Prodej parcely Kodetka pro výstavbu malého bytového domu 8 BJ

Kodetka Vnitřní, Hlincová Hora

Domy

Počet jednotek
8
Nabízené dispozice
3+kk
Užitná plocha
98 – 132 m2
Cena
od 1 Kč

Termíny

Pozemky

Počet jednotek
8
Plocha parcely
1 – 1 m2
Cena
od 1 Kč

Termíny

Komerční prostory

Počet jednotek
8
Cena
od 1 Kč

Termíny

Popis projektu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s možností výstavby bytového domu o 8 bytových jdnotkách. celková výměřa je 3580 m2, mírně svažitý terén s výhledem přírody a údolí, na Hlincové Hoře v lokalitě zvané Kodetka. Možnost rozdělění pozemku na menší parcely,nebo možnost výstavby menšího prjektu bytového domu dle platného ÚP
Poblíž zastávka MHD. Občanská vybavenost: mateřská školka Hlincová Hora, další i se základní školou v nedalekém Rudolfově, kde jsou i pošta, potraviny, lékaři.
Poloha pozemku zajišťuje klidné bydlení vedle lesa.

Dle platného územního plánu je pozemek určený pro rodinné bydlení. Hlavní využití dle UP: Zastavitelné plochy pro obytné a s nimi související zařízení, činnosti a děje poskytující služby zejména pro bydlení, převážně v nízkopodlažních rodinných, řadových domech, případně nízkopodlažních bytových domech nebo rezidenčních domech. S ohledem na urbanistickou koncepci vyžadovanou vazbu na přírodní prostředí budou stavební pozemky navazující na nezastavěné území o rozloze min. 700 m2.
Možné další přípustné využití jsou rovněž činnosti, děje a zařízení poskytující zejména nevýrobní služby zdravotní, sociální, vzdělávací, ubytovací, stravovací, občanské vybavenosti, sportovní a rekreační, včetně veřejných prostranství, pěší trasy, nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou stanovenou příslušnými hygienickými normami a právními předpisy. Součástí těchto ploch musí být i odpovídající počet parkovacích a odstavných stání vyvolaných hlavním a přípustným využitím. Dále činnosti, děje a zařízení technické a dopravní vybavenosti nezbytné pro obsluhu území.

Na pozemku vázne věcné břemeno vedení dešťové a splaškové kanalizace a vodovodu spo. Čevak a.s. ( uvádíme na jednom z plánků) a dále pak věcné břemeno pro Obec Hlincová Hora za účelem neomezeného průchodu, z důvodu vybudování cest ve vlastnicvní obce Hlinová Hora a zajištění přístupu k jednotlivým parcelám.

Pozemek je ve vlasnictví spol. s.r.o.. Pro bližší informace nás kontaktujte Libor Horák tel. 777 55 66 44

Popis lokality

pozemek leží na Hlincové Hoře v lokalitě zvané Kodetka. Poblíž zastávka MHD. Občanská vybavenost: mateřská školka Hlincová Hora, další i se základní školou v nedalekém Rudolfově, kde jsou i pošta, potraviny, lékaři. Poloha pozemku zajišťuje klidné bydlení vedle lesa.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Sklep
ano
Internet
ano
Klimatizace
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
mateřská školka Hlincová Hora, další i se základní školou v nedalekém Rudolfově, kde jsou i pošta, potraviny, lékaři.
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis