Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Polyfunkční Villa Nová Koulka

Praha, Smíchov, Křížová

Titulní fotografie

Mapa

Více fotografií

Byty

Počet jednotek
3
Nabízené dispozice
2+kk
Užitná plocha (od-do)
65 - 104 m2

Cena (od) 7 790 000 Kč

Cena za m2 (od) 115 000 Kč

Zobrazit 2 nabídky z projektu

Popis projektu

Popis projektu
Polyfunkční komorní Villa v centru Prahy 5 s panoramatickými výhledy, originálním architektonickým zpracováním a vymoženostmi nové doby je spolu s moderními technologiemi a důrazem na detail opravdu ojedinělou stavbou Smíchova. Nová Koulka se urbanisticky začleňuje do existující zástavby a pokračuje v logice do svahu umisťovaných solitérních staveb. Přestože budova plně respektuje limity pozemku a charakter okolí, má svůj vlastní osobitý výraz založený na sounáležitost s okolím, práci s hmotou, objemem a skladbou jednotlivých částí. Máme pro vás možnost inteligentního bydlení „Future living“, v nabídce jsou poslední tři byty s výhledem z krásných prostorných teras. Villa se nachází v ulici Křížová, navazuje na vilovou zástavbu Dívčích hradů a Prokopského údolí, v dochozí vzdálenosti Anděla, 10min na metro B a autobusové nádraží Ženské domovy, 5 min Smíchovské nádraží. 50m od domu zastávka autobusu MHD, 100m zastávka tramvaje. Čtyřpatrová villa kolaudovaná v roce 2016 nabízí inteligentní bydlení „Future living“ .
Jedná se o tzv. „Smart home“ s úspornými technologiemi bez kompromisů. Zásadním rysem je elegantní statické řešení stavby a rozsáhlý projekt inteligentní elektroinstalace. Byt je ovládán tlačítky na stěnách, anebo rozhraním v mobilu, tabletu nebo počítači. Je řízen aplikací, kterou si může uživatel konfigurovat podle svých přání odkud chce. Je pak na něm, které moduly do ní zapojí. Certifikovaná EZS v každém bytě, velmi nízké provozní náklady domu (Úsporné tepelné čerpadlo země – voda), chlazené stropy ve všech obytných místnostech se systémem čidel rosení, meteostanice, audio rozvody, strukturovaná kabeláž (možnost připojení na UPC, 02 nebo T-mobil), úsporný výtah KONE. Čekají zde na vás originální koupelny a prosklené prostory - architekt zde zúročil energeticky nenáročné chlazení. Zvukoizolační okna se změřeným útlumem 41,5DB, skryté venkovní žaluzie na všech oknech, parapety a obklady z umělého mramoru. Zátěžový vinyl s vysokou odolností, třívrstvé dřevěné podlahy s vysokou odolností, dřevěné dýhované dveře. Samozřejmostí je nadstandardní vybavení, kuchyně na míru v lesku, zásuvky s dojezdem, dvířka s dotahem, ABS hrany, otvírání bez úchytek a na stisk na horních skříňkách, digestoř – komínová, varná deska indukční a další. Ke každému bytu lze přikoupit stání v garáži či venkovní stání. Na osvětlené fasádě je Socha od akademických umělců s názvem "sval". Navrstvením a propojením čtyř celků nepravidelných oblých tvarů novostavby tvoří nadčasovou stavbu Prahy. Mezi hlavní rysy Nové Koulky patří sounáležitost s okolím a hra s hmotou a objemem. Jediným měřítkem stavby byla kvalita, užitná hodnota a nízké provozní náklady pro kupce.

Popis lokality

Smíchov
Pražská městská čtvrť a katastrální území na levém břehu Vltavy – Městská část Praha 5. Na severu sousedí s Malou Stranou, na jihu s Hlubočepy, na jihozápadě s Radlicemi. Smíchov byl dlouhá léta převážně dělnickou čtvrtí. Na konci 90. let 20. století prošla nedaleká, dnes nejznámější komerční část této čtvrti – Anděl, rozsáhlou revitalizací. Jejím výsledkem je současná podoba. Vyrostla zde významná obchodní centra včetně OC Nový Smíchov – sídlo mnoha prestižních firem.
I přes původní průmyslový ráz, který je dnes již historicky cenný, najdete na Smíchově několik význačných pamětihodností a zajímavých míst – například zahradu Kinských, barokní letohrádek Portheimka, novorenesanční kostel sv. Václava či letohrádek Klamovka. V blízkosti se nacházejí dva velké parky – Sacré Coeur a Dienzenhoferovy sady.
Smíchov má veškerou občanskou vybavenost. Školy, gymnázia i volnočasová zařízení, také zdravotnická zařízení, lékárny, pošta, bankomaty, specializované obchody, obchodní centra, restaurace a kavárny. Obchodní centrum Nový Smíchov na Andělu nabízí kromě množství butiků, specializovaných obchodů, supermarketu a restaurací také jedinečné 4D kino. Do centra se dostanete snadno ze stanic metra B – Anděl a Smíchovské nádraží, ale i tramvají nebo autobusem městské hromadné dopravy. Nedaleko Anděla ústí dva na sebe navazující tunely Městského okruhu – Strahovský tunel a tunel Mrázovka. Ulice Křížová
– silnice spojující Smíchov a Hlubočepy. Původně Nová silnice, v letech 1880-1895 Křížová cesta. Díky svému strategickému umístění a vysokému standardu je „Nová Koulka“ komfortním bydlením ve velkoměstě. Zároveň můžete trávit volný čas v přírodě.

Další informace

Více informací Web projektu

Vnitřní vybavení a balkon

Kuchyňská linka
Balkon terasa
Výtah
Sklep
Bezbariérový přístup

Inženýrské sítě

Telefon zaveden
Internet
Klimatizace
Zdroj elektřiny 230/400V veřejný
Vodní zdroj veřejný
Odpad veřejná kanalizace
Topení jiné

Konstrukční parametry

Konstrukce budovy cihlová

Parkování a ostraha

Parkování parkování na pozemku, garážové stání

Lokalita a občanská vybavenost

Lokalita objektu centrum obce / města
Typ komunikace asfalt

Poslat dotaz

6 2 = (Ochrana proti strojovému zpracování.)
informační emaily

Prodejce a developer

foto - rk

SD Bohemia Group a.s.
+420 271 016 ...
+420 731 643 ...
zobrazit celé číslo obchod@sdbohemiagroup.cz

Možnosti financování

Reklama