Prodej bytů v novém rezidenčním projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

K Závěrce, Praha 5

Byty

Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
40 – 170 m2
Cena
od 1 Kč
Poznámka k ceně
Cena na vyžádání

Zobrazit 8 nabídek

Termíny

Zahájení prodeje
01.02.2019

Komerční prostory

Cena
od -1 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
01.02.2019

Popis projektu

Ve čtyřpodlažním viladomě s podzemním parkováním vzniká 8 luxusních bytů s terasami a zahradami. Rezidence je komorní, nabízí soukromí majitelům bytů s nejvýše třemi byty na patře. Velikosti a dispozice bytů jsou příznivé svou skladbou, nabízejí se rodinné designové byty se zahradou 3+kk (92-111 m²) i menší byty pro náročné: garsoniéra (40 m²) a byty 2+kk (68-81 m²). V posledním patře pak Viladům Děvín představuje luxusní loftový byt (170 m²) s terasami, exkluzivním výhledem a dvěma parkovacími místy v podzemním podlaží domu.
Návrh a projekt domu v moderním, prosvětleném, funkcionalistickém stylu vytvořili v renomované architektonické kanceláři Masák&Partner. Design bytů navrhly specialistky na luxusní bydlení ze studia LaDesign. Koncept je inspirován prvky prvorepublikových vil, zejména v oblasti použitých vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Masivní dřevěné podlahy se skvěle doplňují s velkoformátovou dlažbou a obklady, luxusním vybavením koupelen s prvky mramoru a celkovou prosvětleností jižně orientovaných bytů.

Více informací na https://www.luxent.cz/prodej-bytu-v-novem-rezidencnim-projektu-viladum-devin-praha-5-smichov/87/developersky-projekt/.

Popis lokality

Projekt Viladům Děvín stojí v ulici K Závěrce, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady, které byly spolu s architekturou této nové rezidence inspirací pro její jméno.

Vnitřní vybavení a balkon

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, letiště, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis