Port karolína 2

U mlýnského kanálu, Praha 8

Byty

Nabízené dispozice
(neuvedeno)
Užitná plocha
33 – 159 m2
Cena
od 3 400 000 Kč

Zobrazit 1 nabídku

Termíny

Zahájení výstavby
27.04.2017

Komerční prostory

Cena
od 7 040 000 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
27.04.2017

Popis projektu

Až osmipodlažní bytový dům druhé etapy projektu Port Karolína je situován v severozápadní části pozemku při ulici U Mlýnského kanálu.
V novém bytovém domě je naplánováno celkem 168 bytů a 18 ateliérů. V prvním nadzemním podlaží je počítáno se 6 obchodními jednotkami nepotravinářského charakteru a velkorysou prosklenou třípodlažní kavárnou směrem k cyklostezce. Stejně jako v budově předchozí etapy, i v této je počítáno s technickým zázemím, kolárnou a místností se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. Náročné klienty potěší Meeting point (centrum služeb) s denním provozem, jehož realizace se uskuteční již v rámci první etapy.
Dům je naplánován v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. Protože nám záleží na kvalitě a ohleduplnosti k životnímu prostředí, rozhodli jsme se prověřit dům druhé etapy projektu nezávislou třetí stranou a cílíme na certifikaci BREEAM s hodnocením Very Good.

Více informací na https://reality.skanska.cz/projekty-a-byty/port-karolina-2/lokalita.

Popis lokality

Druhá etapa moderního projektu Port Karolína v trendy pražské čtvrti Karlíně nabízí velkorysé byty všech kategorií. Architektonicky je uspořádán do dvou zalamovaných linií, paralelních s tokem řeky Vltavy a přilehlou cyklostezkou.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Konstrukce budovy
cihlová
Parkování
parkovací místo
Recepce
ano

Okolí a doprava

Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis