počet jednotek
54
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
27 – 99 m2
Cena
od 4 404 295 Kč
do 12 877 242 Kč
Poznámka k ceně
cena je uváděna včetně příslušné sazby DPH avšak neobsahuje cenu za garážové stání ani za sklep

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
obchody, restaurace, kavárny, OC Harfa, O2 Aréna, školy, školky, pivovar
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava, autobus, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt

Vybrané nemovitosti

Zobrazit všechny nabídky v projektu

Kontaktujte prodejce

6 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis