Rezidence Vrchlického - prémiové bydlení v Jihlavě Vrchlického, Jihlava

Vrchlického, Jihlava

Byty

Počet jednotek
121
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
33 – 119 m2
Cena
od 1 529 000 Kč
Poznámka k ceně
vč.DPH a sklepa

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Zahájení výstavby
16.10.2017

Popis projektu

PSJ Investors CZ vám nabízí prémiové bydlení v Jihlavě. Rezidence Vrchlického je elegantní rezidenční areál tvořený 6 bytovými domy s přirozeným náměstíčkem vybaveným lavičkami i dětským hřištěm.
V první fázi projektu Rezidence Vrchlického vyrostou v ulici 17. listopadu dva bytové domy, které se optimálně přizpůsobí stávající zástavbě. Nabídnou 30 prosvětlených bytů s vysokou užitnou hodnotou a efektivně využitelnou plochou. Moderní bytové jednotky budou nabízeny v široké škále od 1+kk až 4+kk s obytnou plochou od 33 do 119 metrů čtverečních.
Exteriér domů respektuje záměr přiblížit bytové domy svým charakterem okolní vilové zástavbě. Na fasádu byly použity kvalitní materiály s důrazem na dlouhou životnost a minimálními požadavky na údržbu. Elegance budov může být podtržena bohatou zelení na balkónech či terasách a může přispívat k příjemnému mikroklimatu při venkovním posezení i k zajímavé proměnlivosti budov v jednotlivých ročních obdobích. Rezidenční domy propojí v podzemním podlaží společné garáže s dostatečným počtem parkovacích stání. Zelení bohatě vybavený parter na střeše garáží vytvoří příjemné prostředí pro setkávání a odpočinek obyvatel domů. Samozřejmostí bude bezbariérový přístup do domů, dostupnost všech podlaží výtahem či přítomnost sklepů a kočárkárny.

Popis lokality

Projekt se nachází v širším centru města na rohu ulic Vrchlického, 17. listopadu a Leoše Janáčka. Jde o klidnou a osvědčenou lokalitu s výbornou občanskou vybaveností ve svém okolí, které je lehce dostupné pěšky, MHD i autem, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Parkování
parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama