REZIDENCE PALATA Holečkova 161/48, Praha

Holečkova 161/48, Praha

Byty

Počet jednotek
31
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk
Užitná plocha
28 – 165 m2
Cena
od 3 094 592 Kč
do 21 989 529 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
15.12.2016
Zahájení výstavby
17.10.2016
Dokončení stavby
31.10.2018
K nastěhování
31.12.2018

Popis projektu

Rezidence Palata je dílem předních českých architektů Jana Šestáka a Marka Deyla ze studia pha. Real-Treuhand tím navazuje na mimořádně úspěšnou spolupráci s jejich architektonickým studiem na projektu .142 RADLICKÁ.
V domě bude vybudováno pouhých 31 bytů a 1 ateliér, čímž Real-Treuhand pokračuje ve své dlouhodobé koncepci budování komorních, architektonicky jedinečných bytových domů v zavedených pražských lokalitách. Architektura domu vychází ze specifického půdorysu stavební parcely, jejíhož tvaru maximálně využila. V nezastavěné části pozemku bude osázena zahrada s odpočinkovými zónami, sloužící výhradně rezidentům.
Projekt vyroste v jižním svahu a bude mít 8 nadzemních podlaží. Skladba bytů byla zvolena s ohledem na atraktivitu lokality a bezprostřední blízkost historického centra Prahy a je zaměřena především na menší jednotky s dispozicí 1 – 2+kk, které budou jedinečnou příležitostí pro bezpečnou investici. Dále jsou v domě 3 jednotky 3+kk a 8. NP pak tvoří jediný unikátní byt 4 – 5+kk s jižní terasou a úžasným výhledem na protější zelený svah s Husovými sady.

Popis lokality

Rezidenční projekt PALATA v Holečkově ulici je zasazen do v mnoha ohledech atraktivní lokality pod Strahovem a bude poskytovat klidné bydlení v sousedství zahrady Kinských v těsné blízkosti centra Prahy. Jedná se o tradiční rezidenční oblast, kde jsou dlouhodobě rozvinuté obchody, služby, dopravní obslužnost, i veškerá další infrastruktura. V bezprostředním dosahu je také nákupní a kulturní centrum Anděl.

Vnitřní vybavení a balkon

Konstrukce budovy
skeleton
Parkování
parkovací místo

Okolí a doprava

Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama