Rezidence Chodská 22

Chodská 1383/22, Praha

Byty

Počet jednotek
19
Nabízené dispozice
(neuvedeno)
Užitná plocha
47 – 112 m2
Cena
od 4 090 000 Kč
do 11 490 000 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
22.05.2017
Dokončení stavby
30.06.2017

Komerční prostory

Počet jednotek
2
Užitná plocha
115 m2 - 259 m2
Cena
od 11 500 000 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
22.05.2017
Dokončení stavby
30.06.2017

Popis projektu

Rezidence Chodská 22 je luxusní projekt činžovního domu z roku 1905, ve kterém klademe velký důraz na zachování původních zdobných prvků. Počínaje renovací vstupní haly s velkým množstvím okrasných detailů, repasí všech historických vstupních dveří, obnovení litých (teracových) podlah, zachování původního kovaného zábradlí a v neposlední řadě zbroušení původního žulového schodiště. Tyto historické prvky jsme doplnili o několik moderních technologií, jako například domovní komunikace od společnosti URMET či nový moderní výtah.
V půdních prostorách jsme vybudovali šest nových mezonetových ateliérů, kde zbývá dokončit pouze kuchyňská linka a poté je ihned možné se nastěhovat. Každý jeden z těchto ateliérů je zrekonstruován ve vysokém standardu. Na podlahách jsou položeny dubové parkety, do patra vede na míru zpracované kované schodiště, v koupelnách je samozřejmostí podlahové vytápění, přičemž podlahy jsou tvořeny krásnou mozaikou, po obvodu jsou položeny velkoformátové obklady a vše je doplněno o designové italské zařizovací předměty.
Projekt skýtá možnost zakoupit si jednu ze 12 bytových jednotek, 7 ateliérů, jedné kanceláře a restaurace. Všechny jednotky kromě ateliérů na půdě se prodávají v tzv. stavu white walls, což znamená, že si vše můžete dokončit dle Vašich představ.
Konkrétně je k finalizaci bytů zapotřebí položit podlahovou krytinu, zbudovat koupelnu (tzn. vybrat dlažbu, obklady a zařizovací předměty), doplnit byt o kuchyň, instalovat finální prvky osvětlení (vestavná svítidla nebo závěsné osvětlení) a osadit interiérové dveře.

Popis lokality

Chodská 22 je ideální volbou pro klidný domov s možností odpočinku v nedalekých sadech. Prostor pro relaxaci poskytuje i nespočet kaváren a restaurací v blízkém okolí. Nejbližší tramvajová zastávka je necelých 200 metrů od domu. Během chvíle dojdete na hlavní náměstí Prahy 2 – náměstí Míru s kostelem sv. Ludmily a Divadlem na Vinohradech. Velmi blízko se také nachází náměstí Jiřího z Poděbrad s moderním kostelem Jože Plečníka a s nabídkou farmářských trhů od středy do soboty každý týden.

Vnitřní vybavení a balkon

Výtah
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
zavedena
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Konstrukce budovy
cihlová
Parkování
parkování na ulici

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis