Panorama Pražačka - nové byty s výhledem na Prahu DOKONČENO - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ Kunešova, Praha

Kunešova, Praha

Byty

Počet jednotek
26
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
32 – 147 m2
Cena
od 2 490 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně DPH

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Zahájení prodeje
01.08.2016
Zahájení výstavby
01.08.2017
Dokončení stavby
31.12.2017

Popis projektu

Projekt 26 bytů v Praze 3 přímo u parku Pražačka. Klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Vysoké standardy vybavení obsaženy již v ceně bytu.
Panorama Pražačka je výjimečný rezidenční projekt společnosti CTR group. Nachází se v prémiové pražské lokalitě Pražačka (Praha 3), která je proslulá zejména svými rozsáhlými zelenými plochami, sportovními areály a zároveň výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.
Panorama Pražačka je komorní bytový areál, který vznikne na horním okraji parku Pražačka, čímž je zajištěn neopakovatelný výhled na panorama Prahy a zároveň je zaručeno, že v okolí již nebude probíhat žádná další výstavba. Přímo u objektu se nachází sportovní a rekreační areál s krytým i venkovním bazénem, posilovnou, tenisovými i volejbalovými kurty.
Projekt nabízí celkem 26 bytů v kategorii 1+kk až 4+kk. Každý byt má terasu, balkon nebo lodžii, charakteristickým prvkem jsou velké prosklené plochy, které ještě umocňují nádherný panoramatický výhled z horních bytů.
Mezi standardní vybavení bytů patří např. velkoformátové obklady a dlažby, kvalitní dřevěné podlahy, lakované dveře s nadstandardní výškou 2,1 m, francouzská okna z dřevěných europrofilů, podlahové vytápění v celém bytě, zařizovací předměty koupelen jen od renomovaných výrobců, předokenní žaluzie nebo příprava pro klimatizaci u bytů v nejvyšším podlaží.
Projekt Panorama Pražačka bude splňovat požadavky na energetickou náročnost kategorie B, což označuje mimořádně úspornou budovu.

Více informací na http://www.prazacka.eu.

Popis lokality

Panorama Pražačka vznikne na oválném pozemku ohraničeném ulicemi Za žižkovskou vozovnou a Kunešova v pražské tradiční residenční čtvrti Žižkov (Praha 3). Projekt nabídne bydlení v naprostém klidu a soukromí, neboť se jedná o koncovou lokalitu, kam zajíždějí pouze její rezidenti. Hlavní žižkovská dopravní tepna, ulice Koněvova, je navíc od lokality oddělena několika bloky stávající zástavby, takže zde vznikne skutečná oáza klidu. Takřka za okny projektu se začíná svažovat rozlehlý park Pražačka, bytový dům tedy bude stát na jakémsi ostrohu a z vyšších pater nabídne neopakovatelný panoramatický výhled na Prahu, byty v nižších podlažích pak budou mít výhled do klidné zeleně parku. Jen několik minut chůze od projektu se nachází zastávka tramvaje „Vozovna Žižkov" s několika tramvajovými linkami (1, 9, 11, 58). Tramvají trvá cesta do centra Prahy 20 minut, na stanici metra A „Želivského" 10 min. Na magistrálu (Wilsonova) se autem dostanete do 10 min. Do 5 min. jste na Spojovací, na Štěrboholské spojce pak do 15 min.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Konstrukce budovy
mixed
Parkování
parkovací místo
Počet parkovacích míst
48

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
Veškerá: školy, školky, supermarket, poliklinika, kino, restaurace
Dopravní dostupnost
autobus, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama