Rezidence Zábřeh Zábřeh, okres Šumperk

Zábřeh, okres Šumperk

Byty

Počet jednotek
74
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk
Užitná plocha
36 m2
Cena
od 1 069 175 Kč

Termíny

Zahájení výstavby
20.11.2017
Dokončení stavby
31.12.2018

Popis projektu

Moderní bytový objekt ve tvaru písmene „E“ je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města Zábřeh u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty situovanou nedaleko samotného centra města.
V rámci projektu vzniknou nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídne stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singles, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje standardně byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk. Nicméně sloučením dvou sousedních bytů jsme schopni uspokojit i zájemce o větší bytové jednotky.
Každá bytová jednotka bude mít individuální elektrické vytápění včetně komfortního podlahového. Převážná většina bytů disponuje terasou a ke každé jednotce bude náležet praktická komora na stejném patře. V suterénu domu pak bude společná kolárna. Přestože je objekt koncipován jako třípodlažní, bude vybaven moderním výtahem, což jistě přispěje ke zvýšení standardu bydlení. Projekt počítá také s dostatečnou parkovací plochou pro 74 vozů. Pořízení venkovního stání nebude podmínkou při koupi bytové jednotky.
Projekt Rezidence Zábřeh je unikátní také v tom, že za ním stojí silný investor, který celou stavbu financuje z vlastních zdrojů a nebude čerpat pro realizaci bankovní úvěr.
Investorem výstavby je firma NEORENT, a. s. Stavbu provádí renomovaná Stavební firma Vymětal s. r. o. Výstavba byla zahájena již v létě tohoto roku, předpokládaný termín dokončení je pak stanoven na konec roku 2018.
Konzultantem projektu a zároveň výhradním prodejcem je společnost metr2 reality s. r. o. se sídlem na Litovelské ul. č. 1340/2C v Olomouci, budova SILO Tower.

Popis lokality

Moderní bytový objekt ve tvaru písmene „E“ je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města Zábřeh u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty situovanou nedaleko samotného centra města. V rámci projektu vzniknou nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídne stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singles, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje standardně byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk. Nicméně sloučením dvou sousedních bytů jsme schopni uspokojit i zájemce o větší bytové jednotky. Každá bytová jednotka bude mít individuální elektrické vytápění včetně komfortního podlahového. Převážná většina bytů disponuje terasou a ke každé jednotce bude náležet praktická komora na stejném patře. V suterénu domu pak bude společná kolárna. Přestože je objekt koncipován jako třípodlažní, bude vybaven moderním výtahem, což jistě přispěje ke zvýšení standardu bydlení. Projekt počítá také s dostatečnou parkovací plochou pro 74 vozů. Pořízení venkovního stání nebude podmínkou při koupi bytové jednotky. Projekt Rezidence Zábřeh je unikátní také v tom, že za ním stojí silný investor, který celou stavbu financuje z vlastních zdrojů a nebude čerpat pro realizaci bankovní úvěr. Investorem výstavby je firma NEORENT, a. s. Stavbu provádí renomovaná Stavební firma Vymětal s. r. o. Výstavba byla zahájena již v létě tohoto roku, předpokládaný termín dokončení je pak stanoven na konec roku 2018. Konzultantem projektu a zároveň výhradním prodejcem je společnost metr2 reality s. r. o. se sídlem na Litovelské ul. č. 1340/2C v Olomouci, budova SILO Tower.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Konstrukce budovy
brick
Parkování
parkování na pozemku

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama