Rezidence Sacre Coeur2 Kobrova 3331, Praha

Kobrova 3331, Praha

Byty

Počet jednotek
85
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk, 5+1
Užitná plocha
33 – 255 m2
Cena
od 2 890 000 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
01.01.2014
Dokončení stavby
30.06.2016
K nastěhování
01.07.2016

Popis projektu

Prémiové bydlení v centru Prahy a v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrada ocení především milovníci historického centra Prahy a lidé s vysokými požadavky na bydlení a kvalitu v atraktivní rezidenční pražské čtvrti Hřebenky.
Výhledy na panorama města nabízí terasy, balkóny nebo malé předzahrádky s dostatečným slunečním svitem a pocitem soukromí. V osmi nadzemních podlažích nabízíme limitovanou nabídku exkluzivních penthousů, vzdušné lofty a velmi kvalitní apartmány s dispozicí od 1+kk až do 6+kk. Prostorné dva komerční prostory jsou určeny pro kavárnu a gurmánský obchod.
Každý byt je řešen individuálně, s velkým důrazem na celkovou koncepci, detail a vynikající dispoziční řešení. Ve většině jednotek jsou jako standard navrženy dvě koupelny. V podzemních podlažích domu je umístěno dostatečné množství parkovacích stání, za zmínku stojí i praktické sklepní prostory.
Rezidence SACRE COEUR2 je řešena velkoryse ve všech směrech. Použité materiály splňují nejvyšší standardy a respektují poslední architektonické trendy. Velmi kvalitní vybavení představují například dřevěné dvouvrstvé lepené podlahy, celoplošné podlahové vytápění, klimatizace, francouzská okna s nulovým parapetem, skleněné interiérové zábradlí či koupelny od světového výrobce Villeroy & Boch. O bezpečnost a pohodlí se postará 24hodinová centrální recepce a kamerový systém, jež monitoruje veřejně přístupné prostory a podzemní garáže.
Náš obchodní tým SATPO je profesionálním a zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Více informací:

Více informací na http://www.satpo.cz/projekt/sacre-coeur-2-1.

Popis lokality

Rezidence SACRE COEUR2 disponuje výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Křižovatka Anděl je v pěší dostupnosti, na nákupy i za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Nový Smíchov a na příjemné procházky zelení až na Malou Stranou či do blízké Kinského zahrada. Rezidence SACRE COEUR2 je skutečně mimořádné místo pro život. Individuální přístup ke klientovi, maximální vstřícnost a komplexní servis spojený s pořízením a financováním bytu jsou nedílnou součástí naší nabídky.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Klimatizace
ano
Zdroj elektřiny
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Konstrukce budovy
brick
Podlahové krytiny
dřevěná lepená
Okna
hliníková/dřevěná
Parkování
garáž
Ostraha
agentura
Recepce
ano

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Občanská vybavenost
kompletní
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis