Nové byty Hostivař, Praha 10

Kytínská, Praha

Byty

Počet jednotek
50
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
32 – 126 m2
Cena
od 54 000 Kč

Zobrazit 12 nabídek

Termíny

Zahájení prodeje
01.05.2017
Zahájení výstavby
01.06.2017
Dokončení stavby
01.03.2019
K nastěhování
01.04.2019

Popis projektu

Nové byty Hostivař“ v Praze 10 je nejnovějším projektem developerské společnosti Akro Real, a. s., s celkem 50 byty, které se nacházejí ve dvou objektech (Bytový dům č.1 a č.2, dále jen BD1 a BD2), přičemž BD1 disponuje devíti a BD2 třemi nadzemními podlažími.
Celý komplex se nachází v ulici Kytínská, nedaleko Měcholupského potoka a retenční nádrže Hornoměcholupská. Autorem architektonického návrhu projektu je Ing. arch. Markéta Svobodová. Projekt vznikl pod vedením doc. Ing. arch. Václava Aulického, autora nejvyšší pražské stavby – 216 metrů vysoké Žižkovské televizní věže. Komplex Nové byty Hostivař navrhli tak, aby konstrukčně zapadl do stávajícího urbanistického celku a harmonicky jej uzavřel. Zatímco devítipodlažní budova je svou hlavní částí situována směrem k městu s výhledem na Pankráckou pláň, menší budova naopak na jih do vnitrobloku, s rohovými okny orientovanými na západ.
Oba objekty společně sdílejí dvě podzemní podlaží se sklepy a parkovacími stáními, dopravně napojenými na přilehlou okružní komunikaci v prodloužení ulice Plukovníka Mráze. Z té je také umožněn pěší přístup k oběma domům vnějším schodištěm. Oba domy jsou volně zasazeny do terénu, nezastavěná část pozemku je navržena formou jednolité zatravněné plochy se vzrostlými stromy a keři.

Popis lokality

V pěší vzdálenosti jsou 3 mateřské školky, základní školy, střední pedagogická škola, koleje a menza náležící Univerzitě Karlově. Samozřejmostí jsou i nejrůznější obchody, restaurace, kavárna a bar. Deset minut jízdy je vzdálené OBI, Asko nábytek nebo Outlet se značkovým oblečením Fashion Arena ve Šterboholích. Nedaleko komplexu je i pobočka České pošty a městské knihovny. Milovníci sportu mohou využít krytý plavecký bazén, Sportovní a golfové centrum Hostivař nebo taneční školu. Nedaleko komplexu se nachází vlakové nádraží – zastávka Praha – Hostivař, které koresponduje se současným trendem využívání vlakových linek jako MHD a několik autobusových zastávek.

Vnitřní vybavení a balkon

Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
nezaveden
Topení
ústřední - dálkové
Konstrukce budovy
montovaná
Parkování
parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
Výborná

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis