Praha 9, projekt Tesla Hloubětín

Poděbradská, Praha 9

Ceny od 4 676 130 Kč

(Ceny jsou ALL INCLUSIVE, zahrnují DPH, ale také všechny přiřazené položky bytu (sklep, parkovací stání))

Popis projektu

Tesla je nositelem inovace a změny, ať se již jedná o spojení s dřívějším výrobcem rádií a televizí či o dnešní moderní automobily. Nejinak je tomu i u nové rezidenční čtvrti Tesla Hloubětín. Ta přemění bývalý průmyslový areál o rozloze 67.000 m2 na novou moderní rezidenční čtvrť, ze které se stane vyhledávané místo pro život s rozsáhlou občanskou vybaveností a zelení s hodnotným veřejným prostorem.
Projekt vzniká v rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 9 nedaleko Kejřova parku a říčky Rokytka, u tramvajových zastávek na Poděbradské ulici a jen kousek od metra B – Hloubětín. V přízemí bytových domů vznikne mnoho prostor pro obchody včetně supermarketu, služby, restaurace a kavárny. V lokalitě vzniknou dvě mateřské školy, několik dětských hřišť, venkovní fitness zóny pro dospělé, hřiště pro pétanque a další. Uvnitř nové čtvrti je zklidněný vnitroblok s volnější a vzdušnější zástavbou s veřejným parkem a pěší zónou s bohatou zelení.
Energeticky velmi úsporné domy (B) nabízí byty s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 5+kk. Na své si tak přijdou singles, mladé páry i rodiny s dětmi. Všechny byty mají moderní systém větrání s rekuperací tepla. Byty v nejvyšších patrech a vybrané byty jsou vybaveny klimatizací a předokenními roletami. Většina bytů má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku, podzemní parkovací stání a sklep jsou již v ceně. V projektu se počítá i s přípravou pro napojení nabíjení elektromobilu, cyklisté i rodiny s dětmi ocení sprchu pro mytí kol a kočárků.
Nová rezidenční čtvrť vzniká v místě, kde se tvořila průmyslová historie v oblasti elektroniky. Architektonické řešení samotných bytových domu se nese v duchu moderní architektury, která ale zároveň reaguje na industriální odkaz lokality. Na domech naleznete režné zdivo a hlavní hmoty v Poděbradské ulici připomínají skládané zdivo. Na projektu se podílí ateliér LOXIA a architektonický tým CENTRAL GROUP.

Více informací na https://www.central-group.cz/lokalita/192.

Popis lokality

Lokalita nabízí široké možnosti sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází sportovní areál Jedenáctka s velkým plaveckým bazénem a wellness a v nedalekém parku u Chodovské tvrze oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna. Konají se zde výstavy, koncerty a mnoho dalších kulturních akcí. Pro aktivní relaxaci dobře poslouží i přírodní park Hostivař-Záběhlice s vyhledávanou Hostivařskou přehradou a koupalištěm nebo rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat. Rodiny s dětmi také jistě ocení kompletní občanskou vybavenost včetně mezinárodních škol a školek. V blízkosti se nachází velké obchodně-zábavní centrum Westfield Chodov s mnoha obchody, restauracemi, službami.

Termíny

Zahájení prodeje
01.11.2021
Dokončení stavby
31.07.2024
K nastěhování
30.09.2024

Byty

Počet jednotek
268
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Užitná plocha
29 – 137 m2
Cena
od 4 676 130 Kč
do 17 866 170 Kč
Poznámka k ceně
Ceny jsou ALL INCLUSIVE, zahrnují DPH, ale také všechny přiřazené položky bytu (sklep, parkovací stání)

Vybavení projektu

Základy
železobetonová základová konstrukce
Okna
plastová
Vnitřní omítka
sádrová
Vnitřní obklady
keramické obklady v koupelně a WC
Stropy
želbet.monolitické

Okolí a doprava

Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

6 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis