Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Brně

176 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Květná 167/3, 60300 Brno

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Naše know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Pobočky jsou umístěny vždy na velice prestižních místech a to tak, aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. Prodáváme stovky nemovitostí ročně a máme tisíce spokojených klientů. Nejvíce si zakládáme na budování DOBRÉ POVĚSTI. Absolutní TOP realitní kancelář na Moravě!

594 inzerátů

REAL SPEKTRUM GROUP a.s.

Lidická 718/77, 60200 Brno

Jsme realitní společnost, která se již od roku 1991 stará o bezpečný prodej a pronájem všech druhů nemovitostí. Máme bohaté zkušenosti s tržním posuzováním cen bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, průmyslových budov, nájemních domů i investičních prostor. Díky tomu Vám můžeme poradit s nastavením správné prodejní ceny a doporučit Vám nejvhodnější postup prodeje. Rádi Vám také poskytneme bezplatné a nezávazné poradenství v oblasti realit.

400 inzerátů

BRAVIS REALITY s.r.o.

Dvořákova 588/13, 60200 Brno

BRAVIS REALITY s. r. o. působí na trhu od roku 2003. Naší specializací je jak pronájem bytů a rodinných domů, tak prodej nemovitostí v Brně a okolí. Uspokojujeme především poptávku náročnějších klientů, kteří se těší dlouhodobé a pečlivé spolupráci. Ta spočívá v komplexním servisu se všemi doplňujícími službami. Díky široké databázi nabízejících a poptávajících klientů jsme úspěšní při prodeji a hledání bytů, rodinných domů, pozemků a dále také v prodeji developerských projektů. Držíme se hesla “SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU"

253 inzerátů

BC Commerce s.r.o.

U Leskavy 34A, 62500 Brno

231 inzerátů

e-Finance, a.s., realitní divize / Brno

Bratislavská 234/52, 60200 Brno

Realitní kancelář e-Finance, a. s., realitní divize se zabývá kompletním zajištěním zprostředkování prodeje či pronájmu všech druhů nemovitostí. Dále zajišťuje výkupy nemovitostí, poradenství v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí. Součástí společnosti je také finanční a stavební divize.

161 inzerátů

GAUTE, a.s.

Lidická 26, č.p. 2006 (Objekt Gaute Centra), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář, která pomáhá svým klientům prodat nebo koupit nemovitost bez starostí. Zařídíme za vás pro obě strany férové smlouvy, přepis na katastru a převod energií. Prodávajícím je v Gaute vždy zdarma k dispozici jeden konkrétní makléř, který se specializuje buď na prodej, nebo pronájem. S nemovitostmi v Brně a okolí i po celé ČR máme 20leté zkušenosti.

147 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - Brno

Hybešova 29/271 (Brno - Staré Brno), 60200 Brno

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

103 inzerátů

Century 21 All Inclusive

náměstí 28. dubna 1069/2, 63500 Brno

Absolutní upřímnost a etika jsou pro nás zcela klíčové hodnoty a reputace našeho týmu je na nich postavena. Přečtěte si hodnocení od našich klientů: Reality nás baví, naplňuje nás lidem pomáhat plnit jejich sny, ale být i chápající oporou při řešení jejich těžších životních situací. Jsme tým lidí se srdcem na svém místě a s upřímným zájmem pomoci klientovi. Jednáme vždy v zájmu klienta. Naším hlavním cílem jsou dlouhodobě spokojení klienti a postupné zvyšování kvality realitních služeb v České Republice.

103 inzerátů

Allrisk reality & finance, s.r.o.

Komárovská 20a, 61700 Brno

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti realit – prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků a také skladů, dílen, kanceláří a obchodů. Prostřednictvím vlastní společnosti zajistíme financování a pojištění vaší nemovitosti. Pro makléře máme unikátní motivační systém realitní kariéry.

84 inzerátů

Real Home Partners s.r.o.

Olomoucká 17a, 61800 Brno

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme prodej, výkup či pronájem bytových či nebytových prostor. Zajišťujeme právní a finanční servis. Provádíme prezentaci zakázek na realitních serverech či v tiskovinách. Zabýváme se developerskými projekty.

82 inzerátů

Unicareal s.r.o.

Roubalova 4 (Masarykova čtvrť), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář. Nabízíme kompletní služby pro kupující i prodávající. Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klientovi se snažíme poskytovat maximální servis při zprostředkování obchodu s nemovitostmi. Samozřejmostí je formální správnost a právní bezpečnost zprostředkovaných služeb a poskytování veškerých dostupných podkladů pro komplexní informovanost a dokonalou orientaci klienta. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování.

69 inzerátů

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

Mlýnská 388/68 (budova Firesta), 60200 Brno

Poradenství a analýza reálné tržní ceny zdarma. Naše realitní kancelář nabízí komplexní realitní služby. Zprostředkujeme prodej, pronájem a financování koupě bytů, domů, pozemků a jiných realit. Nabízíme také oddlužení a výkupy nemovitostí s exekucí. Jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR.

59 inzerátů

MP CZECH real

Vídeňská 55, 63900 Brno

53 inzerátů

Fiedler Reality s.r.o.

Charvatská 1385/8, 61200 Brno

46 inzerátů

MALINA REALITY BRNO

Pionýrská 15, 60200 Brno

Reality v Brně a okolí jsou hlavní radostí naší realitní kanceláře. Zajišťujeme komplexní realitní servis ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, znaleckým ústavem a certifikovaným energetickým auditorem. Pomůžeme Vám ohledně koupě, prodeje, pronájmu bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů. Případně se postaráme o rychlý výkup nemovitosti. Sponzorujeme bezplatnou inzerci pronájem pokoje nebo jen lůžka - spolubydlení Brno. To vše řešíme již více než 14 let. S námi je to malina...

46 inzerátů

FRAMI REAL

Okrouhlá 15, 62500 Brno

.........................

41 inzerátů

Schmidt Reality s.r.o.

Veveří 365/46, 60200 Brno

40 inzerátů

RE/MAX Magnum

Banskobystrická 819/52, 62100 Brno

39 inzerátů

TD Real s.r.o.

Charbulova 96/168, 61800 Brno

34 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Pavla Asaad

Jánská 448/10, 60200 Brno

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny

33 inzerátů

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Vídeňská 995/63, 63900 Brno

Moravská stavební - INVEST, a. s. byla založena v roce 1998. V současné době se řadí mezi středně velké developerské společnosti na českém trhu a působí v těchto oblastech: development rezidenčních objektů, development komerčních ploch a kanceláří, příprava projektů pro komerční development. Za dobu svého působení předala společnost svým zákazníkům cca 3 250 bytových a rodinných domů, 17 430 m2 komerčních prostor a 184 000 m2 pozemků. Pracovníci společností tvoří sehraný tým, který má bohaté zkušenosti i s nejnáročnějšími projekty v rámci realizace a prodeje.

32 inzerátů

VITOM reality a finance, v. o. s.

Vídeňská 1014/18b , 60200 Brno

32 inzerátů

LUWA Česká republika s.r.o.

Jakubské náměstí 109/1, 60200 Brno

30 inzerátů

Ambienten VIP s.r.o.

Třída Kpt. Jaroše 1844/28, 60200 Brno

30 inzerátů

RK Čampa

Mojmírovo náměstí 75/2, 61200 Brno

29 inzerátů

CENTURY 21 Doma

Vídeňská 153/119b, 61900 Brno

29 inzerátů

AC Real, s.r.o.

Dělnická 39, 62400 Brno

Kompletní služby realitní kanceláře. Specialista na Bystrc a okolí. Tržní odhady nemovitostí, odhady pro dědictví. Finanční služby a poradenství. Prodej, pronájem, koupě všech typů nemovitostí, převody družstevních bytů. Bohatá a účinná propagace nemovitostí. Nejvíce nabídek a poptávek z Bystrce. 8 let zkušeností - desítky spokojených klientů. Vyzkoušejte si nás.

27 inzerátů

RENČ s.r.o.

Kounicova 67, 60200 Brno

27 inzerátů

MAAT REAL s.r.o.

Bašty 413/2, 60200 Brno

22 inzerátů

RE/MAX Direct

Bubeníčkova 6, 61500 Brno

Realitní kancelář RE/MAX Direct je součástí prestižní mezinárodní sítě RE/MAX International. Pro naše klienty zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zaměřujeme se jak na rezidenční bydlení, tak také na prodej a pronájem komerčních nemovitostí. Samozřejmou součástí našeho servisu je také finanční poradenství, které našim klientům zdarma poskytují hypotéční makléři z partnerské sítě GEPARD Finance.

21 inzerátů

HHunters

Rašínova 692/4, 60200 Brno

21 inzerátů

Brněnské bydlení, s.r.o.

Pekařská 13, 60200 Brno

Naše realitní kancelář má sídlo v Brně a je zaměřena především na prodej nemovitostí v daném městě a jeho blízkém okolí. Díky našim homeofficům jsme schopni se přizpůsobit požadavkům klienta a nabídnout navíc podrobnou znalost žádané lokality. Klademe důraz na kvalitu a profesionalitu realitních služeb, transparentnost prodeje a zejména na individuální osobní a poctivý přístup, směřující k maximální spokojenosti klienta.

18 inzerátů

Real-Aktiv

Říčanská 15, 63500 Brno

Jsme zavedená realitní kancelář s osobním přístupem ke každému klientovi. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. S podporou naši RK můžete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost. Nabízíme i širokou nabídku bytů z developerských projektů. Našim klientům nabízíme komplexní právní servis a finanční poradenství zdarma.

18 inzerátů

Realitní kancelář STING - Brno

Milady Horákové 2031/1, 60200 Brno

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

17 inzerátů

MIG s.r.o.

Příkop 843/4 (IBC), 60200 Brno

Klademe důraz zejména na právní jistoty klientů při realizaci transakcí. Poskytujeme kompletní servis při prodeji či pronájmu bytů, rodinných a nájemních domů, pozemků, komerčních budov, zahrad, chat, chalup, obchodů, hotelů a restaurací. Zabýváme se řešením exekucí.

17 inzerátů

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. Brno

Kořískova 1344/47, 62100 Brno

Realitní kancelář s tradicí. Firma nese zodpovědnost za své zaměstnance, všichni pracujeme na hlavní pracovní poměr. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí na jižní, střední Moravě a Zlínsku. Návštěva našich stránek Vám představí více. Těšíme se na Vás.

15 inzerátů

BRNOKONTAKT s.r.o.

Kotlářská 902/53, 60200 Brno

Zprostředkování prodeje, pronájmu bytů v Brně a jeho okolí.

15 inzerátů

Lionnis real s.r.o.

Palackého třída 3048/124, 61200 Brno

15 inzerátů

VKT Consulting s.r.o.

Pražákova 226/3 (Horní Heršipice), 61900 Brno

VKT Consluting s. r. o. se zabývá prodejem nemovitostí a jejich financováním. Zajišťujeme komplexní služby týkající se procesů souvisejících s prodejem a koupí nemovitosti a úhradou kupní ceny. Prodávající má jistotu, že dostane své peníze, kupující má jistotu seriozního jednání a kvalitních finančních služeb.

14 inzerátů

brnoservice

Voříškova 559/27, 62300 Brno

Zprostředkovatelské a realitní služby, hypoteční makléři

13 inzerátů

RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o.

Gorkého 87/44, 60200 Brno

Realitní kancelář RUBIKO, díky svým bohatým zkušenostem datujícím se od roku 1999 poskytuje profesionální servis při prodeji a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí. Komplexní služby zahrnují právní a finanční servis a celou řadu doplňkových služeb, jako např. úzká spolupráce s našimi bytovými architekty, sestavení finančního plánu a vyřízení hypotéky, optimalizace vhodného dodavatele energií včetně přepisu, úklid před nastěhováním či zajištění samotného stěhování. Profesionální tým klade velký důraz na kvalitu odvedené práce s maximální orientací na zákazníka.

13 inzerátů

ABC REAL

Kobližná 19 (OD Vichr, 2. patro, dv. 206), 60200 Brno

•Zprostředkování prodeje rodinných domů, nájemních domů, komerčních objektů, bytů, pozemků, chat aj. •Zprostředkování převodu členských práv a povinností k družstevním bytům •Zprostředkování pronájmu nemovitostí, komerčních objektů, bytů, kanceláří aj. •Kompletní právní servis - tj. vypracování smluv budoucích kupních, kupních, směnných, převodních, nájemních, podnájemních a podání návrhu na vklad práv do katastru nemovitostí •Finanční a daňové poradenství •Posouzení tržní ceny Vámi nabízené nemovitosti

12 inzerátů

RE/MAX Atraktiv Plus

Pastviny 409/56 (Komín), 62400 Brno

Realitní kancelář Brno - město, Komín Zajistíme bezpečný průběh realitního obchodu. Vyplatíme odměnu za DOPORUČENÍ klienta, který prodává byt či dům nejen ve městě Brně. Možnost dlouhodobé spolupráce. Pro bližší informace nás kontaktujte. Kontaktujte naše profesionální makléře s certifikací. Zajistí vám bezpečný průběh koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

12 inzerátů

Mgr.Aleš Chramosta

Turgeněvova 8, 61800 Brno

12 inzerátů

veritably s.r.o.

Koperníkova 2409/3, 61500 Brno

Zaměřujeme se od roku 1998 na poskytování profesionálních realitních služeb našim klientům. Naše přednosti: individuální přístup ke každému klientovi, letité zkušenosti v oboru, stálé odborné vzdělávání, flexibilita. Můžete porovnat vaše dosavadní realitní zkušenosti s naším přístupem k realitám.

12 inzerátů

REALHOF

Hlinky 44/112a, 60300 Brno

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí. Působíme v oblasti města Brna, Jihomoravského kraje a kraje Vysočiny.

12 inzerátů

DVL Brno reality s.r.o.

Lidická 22, 60200 Brno

11 inzerátů

JD-REALITY

Nivky 2436/35, 62800 Brno

Komplexní služby v oblasti realit

10 inzerátů

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2557
Počet makléřů13081
Počet nabídek RK73492
Celkem nabídek73625