Victoria Košíře

Musílkova, Praha

Byty

Počet jednotek
76
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
31 – 117 m2
Cena
od 3 083 125 Kč
do 14 285 530 Kč
Poznámka k ceně
Ceny jsou včetně DPH

Termíny

Dokončení stavby
31.03.2020
K nastěhování
07.07.2020

Popis projektu

Victoria Košíře je nejnovějším rezidenčním projektem developerské společnosti Real-Treuhand. Je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Uvnitř tří navzájem propojených budov se nachází soukromé zahrady, které nabídnou příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám.
V projektu se nachází 76 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk od 32 m2 do 120 m2 . Samozřejmostí je i dostatečný počet sklepů a parkovacích stání v podzemní garážové hale. Byty jsou ideální nejen pro rodiny, ale i pro zájemce o vlastní bydlení všech věkových kategorií, kteří hledají bydlení v klidné rezidenční čtvrti.
Téměř každý byt má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Z bytů ve vyšších podlažích bytů jsou krásné výhledy nejen na Prahu, ale i do zeleně v okolí. Stejně tak jako další projekty společnosti Real-Treuhand, je i Victoria Košíře charakteristická kvalitou provedení a vyšším standardem zařizovacích prvků.

V blízkosti se nachází hned několik parků, jako například Cibulka, Kavalírka, Klamovka a v neposlední řadě přírodní památka Vidoule, tvořící svými lesy významný krajinný prvek. Ne nadarmo se Košířím říká plíce Prahy. I přesto, že historické centrum je na dosah, Košíře si uchovávají svůj původní nezaměnitelný kolorit.
V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody i sportovní centrum. Tramvajová zastávka Kavalírka je v těsné blízkosti projektu. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 10 minut.

Projekt byl zkolaudován v březnu 2020.

Více informací na www.victoriakosire.cz.

Popis lokality

Košíře jsou klidnou lokalitou s převážně starší zástavbou nízkopodlažních činžovních domů, které v posledních letech citlivě doplnilo několik novostaveb komorního charakteru. V blízkosti se nachází přírodní památky Vidoule a Skalka, tvořící svými lesy významný krajinný prvek. K procházkám vybízí i park Cibulka s romantickými zákoutími a památkami, jehož historie sahá na začátek 19. století. Komplexní občanská vybavenost je na dosah. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, gymnázium Nad Kavalírkou, obchody a restaurace. Sportovcům je k dispozici nedaleké squash centrum či tenisové kurty Na Cibulce. Za kulturou nebo velkými nákupy můžete zamířit na Smíchov.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Telefon
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Parkování
garáž, parkovací místo

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Občanská vybavenost
Komplexní občanská vybavenost je na dosah.
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, letiště, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt
Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis