Riviéra Modřany

Vorařská, Praha 4

Ceny od 3 379 000 Kč

Popis projektu

PROJEKT NYNÍ V PRODEJI ! Více informací na bezplatné lince 800 411 111. Díky unikátnímu pojetí kompaktních, moderních nízkoenergetických domů MINIMAX navíc všechny byty nabízí opravdu vysoký standard. Veškeré vnitřní prostory jsou světlé a přehledné, nenajdete zde žádná temná zákoutí a vy i vaši nejbližší se tak budete vždy cítit bezpečně. Téměř každý byt má prostornou lodžii, terasu, nebo balkon. Parkovací stání náleží téměř ke každému bytu spolu se sklepem, nebo komorou. Ke spokojenému životu tu nebude chybět nic. Vám ani vaší rodině.

Více informací na http://www.sekyragroup.cz/cz/projekty/rezidencni-projekty/aktualni-projekty/belariepark-ii/o-projektu-belariepark-ii.

Popis lokality

Riviéra Modřany je oázou klidu a relaxace a přitom nabízí veškerou občanskou vybavenost Modřan a rychlé spojení s centrem města. Jde o bydlení doslova přírodě na dosah. V blízkosti pěti domů s pěti nadzemními podlažími se nachází park podél Vltavy s cyklostezkou a širokou nabídkou sportovního vyžití, včetně golfu, bruslení či tenisových kurtů. A nedaleko přírodně chráněná oblast Modřanské rokle či nádherné údolí Berounky, které lákají ke krásným vycházkám. Můžete dělat, na co jen právě budete mít chuť. Vše je na dosah a vaše rodina se tu proto nikdy nudit nebude.

Termíny

Zahájení prodeje
01.03.2019
Zahájení výstavby
31.05.2019
Dokončení stavby
31.07.2021
K nastěhování
31.10.2019

Byty

Počet jednotek
279
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
35 – 111 m2
Cena
od 3 379 000 Kč
do 10 919 000 Kč

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

9 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis