Vilová čtvrť PRIMAVERA - komfort za Klánovickým lesem Jeronýmova, Úvaly

Jeronýmova, Úvaly

Domy

Počet jednotek
46
Užitná plocha
150 – 158 m2
Plocha parcely
709 – 1 163 m2
Cena
od 7 779 000 Kč

Zobrazit 2 nabídky

Termíny

Zahájení prodeje
01.04.2017
Zahájení výstavby
01.04.2017
Dokončení stavby
31.08.2018
K nastěhování
30.09.2018

Popis projektu

46 soliterních vilek na rozlehlých pozemcích na Vás čeká jen 26 minut z centra Prahy.
Za opravdový luxus bývá považován velkorysý prostor. Proto jsme Vaši vilu umístili na rozlehlém, nejméně 900m2 velkém pozemku. Velikost obývacího prostoru v přízemí vily se téměř vyrovná velikosti běžného pražského bytu. Pocit vzdušnosti v přízemí ještě zvýší nadstandardně vysoké stropy, mimořádně vysoké lakované interierové dveře a opravdu velkorysé prosklené plochy oken v bezpečných hliníkových rámech přes celou světlou výšku patra.
Pobyt ve vile si budete užívat díky dlažbě a obkladům od prémiového německého výrobce Villeroy & Boch nebo díky pravým dřevěným dvouvrstvým dubovým podlahám. Relaxační koupel si vychutnáte ve špičkové vaně Oberon vyrobené z exkluzivního materiálu Quaryl z rozemletého quartzitu, která, stejně jako ostatní sanitární porcelán a obklady, je rovněž prémiové kvality od luxusního výrobce Villeroy & Boch.
Vily jsou mimořádně energeticky úsporné a podle typu spadají do energetické třídy A nebo B. Tuto mimořádnou úspornost zajišťuje obálka domu, jejíž prvky, tedy jak obvodové zdi z 50cm silných keramických cihel Heluz Family, tak podlaha, střecha i trojskla oken splňují hodnoty tepelného odporu doporučené pro pasivní domy. A protože už staletí platí, že nejlépe člověku je, když má "chladnou hlavu a nohy v teple", umístili jsme v obou podlažích vil sálavé nízkoteplotní podlahové topení renomovaného německého výrobce Rehau.

Popis lokality

Naši Vilovou čtvrť PRIMAVERA budujeme na jihu města, kde propojuje město se starší vilovou zástavbou v Radlické čtvrti. Díky pěší vzdálenosti na vlakovou stanici nemusíte používat auto - na rozdíl od bydlení ve vesnicích obklopujících Prahu si můžete večer zajít do divadla nebo si dát skleničku v restauraci a přesto se domů pohodlně dostanete. Chcete-li bydlet jen 26 minut z centra Prahy, využívat výhody města Úvaly se školami, zdravotním střediskem, obchody, restauracemi, tenisovými kurty, posilovnou, koupalištěm či vlakem a přitom být na dosah lesa, rybníků a polí, pak jsou naše vilky tou správnou volbou.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Internet
ano
Zdroj elektřiny
230-400V
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
jiné
Parkování
parkování na pozemku

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část
Dopravní dostupnost
železnice, železnice, železnice, železnice
Přístupové komunikace
dlažba
Reklama

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis

Reklama