Velvaria Residence

Velvarská, Horoměřice

Byty

Počet jednotek
243
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
21 – 99 m2
Cena
od 1 899 963 Kč
Poznámka k ceně
včetně DPH

Zobrazit 20 nabídek

Termíny

Zahájení prodeje
20.06.2019
Zahájení výstavby
30.12.2019
Dokončení stavby
30.10.2021
K nastěhování
31.01.2022

Popis projektu

Velvaria Residence je nadčasový projekt bytového domu společnosti VI Group CZ. Slučuje všechny nezbytné vlastnosti Vašich nároků na kvalitní bydlení různých věkových kategorií. Nachází se v příměstské obci Horoměřice na severozápadním okraji Prahy necelých 20 minut od centra hlavního města. Velvaria Residence nabízí přímo ve svém areálu park, sportoviště a odpočinkovou zónu v okolí jezírka. Nechte se zlákat nejpřitažlivější kombinací klidně strávených chvil vysněného bydlení na skok od ruchu metropole.

Ve třech křídlech navrhovaného objektu Vám nabízíme na pěti nadzemních podlažích celkem 234 obytných jednotek. Navrhli jsme je pro Vás s nejoptimálnější orientací bydlení – na východ nebo západ. Všechny byty poskytují exkluzivitu soukromých teras nebo balkonů, v přízemí navíc s předzahrádkami. Lukrativní prostory občanské vybavenosti a služeb situované v centrálním křídle ocení všechny věkové kategorie. Vytvoření dostatečného počtu exteriérových parkovacích míst a podzemních garážových stání nabízí obyvatelům Velvaria Residence pohodlné užívání svých motorových vozidel.

Více informací na https://www.velvaria.cz.

Popis lokality

Idylickou obec Horoměřice obklopuje od východu na západ hranice s hlavním městem. Je jakoby jeho součástí, ale má vlastní samosprávu. Velvaria Residence je situovaná na severním okraji obce, západně od ulice a silniční komunikace Velvarská. Velkou výhodou je vynikající dopravní spojení s hlavním městem. Zastávka městské hromadné dopravy na okraji areálu Velvaria Residence je klíčová pro jednoduché spojení se zelenou trasou metra A – stanice Bořislavka. Z Horoměřic je blízko téměř do celého světa. Od mezinárodního letiště Václava Havla je obec vzdálena necelých osm kilometrů a po Pražském okruhu se pohodlně dostanete na dálnici D1. Samotná obec nabízí výbornou občanskou vybavenost a přitažlivou atmosféru tradiční místní pospolitosti. Je jako stvořená pro rodiny s dětmi, seniory, nebo pro kohokoli, kdo na sklonku dne potřebuje načerpat síly v klidném prostředí, ale všechny vymoženosti velkoměsta má přesto na dosah. Množství společenských, sportovních a kulturních událostí obce a příležitostí věnovat se volnočasovým aktivitám dotváří kolorit a charakter Horoměřic. Projekt Velvaria je též rezidencí přírody. Stanete se její součástí přímo v areálu, ale i mimo něj. Přilehlé okolí obce je protkané stráněmi, pásy lesů a luk, jimiž vedou sítě turistických a cyklistických tras. Pověstmi opředený hrad Okoř, přírodní rezervace - nejrozsáhlejší pražský park Divoká Šárka a pohádkové povodí Únětického potoka přímo vyzývají k víkendovým výletům.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - plynové
Konstrukce budovy
smíšená
Základy
železobeton
Podlahové krytiny
laminátová podlaha, dlažba
Dveře
foliované
Okna
plastová
Vnitřní omítka
vápeno-cementová
Omítka fasády
akrylátová
Vnitřní obklady
tuzemské velkoformátové
Schody
železobetonové
Stropy
železobetonové
Střecha
valbová
Střešní krytina
plech
Klempířské konstrukce
pozinkovaný plech
Parkování
parkovací místo
Počet parkovacích míst
174

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
škola, restaurace, supermarket, pekárna, Česká pošta, veterina
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, letiště
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis