Vivus Argentinská - Nové byty u metra i tramvaje.

U průhonu, Praha 7

Byty

Počet jednotek
299
Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
35 – 90 m2
Cena
od 4 000 000 Kč
do 9 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH

Termíny

Zahájení prodeje
31.03.2018
Zahájení výstavby
16.01.2018
Dokončení stavby
31.10.2020

Komerční prostory

Počet jednotek
8
Nabízené dispozice
Kanceláře, Obchodní prostory
Užitná plocha
100 m2 - 185 m2
Cena
od 9 000 000 Kč

Termíny

Zahájení prodeje
31.03.2018
Zahájení výstavby
16.01.2018
Dokončení stavby
31.10.2020

Popis projektu

Nový bytový projekt Vivus Argentinská představuje především atraktivní, moderní a praktické bydlení 400 metrů od metra i tramvaje Nádraží Holešovice, které vznikne na místě vedle sportovního areálu Loko Vltavín Prahy 7 s travnatým fotbalovým hřištěm, tréninkovým hřištěm a zázemím sportovců.
Podél ulice Argentinské, tvořící západní hranici projektu, je navržen sedmipodlažní obytný trakt půdorysného tvaru písmene U výškově navazující na sousední stávající obytnou zástavbu na jihu. Tento celek je hmotově členěn na 4 části (objekty A, B1, B2 a C) navzájem oddělené prosklenými komunikačními jádry s barevně akcentovanými výtahovými šachtami. Jižní nárožní objekt A podél ulice U Průhonu svojí hlavní hmotou respektuje uliční čáru. Jeho průběžné balkony nad ustoupeným parterem jsou navrženy jako uzavíratelné pomocí skleněných posuvných prvků. Výrazné grafiky jižní fasády je dosaženo kontrastem pásů. Stejného principu řešení fasády je použito i na fasádách severního nárožního objektu D. Objekty B1 a B2 jsou koncipovány jako bariérové z důvodu blízké rušné hlavní ulice Argentinská, vytvoří protihlukovou bariéru tvořenou chodbami bytů a společných částí domu.
V prostoru vnitrobloku je mezi obytné dvoutrakty umístěna dvojice pětipodlažních bytových domů D1 a D2 navzájem propojených komunikačním jádrem. Východní a západní fasády těchto objektů jsou členěny nepravidelně rozmístěnými balkony. Jižní a severní fasády jsou koncipovány jako uzavřené, členěné pouze centrálně umístěnými okny a porostlé například popínavou zelení. Celý obytný soubor doplňuje jedinečný čtyřpodlažní viladům, umístěný v parkově upravené severní části řešeného území, jehož jižní fasáda je obdobně jako u objektů D1 a D2 členěna nepravidelně rozmístěnými balkony.
Projekt Vivus Argentinská vzniká v centrální části lokality Prahy 7 – Holešovice a nabídne veškeré pohodlí i komfort městského života jen několik málo metrů od stanice metra Nádraží Holešovice.

Více informací na https://vivus.cz/argentinska/hledej.php.

Popis lokality

Bytový projekt Vivus Argentinská představuje především moderní a atraktivní bydlení v nejvíce se dynamicky rozvíjející lokalitě Prahy 7 – Holešovice. Výborná dopravní dostupnost, za 10 minut se pohodlně dostanete metrem a tramvají ze stanice Nádraží Holešovice do centra města. Přilehlá komunikace Argentinská rovněž zajišťuje rychlou dopravní dostupnost autem. Zdejší polohu ocení nejvíce obyvatelé cestující často směrem na Mladou Boleslav či Teplice, díky blízkosti tunelového komplexu Blanka se však podstatně zkvalitnila také doprava do severozápadních oblastí Prahy. V blízkém okolí projektu naleznete hustou síť obchodů a služeb včetně dalších prvků občanské vybavenosti. Holešovice představují oblíbenou destinaci moderní architektury a designu uměleckého centra DOX jen 290 m, kultury La Fabrika 550 m, vyhlášené hudební kluby SaSaZu nebo Mecca a bohatého společenského života. K výhodám lokality také patří blízkost řady míst pro sport a relaxaci, FITINN Fitness studio 350 m, oblíbený park Stromovka, cyklostezky okolo řeky, golfový club GolfYacht Prague a mnoho dalších míst pro trávení volného času a odpo,činku. V přilehlých ulicích je celá řada restaurací, kaváren a barů. Například vyhlášená restaurace Kolkovna Argentinská 550 m v novém komplexu ArtGen Office Gallery s tou nejlepší tradicí českého piva Pilsner Urquell z tanku a vynikajícího českého jídla a mnoho dalších moderních konceptů kulinářské kuchyně.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
balkon, lodžie, terasa
Výtah
ano
Sklep
ano
Bezbariérový přístup
ano
Internet
ano
Kabelová televize
ano
Zdroj elektřiny
zavedena
Vodní zdroj
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Topení
ústřední - dálkové
Konstrukce budovy
smíšená
Parkování
garáž, parkování na ulici

Okolí a doprava

Lokalita projektu
centrum
Občanská vybavenost
mateřská i základní škola, domov pro seniory, pošta, služebna policie, mnoho obchodů, restaurace
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, metro, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt
Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis