Rodinné domy Sulice

Dubová, Sulice

Domy

Počet jednotek
4
Nabízené dispozice
5+kk+terasa+balkon
Užitná plocha
146 – 167 m2
Plocha parcely
693 – 750 m2
Cena
od 7 790 000 Kč
do 7 990 000 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
01.04.2019
Zahájení výstavby
01.11.2018
Dokončení stavby
01.04.2020
K nastěhování
01.05.2020

Popis projektu

Jedná se o výstavbu dvou rodinných domů, z nichž každý bude obsahovat dvě zcela samostatné bytové jednotky. Každá z bytových jednotek bude mít podíl ve výši ½ na st. pozemku pod domem a podíl ve stejné výši na zahradě kolem domu.Tento podíl bude přesně odpovídat jasně vymezené a oplocené části pozemku, kterou bude mít vlastník bytové jednotky ve svém výhradním užívání.

Oba RD jsou dvoupodlažní, nepodsklepené, mající tvar písmene U a jsou zastřešeny plochou střechou. Obě garáže jsou součástí rodinného domu. Každá z jednotek má svůj samostatný vstup a svou samostatnou garáž, ze které je možné vyjít na zahradu. Vstup do domu i vjezd do garáže je zastřešen. Je také možné využít parkovacího stání před garáží ke každé jednotce.

V přízemí se nachází technická místnost, WC, pokoj a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je velkoplošnými okny výhled a přímí vstup na prostornou terasu, která navazuje na zahradu.

Ve druhém podlaží jsou k dispozici 3 velkorysé pokoje. Z největšího z nich o výměře 22 m2, je přímý vstup na terasu s volným výhledem do okolní krajiny. V prostorné koupelně si můžete užít jak vanu, tak také sprchový kout. Druhé WC je zde samozřejmostí.

Více informací na http://akropolisreality.cz/developerske-projekty/rodinne-domy-sulice/203-zakladni-informace-o-prodeji.html.

Popis lokality

Lokalita naší výstavby je velmi klidná a výhradně rezidenční v sousedství luxusní domů s velkými pozemky. Vzdálenost od hranice Prahy je pouze 10km. Autem jste v centru Prahy do půl hodiny. Lze také využít MHD, kdy zastávka několika autobusových linek 335, 337 a 339 je vzdálena pouhé 3 min. chůze od domu. Všechny autobusy Vás dopraví na M Budějovická do 30 min. Veškerou občanskou vybavenost naleznete buď v přilehlé obci Sulice nebo v Želivci. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská i základní škola. Nakoupit můžete v Tescu vzdáleném jen pár minut pěšky. Okolí je protkáno mnoha cyklostezkami, např. cyklostezka krajem Josefa Lady je velmi ceněna pro malebnou okolní krajinu.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, terasa
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - plynové
Konstrukce budovy
cihlová
Parkování
garáž, parkování na pozemku
Počet parkovacích míst
2

Okolí a doprava

Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava, autobus

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis