Terasy Vysoký Újezd

U Rybníčka, Vysoký Újezd

Domy

Počet jednotek
5
Nabízené dispozice
4+kk, 5+kk
Užitná plocha
174 – 237 m2
Plocha parcely
842 – 1 080 m2
Cena
od 13 500 000 Kč
do 15 400 000 Kč

Zobrazit 4 nabídky

Termíny

Popis projektu

Moderní bydlení ve výjimečné lokalitě. Přesně tak lze charakterizovat projekt Terasy Vysoký Újezd, v rámci něhož vzniká pět dřevostaveb s unikátní a osobitou architekturou. Domy s podlahovou plochou 174 až 237 m2 mají vlastní zahradu a jsou realizovány dle novodobých trendů.
To znamená tepelné čerpadlo, krb Bef Home, rekuperace vzduchu, třívrstvé podlahy, hliníkové žaluzie, značková sanitární technika a terasa. Projekt Terasy Vysoký Újezd je jedinečným stavebním dílem, na jehož exteriéru a interiéru naleznete podpis zkušeného designéra a architekta.
Nízké energetické náklady a pozemky o velikosti 842 až 1 080 m2 potěší bezpochyby každého budoucího majitele. Luxusní provedení domů s aplikováním přírodních materiálů je v tomto směru přínosem. Součástí je i elektrická brána a dotažení optického kabelu do nemovitosti. Zkrátka vše, co člověk může od moderní stavby vyžadovat.

Více informací na www.terasyvysokyujezd.cz.

Popis lokality

Obec Vysoký Újezd je z pohledu bydlení velice lukrativní záležitostí. I kvůli tomu zde vzniká projekt Terasy Vysoký Újezd čítající pět moderních dřevostaveb. Ty jsou situovány v poklidné části obce, kde končí slepá ulice, což jistě ocení budoucí majitelé. Sama obec je dosti bohatá z hlediska poskytovaných služeb a pyšní se rozrůstající občanskou vybaveností. V podstatě na dosah budete mít školku, školu, úřad, obchod s potravinami, moderní bistro, veterináře, zahradnictví a mnohé jiné. A co neseženete ve Vysokém Újezdu, nakoupíte v Praze. Tam se po dálnici D5 dopravíte za 12 minut. Konkrétně na Zličín. Vysoký Újezd, to je i kulturní a sportovní zázemí, kde si každý přijde na to své. Jmenovat lze například tenisové kurty, golfový areál Albatros, fotbalové hřiště nebo spoustu turistických a cyklistických tras vedoucích po okolí. Situování projektu Terasy Vysoký Újezd je zkrátka sázkou na jistotu.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Internet
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
jiné
Konstrukce budovy
skeletová
Parkování
parkování na pozemku

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, autobus
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis