Steffany´s Court

Štěpánská, Praha 1

Byty

Nabízené dispozice
(neuvedeno)
Užitná plocha
21 – 60 m2
Cena
od 3 494 000 Kč
do 10 926 000 Kč

Termíny

Dokončení stavby
31.03.2019

Komerční prostory

Cena
od 3 791 000 Kč
do 30 410 000 Kč

Termíny

Dokončení stavby
31.03.2019

Popis projektu

Nárožní dům s nádhernou neorenesanční fasádou překvapuje důmyslností a komplikovaností architektonických prvků. Je skutečnou chloubou řemeslníků své doby, kterých zručnost a důvtip máme možnost obdivovat i dnes.

Dům je poctou ženství a nese ženské jméno Steffany’s Court. I vy máte možnost vlastnit kus tohoto neocenitelného dědictví dávných časů, které bude promlouvat dále k následujícím generacím. Spojení historické krásy s luxusem moderní rekonstrukce z ní dělá neopakovatelnou investici pro nejnáročnější klientelu.

Atraktivita lokality a úchvatná komplikovanost architektury dávají vzniknout jedinečnému projektu, který ve svých staletých zdech skrývá delikátně rekonstruované prostory malometrážních bytů, kanceláří, prodejen a restaurace.

Dům je díky své ideální poloze v centru Prahy vedle Václavského náměstí, leč v klidné ulici Štěpánská ideální komoditou pro ty, kteří umí ocenit luxus a chtějí ho dopřát sobě a svým dětem.

Více informací na http://www.steffanyscourt.cz/.

Popis lokality

V okolí Steffany’s Court najdete vše, co může i ten nejnáročnější klient potřebovat. Shopping, kulturu, divadla, galerie, vyhlášené restaurace a noční kluby, kavárny a bezpočet sportovních možností. Milióny aktivit pro den i noc. Nebo také tady můžete utišit svého ducha, nechat se zaplavit mocnou magii staletého pomníku dávných dob a ucítit tak tep srdce našeho hlavního města. Dům se nachází strategicky mezi stanicemi metra Můstek, Muzeum a Karlovo náměstí, odkud se přepravíte kamkoliv po Praze. Několik minut pěší chůze od slavných pražských památek Staroměstské náměstí, Novoměstská radnice, Prašná brána a Vyšehrad, Pražský hrad a Petřín jsou také na dohled. V okolí najdete zkrátka vše!

Vnitřní vybavení a balkon

Konstrukce budovy
cihlová

Okolí a doprava

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis