Nový moderní projekt 15 vil na slunečné stráni nad Vltavou - Na Meandru

U Tří Jezevčíků, Husinec

Domy

Počet jednotek
15
Nabízené dispozice
5+kk až 6+kk
Užitná plocha
147 – 255 m2
Plocha parcely
593 – 1 255 m2
Cena
od 1 Kč
Poznámka k ceně
Cena na vyžádání

Zobrazit 3 nabídky

Termíny

Zahájení prodeje
01.07.2019

Popis projektu

Záměrem developera nového, moderního projektu NA MEANDRU, bylo vytvořit pro budoucí majitele krásné a ekologické bydlení s příjemným vlivem na okolí a dobrou dostupností. Do přípravy a realizace projektu jsou zapojeni znalí partneři v oblasti projekce, architektury, energetiky i designu. Hlavním cílem projektu je vytvořit krásné domy pro budoucnost. Domy jsou skvěle připraveny pro rostoucí nároky na hospodaření s energií v zimě i v létě a jdou naproti i novým trendům hospodaření s vodou. Nabízejí nejen nízké provozní náklady, ale také inteligentní energetickou nezávislost (až 8 měsíců nezávislosti na vnějších dodavatelích).

Na slunečné stráni nad Vltavou vyroste 15 krásných a perfektně stavebně i technologicky dořešených pokrokových domů. Architektura jednotlivých vil i celé čtvrti NA MEANDRU je moderní a prosvětlená. Interiéry jsou navrženy ve specializovaných studiích a organicky propojují pocitově i prakticky život v domě se zahradou. Další součástí každodennosti jsou inteligentní technologie, které obyvatele domu opravdově osvobodí od starostí o teplo v zimě i chlad a zastínění ve slunečných a horkých dnech. Pamatováno je samozřejmě na hospodaření s dešťovou i odpadní vodou, ba dokonce i na využití tepla z té odpadní. Nezávislost a nízkonákladovost běžného hospodaření zajišťuje trojí synergicky propojená a uživatelsky vstřícná solární technologie v kombinaci s tepelných čerpadlem země – voda. Slunečná stráň a skalnaté podloží nabízejí pro toto řešení dokonalé podmínky. Ve využívání technologií bude o majitele domů nadále pečovat jedna z dodavatelských firem developera – Slunce Invest Pro, specializující se na nezávislou energetiku.

Vily jsou promyšleně rozmístěné na celkovém území a jednotlivých pozemcích o velikostech od 707 m² po 1.425 m². Nabízejí se ve čtyřech úrovních provedení a cenových hladinách. Dispozice domů se pohybují od 4+kk do 6+kk a lze je ještě přizpůsobit přání majitelů. Jejich součástí je vedle obytných místností také sauna, relaxační místnost, dostatek úložných prostor, 2-3 koupelny, technická místnost, šatny a další. Každý dům má garáž pro dva vozy a možnost parkování na pozemku. Inteligentně jsou řešeny i příjezdy k domům, aby měli jejich obyvatelé svůj nerušený klid.

Dokončení celého projektu - jaro 2021, výstavba k zahájení - podzim 2019.

Více informací na https://www.luxent.cz/novy-moderni-projekt-15-vil-na-slunecne-strani-nad-vltavou-na-meandru/89/developersky-projekt/.

Popis lokality

Jedinečná lokalita, skvělá dostupnost do Prahy, krásná architektura, krásné výhledy a pěstěné zahrady spolu s pokrokovým zacházením s energií a vodou v každodenním životě – to je 15 vil NA MEANDRU. Zavolejte nám, rádi vám projekt představíme blíže.

Vnitřní vybavení a balkon

Kuchyňská linka
ano
Balkon
terasa
Parkování
garáž, parkování na pozemku, parkování na ulici

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, letiště
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis