Marina Dubrovník nové byty a domy

Jižní Dalmatia, Dubrovnik, Chorvatsko

Byty

Počet jednotek
16
Nabízené dispozice
2+kk, 3+kk
Užitná plocha
72 – 111 m2
Cena
od 239 800 €
do 269 800 €

Termíny

Dokončení stavby
30.06.2019

Domy

Počet jednotek
3
Užitná plocha
118 m2
Plocha parcely
495 m2
Cena
od 299 800 €

Termíny

Dokončení stavby
30.06.2019

Popis projektu

Vítáme Vás v projektu Marina Dubrovník, dalším z našich projektů v Chorvatsku. V zálivu Rijeka dubrovačka v osadě Rožat, vzdálené cca 5 km od historického města Dubrovník nabízíme celkem 12 bytových jednotek v kategorii 2+kk a 4 ŘRD v kategorii 3+kk. ŘRD mají 2 podlaží a vlastní předzahrádku s jacuzzi a venkovní parkovací stání v ceně nemovitosti. Byty nabízeny s bohatým příslušenstvím jako je kuchyňská linka, samostatná garáž, předzahrádka a prostorné galerie u horních bytů. V zálivu si vždy v minulosti bohaté rodiny z Dubrovníku stavěly své sídla, zdejší krajina nabízí ulice plné subtropické zeleně, především citroníky a pomerančovníky. Exkluzivitou projektu je sladkovodní zátoka s jachtařským přístavem, vzdálená 15 minut chůze, díky které se lodě mimo sezonu nemusí vytahovat na břeh.

V jižní části Chorvatska se nachází ostrov Korčula s krásným stejnojmenným historickým městem. Projekt se nalézá od starého města ve vzdálenosti 2,5 km, což je dostatečně daleko pro trávení klidných a nerušených chvil a naopak akorát blízko pro kulturní vyžití nebo romantické večeře v restauracích na břehu moře.

Projekt je tvořený třemi rodinnými domy v kategoriích 5+kk. Každý z domů má 4 ložnice, prostorný obývací pokoj, 2 koupelny, vlastní zahradu s bazénem. Jedná se o ideální možnost trávení léta v Chorvatsku s rodinou nebo pořízení nemovitosti pro další investici. Luxusní vybavení jako jsou koupelny, kuchyňská linka, klimatizace, podlahy, dveře, venkovní bazén a mnoho dalšího je již součástí kupní ceny. Klientům dále nabízíme i možnost změny standardu vnitřního vybavení. Dokončení stavby je plánováno do konce roku 2019.

Popis lokality

V zálivu Rijeka dubrovačka v osadě Rožatsi vždy v minulosti bohaté rodiny z Dubrovníku stavěly své sídla, zdejší krajina nabízí ulice plné subtropické zeleně, především citroníky a pomerančovníky. Exkluzivitou projektu je sladkovodní zátoka s jachtařským přístavem, vzdálená 15 minut chůze, díky které se lodě mimo sezonu nemusí vytahovat na břeh. V jižní části Chorvatska se nachází ostrov Korčula s krásným stejnojmenným historickým městem. Projekt se nalézá od starého města ve vzdálenosti 2,5 km, což je dostatečně daleko pro trávení klidných a nerušených chvil a naopak akorát blízko pro kulturní vyžití nebo romantické večeře v restauracích na břehu moře.

Vnitřní vybavení a balkon

Kuchyňská linka
ano
Balkon
balkon, terasa
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Klimatizace
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Konstrukce budovy
smíšená
Parkování
garáž, parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
předměstí
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava, autobus, letiště
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis