Prodej bytů s terasami ve výjimečném komorním projektu, Praha 6 - Ruzyně

Drnovská, Praha 6

Byty

Počet jednotek
4
Nabízené dispozice
3+kk
Užitná plocha
104 – 129 m2
Cena
od 8 017 500 Kč
do 9 142 500 Kč

Termíny

Popis projektu

Představujeme Vám čtyři výjimečné a perfektně řešené byty ve druhém a třetím nadzemním patře s terasami v komorním bytovém projektu v centru Ruzyně, postaveném ve staré zástavbě a obklopené zelení. Byty jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky moderního, pohodlného bydlení.

Rozměrná okna velkoryse prosvětlují interiéry, výška stropů dává pocit světlosti a vzdušnosti. Celková stavba svým objemem, výškou a stylem harmonizuje s okolní přírodou i sousedním kamenným stavením a perfektně do místa zapadá. Z opačné strany sousedí s moderním bytovým domem a zároveň stojí stranou od hlavní ruzyňské komunikace. Každý z bytů má vlastní garážové stání přímo v domě. V přízemí domu se nachází garáže se samostatnými vjezdy.

Čtyři byty, všechny o dispozici 3+kk s terasami a s vlastní garáží se nachází ve druhém a třetím nadzemním podlaží a prodávají se včetně dokončení podlah, koupelen, dveří ve vysokém standardu.
Byty mají okna s izolačními trojskly, samostatné plynové kotle, podlahové topení, odvětrání na kuchyňskou digestoř, pohledový stropní beton v hlavní obývací části.

Navržené standardy vybavení ve vizualizacích:
Sapeli zárubně a dveře vyšší standard
Dřevěné podlahy Maister - atest
Modrý anděl Obklady v dekoru světlého mramoru
Designové baterie Hansgrohe
Česká sanitární keramika Roca
Plně vybavená kuchyňská linka
Vestavěné skříně na míru
Designový nábytek a doplňky

Výhody bydlení v projektu:
Dvoupatrové byty působí velkoryse, disponují prostornými terasami s krásným výhledem a všechny mají vlastní garážová stání přímo v objektu. Ruzyň je obklopena nádhernou okolní přírodou, zajímavými místy i historickými památkami – Bílá hora, Divoká Šárka, zámky a historické statky v okolních vesnicích, historické stezky, nejstarší železnice na území Prahy a další zajímavosti. K relaxaci a sportování poslouží jezdecké areály v místě i v sousedních vsích, které umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik, také cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole a na Julisce v centru Prahy 6, fitness kluby a další. Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost centra Prahy 6 s veškerou občanskou vybaveností. Četné školy a školky, české i mezinárodní, většina pražských vysokých škol sídlí v Dejvicích a na Suchdole. Množství obchodů a restaurací, možnost větších nákupů v OC Šestka. Výborné dopravní spojení MHD s centrem Prahy a také napojení přes Pražský okruh na veškeré dálniční a silniční komunikace v ČR, a také blízkost mezinárodního Letiště Václava Havla.

Více informací na https://www.luxent.cz/prodej-bytu-s-terasami-ve-vyjimecnem-komornim-projektu-praha-6-ruzyne/88/developersky-projekt/.

Popis lokality

Ruzyně je součástí městského a správního obvodu Prahy 6. Část zástavby staré Ruzyně s cennými příklady lidové architektury je od 1995 chráněna jako vesnická památková rezervace. Právě v centru, s výhledem do zeleně a na krásnou fasádu vedlejšího kamenného domu, se tyto čtyři dvoupatrové byty s terasami nacházejí. Dějiny místa se datují od r. 993, kdy byla ‚Ruzen‘ poprvé zmíněna v historických análech. Ves náležela ve středověku k Břevnovskému klášteru, posléze pak byla postoupena purkrabským statkům, pod kterými setrvávala až do konce 18. století. Velkému rozvoji oblasti přispěla začátkem dvacátého století výstavba mezinárodního letiště. Od 1990 je Ruzyně součástí městské části Prahy 6.

Vnitřní vybavení a balkon

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis