Sadová na Výsluní Kociánka, Královo Pole

Kociánka, Královo Pole

Domy

Počet jednotek
12
Užitná plocha
1 m2
Plocha parcely
222 – 858 m2
Cena
od 1 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
01.03.2018
Zahájení výstavby
01.03.2018

Popis projektu

Ve II. etapě projektu Na Výsluní zahajujeme prodej 12 luxusních stavebních pozemků se stavbou rodinného domu v Brně. Ceny domu jsou za kompletně dokončený zkolaudovaný dům včetně položek uvedených v souboru „standardů“, který je na vyžádaní dostupný v RK.
Zahájení výstavby připravujeme od 3/2018. Můžete si vybrat z 12 rodinných domů na pozemcích o výměrách 222 – 858 m2. Všechny pozemky mají veškeré IS a vybudovanou příjezdovou komunikaci. Domy jsou mimořádně energeticky úsporné "A". Z každého pozemku je díky jejich skvělé poloze nádherný výhled na město Brno.
Pro více informací k projektu nás neváhejte kontaktovat.

Popis lokality

Prostředí, ve kterém vzniká nový projekt s pozemky a rodinnými domy s pracovním názvem Na Výsluní, je ideální příležitostí pro Vaše nové bydlení. Celá oblast Sadové se rozkládá na kopcích, z jejichž jižních svahů je nádherný výhled na panorama celého města Brna. Na území dřívější zahrádkářské kolonie Vám nabízíme 27 pozemků. V I. etapě kompletně zasíťované pozemky pro individuální výstavbu RD a v navazující etapě pak pozemky s moderními řadovými RD ve fázi hrubé stavby. Lokalita přímo přiléhá k ulici Kociánka, doprava do centra města je tedy naprosto bezproblémová, a to jak autem, tak MHD nebo na kole.

Vnitřní vybavení a balkon

Konstrukce budovy
brick

Okolí a doprava

Lokalita projektu
předměstí
Přístupové komunikace
asfalt
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama