Louis Léger House

Legerova, Praha 2

Byty

Počet jednotek
25
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk
Užitná plocha
29 – 43 m2
Cena
od 6 190 559 Kč

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Komerční prostory

Počet jednotek
4
Nabízené dispozice
Obchodní prostory
Užitná plocha
29 m2 - 95 m2
Cena
od 2 089 225 Kč

Termíny

Popis projektu

Bydlení v historickém objektu v samotném centru Prahy, to je lákavá nabídka pro bezpočet nadšených rezidentů. Nyní se i vy můžete stát jedním z nich, protože společnost GARTAL přichází s prodejem bytů v rámci projektu Louis Léger House.
Tento vznešený název přísluší rekonstruovanému historickému objektu, který bude připraven k nastěhování ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019. Do té doby si můžete vybírat z 24 bytů, 4 komerčních prostor a 6 garáží. K dispozici je dokonce i jeden ateliér.
Louis Léger House je objektem, jenž dělá čest svému jménu. Nadstandardní životní podmínky, vynikající situování a možnost vybrat si z odlišných bytových ploch. Obvykle jde o dispozice 1+kk a 2+kk, k nimž se pojí velikosti 28 m2 až 43 m2. Tak neotálejte a investujte do bydlení, díky kterému budete mít centrum Prahy v podstatě na dosah ruky. Nastěhujte se do objektu dělajícím čest svému jménu.

Více informací na http://www.bytylegerova.cz/.

Popis lokality

Bydlení v samotném středu Prahy je populární a často vyhledávané. Dokazuje to i projekt Louis Léger House situovaný na Praze 2 v ulici Legerova. Toto místo je jako stvořené z pohledu dopravní dostupnosti, ale také blízkosti k nejrůznějším službám. V okolí historického objektu najdete vše potřebné. Od obchodů, škol, restaurací, kaváren, až po úřady, poštu, banky, pojišťovny a policii. Strádat rozhodně nebudete z pohledu kulturního, protože v okolí se nachází třeba Státní opera, Národní muzeum nebo Divadlo na Vinohradech. Lokalita na Praze 2 – Nové Město je přínosná i z pohledu relaxace a sportu. Pokud si budete chtít odpočinout od ruchu velkoměsta, máte tu možnost. Stačí vyrazit do některého z nedalekých parků a jednoduše si vyčistíte hlavu. A jestli patříte mezi milovníky sportu, vydejte se cestou do moderních sportovních zařízení.

Vnitřní vybavení a balkon

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis