Zahrady Chválkovice

Za Kolejemi, Olomouc

Domy

Počet jednotek
9
Užitná plocha
125 – 160 m2
Plocha parcely
293 – 756 m2
Cena
od 6 202 500 Kč
do 8 721 875 Kč
Poznámka k ceně
ceny jsou uvedeny za pozemek, stavbu, vše vč. DPH a standardů

Zobrazit 1 nabídku

Termíny

Zahájení prodeje
01.12.2018
Zahájení výstavby
14.10.2018
Dokončení stavby
31.12.2019
K nastěhování
31.03.2020

Popis projektu

Jedná se o rezidenční projekt souboru rodinných domů s patrnou funkcionalistickou inspirací. Domy jsou situovány v olomoucké městské části Chválkovice a nabízí prvotřídní bydlení. Soubor bude tvořen 15 nízkoenergetickými rodinnými domy, ideálně orientovanými na východ/západ. K prodeji budou rodinné domy přízemní nebo patrové o dispozicích 4-5+kk, se dvěma koupelnami, garáží pro jedno auto a venkovním parkovacím stáním pro dvě auta.

Domy projektu Zahrady Chválkovice jsou koncipovány jako rezidenční bydlení moderního stylu. Snažíme se myslet na všechny detaily tak, aby se vám, budoucím majitelům, zde bydlelo co nejkomfortněji, i co nejlevněji. Domy jsou koncipovány v nízkoenergetickém standardu s velkou váhou na ekologické a tradiční postupy výstavby. Domy postavíme z broušených cihelných bloků Porotherm Profi 300 mm a zateplená broušená cihla Porotherm 30 TS Profi 300 mm německé výroby. A vnější plášť domu uzavřeme následně tepelně-izolačním polystyrenem v tloušťce 200 mm a omítkou. Všechny jednotky budou nachystány na vytápění a ohřev plynovým kotlem, protože plyn je v současné době nejen ekologickým, ale také nejekonomičtějším médiem v porovnání nákladů stavba-provoz. Teplo v domě bude zajišťovat podlahové vytápění „teplovodního typu“. Vnitřní uspořádání domů jsme navrhli dle vlastních zkušeností a pocitů s přihlédnutím na co největší možný komfort žití, přesto jsme připraveni se s každým budoucím majitelem věnovat jeho potřebám a návrhům vnitřních úprav. Každý dům bude standardně napojen nejmodernějším a nejrychlejším datovým médiem optickým vláknem k datové síti. Standardem každého domu bude také jedno garážové stání, dvě venkovní parkovací stání, jímací nádrž na dešťovou vodu (pro zahradní účely) a také vnitřní rekuperace vzduchu. Snažíme se myslet opravdu na všechno, takže třeba okna směřující jihozápadním směrem budou opatřena tzv. slunolamy. Zapomenout nesmíme ani na dva metry širokou plně zastřešenou terasu pro letní posezení nebo grilování s přáteli. Standardem bude také příprava (rozvod) pro centrální vysavač a příprava (rozvod) pro klimatizaci, jejichž realizace by po finalizaci domu již nebyl možná.

Výstavba domů bude probíhat v období 10/2018 - 03/2020.

Více informací na www.zamapark.cz.

Popis lokality

Projekt Zahrady Chválkovice je situován 5 minut jízdy od centra Olomouce, severovýchodním směrem. Během několika dojezdových minut je dosažitelné i oblíbené výletní místo Olomoučanů – Svatý Kopeček, včetně zoologické zahrady. Lokalita je přímo propojena s řadou cyklostezek směřující např. na Svatý Kopeček, do lužních Černovírských lesů, do Šternberka nebo do Mariánského údolí. Přímo na Železniční ulici, zastavují v pracovních dnech městské autobusové linky 31 a 700. Pouhých 5 minut pěšky je zastávka městského autobusu 11, jezdícího v desetiminutových intervalech po celý týden mezi hlavním nádražím a Svatým Kopečkem, deset minut pěšky je na zastávku tramvaje, v jejíž bezprostřední blízkosti se nachází také dva supermarkety Billa a Lidl i obchodní centrum Bělidla. Pro menší nákup lze navštívit 3 minuty pěšky vzdálené potraviny Hruška. V nejbližším okolí (2-3 minuty pěšky) se nachází dvě dětská hřiště spravovaná městem – na ulici Kampelíkova a Na Zákopě u Sokolovny. Městská část Chválkovice disponuje také mateřskou (Selské nám.) a základní školou (ul. Čadova). V okolí je celá řada restaurací, hospod. 10 min chůze je to do nově otevřeného NUTREND Worldu. Restaurace, hotel, prodejna zdravé výživy, wellness a fi tness – jedno z největších a nejlépe vybavených center v České republice.

Vnitřní vybavení a balkon

Balkon
terasa
Bezbariérový přístup
ano
Internet
ano
Klimatizace
ano
Zdroj elektřiny
230V
Vodní zdroj
veřejný, na hranici pozemku
Odpad
veřejná kanalizace
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Konstrukce budovy
cihlová
Základy
pasy
Podlahové krytiny
vinyl
Dveře
dle přání budoucího majitele
Okna
3 komory, protihluk
Vnitřní omítka
bílá
Omítka fasády
šedá/bílá
Vnitřní obklady
dle přání budoucího majitele
Venkovní obklady
ne
Schody
ano
Stropy
se sádrokartonovými podhledy
Střecha
rovná
Střešní krytina
fólie
Klempířské konstrukce
střecha nad terasou a vstupem do domu a vjezdem do garáže
Parkování
garáž, parkování na pozemku, parkovací místo
Počet parkovacích míst
3

Okolí a doprava

Lokalita projektu
předměstí
Občanská vybavenost
MHD 150 m, 2x supermarket + lékárna, elektro, apod. 600 m, 500 m škola, 1 km školka, 300 m dětské hřiště
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava, autobus, tramvaj
Přístupové komunikace
asfalt

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis