U Turského rybníka

Nad Studánkou, Tursko

Byty

Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
37 – 98 m2
Cena
od 2 145 900 Kč
Poznámka k ceně
včetně DPH

Zobrazit 19 nabídek

Termíny

Domy

Počet jednotek
16
Nabízené dispozice
5+kk / 6+kk
Užitná plocha
170 – 214 m2
Cena
od 6 959 000 Kč
do 9 269 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně DPH

Termíny

Popis projektu

Pouhých 15 minut od Prahy si můžete vychutnat stylově moderní bydlení v rezidenčním projektu U Turského rybníka. Název U Turského rybníka napovídá, že se jedná o bydlení poblíž vodní hladiny v malebné vesničce Tursko. Rybník lemovaný dokola vrbami a krásnými starými lípami, inspiroval developera Euro Ventures k projektu rekonstrukce nedalekých koníren a zároveň výstavbě nových bytových a řadových rodinných domů s výhledem právě na vodní hladinu.

V rámci I. etapy nabízíme k prodeji 16 řadových rodinných domů s velikostí od 170 m² do 214 m² a zahradou poskytující soukromí každému domu. Domy je možné volit s plnohodnotnými garážemi pro osobní automobil, nebo se zmenšenou garáží např. pro motocykl, jízdní kolo, apod. Ke každému domu náleží 2 parkovací stání před domem. Taktéž je možné volit mezi dispozicemi 5+kk či 6+kk.

V rámci II. etapy nabízíme k prodeji 22 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk , přičemž k některým bytům patří vlastní terasa s předzahrádkou a ve druhém a třetím patře balkon.

Vysoké standardy vybavení jsou obsaženy již v základní ceně domů a bytů, například obklady a dlažba italské značky Marazzi, apod.

Více informací na http://www.uturskehorybnika.cz/.

Popis lokality

Projekt U Turského rybníka se nachází v obci Tursko, v rovinaté kotlině ohraničené na východě Chýnovským hájem a na západě  lesem zvaným Erš . Výhled na horu Říp, krásná příroda, možnost romantického posezení u tamějšího rybníka. Možnost cyklistických vyjížděk, rybaření, hraní tenisu či fotbalu, to vše se může stát neodlučitelnou součástí Vaší relaxace. Důležitou součásti zajištění pohodlí je i občanská vybavenost jako je mateřská škola, základní škola, pošta, restaurace, obchod se smíšeným zbožím. Vše přitom jen 17 km od centra Prahy s výborným dopravním spojením autobusem MHD linka 316 se spojením na metro "A" Bořislavka. Za zmínku stojí také připravovaný pražský okruh.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, terasa
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
zavedena
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - plynové
Parkování
parkování na pozemku, parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
veškerá
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava, autobus
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis