Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Brně

189 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Květná 167/3, 60300 Brno

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Naše know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Pobočky jsou umístěny vždy na velice prestižních místech a to tak, aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. Prodáváme stovky nemovitostí ročně a máme tisíce spokojených klientů. Nejvíce si zakládáme na budování DOBRÉ POVĚSTI. Absolutní TOP realitní kancelář na Moravě!

485 inzerátů

REAL SPEKTRUM GROUP a.s.

Lidická 718/77, 60200 Brno

Jsme realitní společnost, která se již od roku 1991 stará o bezpečný prodej a pronájem všech druhů nemovitostí. Máme bohaté zkušenosti s tržním posuzováním cen bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, průmyslových budov, nájemních domů i investičních prostor. Díky tomu Vám můžeme poradit s nastavením správné prodejní ceny a doporučit Vám nejvhodnější postup prodeje. Rádi Vám také poskytneme bezplatné a nezávazné poradenství v oblasti realit.

385 inzerátů

BRAVIS REALITY s.r.o.

Dvořákova 588/13, 60200 Brno

BRAVIS REALITY s. r. o. působí na trhu od roku 2003. Naší specializací je jak pronájem bytů a rodinných domů, tak prodej nemovitostí v Brně a okolí. Uspokojujeme především poptávku náročnějších klientů, kteří se těší dlouhodobé a pečlivé spolupráci. Ta spočívá v komplexním servisu se všemi doplňujícími službami. Díky široké databázi nabízejících a poptávajících klientů jsme úspěšní při prodeji a hledání bytů, rodinných domů, pozemků a dále také v prodeji developerských projektů. Držíme se hesla “SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU"

261 inzerátů

BC Commerce s.r.o.

U Leskavy 34A, 62500 Brno

197 inzerátů

e-Finance, a.s., realitní divize / Brno

Bratislavská 234/52, 60200 Brno

Realitní kancelář e-Finance, a. s., realitní divize se zabývá kompletním zajištěním zprostředkování prodeje či pronájmu všech druhů nemovitostí. Dále zajišťuje výkupy nemovitostí, poradenství v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí. Součástí společnosti je také finanční a stavební divize.

142 inzerátů

KRP realitní služby s.r.o.

Příkop 6, 60200 Brno

Jsme realitní kancelář sdružující zkušené makléře, kteří se na trhu z nemovitostmi pohybují již více než 7 let a mají za sebou mnoho úspěšných obchodů a spokojených klientů. Chápeme naši práci jako službu svým klientům a děláme vždy maximum pro jejich spokojenost a úspěch v podobě dokončeného obchodu.

135 inzerátů

GAUTE, a.s.

Lidická 26, č.p. 2006 (Objekt Gaute Centra), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář, která pomáhá svým klientům prodat nebo koupit nemovitost bez starostí. Zařídíme za vás pro obě strany férové smlouvy, přepis na katastru a převod energií. Prodávajícím je v Gaute vždy zdarma k dispozici jeden konkrétní makléř, který se specializuje buď na prodej, nebo pronájem. S nemovitostmi v Brně a okolí i po celé ČR máme 20leté zkušenosti.

130 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - Brno

Hybešova 29/271 (Brno - Staré Brno), 60200 Brno

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

108 inzerátů

Century 21 All Inclusive

náměstí 28. dubna 1069/2, 63500 Brno

Absolutní upřímnost a etika jsou pro nás zcela klíčové hodnoty a reputace našeho týmu je na nich postavena. Přečtěte si hodnocení od našich klientů: Reality nás baví, naplňuje nás lidem pomáhat plnit jejich sny, ale být i chápající oporou při řešení jejich těžších životních situací. Jsme tým lidí se srdcem na svém místě a s upřímným zájmem pomoci klientovi. Jednáme vždy v zájmu klienta. Naším hlavním cílem jsou dlouhodobě spokojení klienti a postupné zvyšování kvality realitních služeb v České Republice.

101 inzerátů

Real Home Partners s.r.o.

Olomoucká 17a, 61800 Brno

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme prodej, výkup či pronájem bytových či nebytových prostor. Zajišťujeme právní a finanční servis. Provádíme prezentaci zakázek na realitních serverech či v tiskovinách. Zabýváme se developerskými projekty.

94 inzerátů

Ambienten VIP s.r.o.

Třída Kpt. Jaroše 1844/28, 60200 Brno

Naše realitní kancelář se zabývá především prodejem luxusních a vyjímečných nemovitostí. Snažíme se o maximálně profesionální přístup od začátku prodeje až do konce. Jsme realitní kancelář, která ví, jak prodávat VIP nemovitosti. Můžete se přesvědčit na našich webových stránkách, kde naleznete široké portfolio již prodaných luxusních nemovitostí.

76 inzerátů

Allrisk reality & finance, s.r.o.

Komárovská 20a, 61700 Brno

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti realit – prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků a také skladů, dílen, kanceláří a obchodů. Prostřednictvím vlastní společnosti zajistíme financování a pojištění vaší nemovitosti. Pro makléře máme unikátní motivační systém realitní kariéry.

71 inzerátů

MALINA REALITY BRNO

Pionýrská 15, 60200 Brno

Reality v Brně a okolí jsou hlavní radostí naší realitní kanceláře. Zajišťujeme komplexní realitní servis ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, znaleckým ústavem a certifikovaným energetickým auditorem. Pomůžeme Vám ohledně koupě, prodeje, pronájmu bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů. Případně se postaráme o rychlý výkup nemovitosti. Sponzorujeme bezplatnou inzerci pronájem pokoje nebo jen lůžka - spolubydlení Brno. To vše řešíme již více než 14 let. S námi je to malina...

58 inzerátů

RE/MAX Magnum

Banskobystrická 819/52, 62100 Brno

57 inzerátů

FRAMI REAL

Okrouhlá 15, 62500 Brno

.........................

52 inzerátů

Schmidt Reality s.r.o.

Veveří 365/46, 60200 Brno

44 inzerátů

MP CZECH real

Vídeňská 55, 63900 Brno

39 inzerátů

Unicareal s.r.o.

Roubalova 4 (Masarykova čtvrť), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář. Nabízíme kompletní služby pro kupující i prodávající. Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klientovi se snažíme poskytovat maximální servis při zprostředkování obchodu s nemovitostmi. Samozřejmostí je formální správnost a právní bezpečnost zprostředkovaných služeb a poskytování veškerých dostupných podkladů pro komplexní informovanost a dokonalou orientaci klienta. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování.

38 inzerátů

AC Real, s.r.o.

Dělnická 39, 62400 Brno

Kompletní služby realitní kanceláře. Specialista na Bystrc a okolí. Tržní odhady nemovitostí, odhady pro dědictví. Finanční služby a poradenství. Prodej, pronájem, koupě všech typů nemovitostí, převody družstevních bytů. Bohatá a účinná propagace nemovitostí. Nejvíce nabídek a poptávek z Bystrce. 8 let zkušeností - desítky spokojených klientů. Vyzkoušejte si nás.

36 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Pavla Asaad

Jánská 448/10, 60200 Brno

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny

31 inzerátů

TD REAL s.r.o.

Charbulova 96/168, 61800 Brno

29 inzerátů

VITOM reality a finance, v. o. s.

Vídeňská 1014/18b , 60200 Brno

29 inzerátů

HHunters

Rašínova 103/2, 60200 Brno

29 inzerátů

CrazyReality.cz

Křenová 53, 60200 Brno

Začali bychom tím kdo nejsme. Nejsme klasická realitka, a nikdy jí nebudeme. Přímým prodejem se zabýváme už více než 12 let. Milujeme obchod, rádi propojujeme lidi a ve vyjedávání jsme jako ryba ve vodě. Pokud chcete rychlost a kvalitu v jednom, dejte nám šanci ukázat, že jsme na to dost Crazy.

29 inzerátů

Fiedler Reality s.r.o.

Charvatská 1385/8, 61200 Brno

28 inzerátů

Vaši Makléři s.r.o.

Hlinky 138/27, 60300 Brno

Realitní kancelář zabývající se pronájmem a prodejem domů, bytů i kancelářských prostor.

23 inzerátů

RK Čampa

Mojmírovo náměstí 75/2, 61200 Brno

22 inzerátů

RE/MAX Direct

Bubeníčkova 6, 61500 Brno

Realitní kancelář RE/MAX Direct je součástí prestižní mezinárodní sítě RE/MAX International. Pro naše klienty zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zaměřujeme se jak na rezidenční bydlení, tak také na prodej a pronájem komerčních nemovitostí. Samozřejmou součástí našeho servisu je také finanční poradenství, které našim klientům zdarma poskytují hypotéční makléři z partnerské sítě GEPARD Finance.

21 inzerátů

Real-Aktiv

Říčanská 15, 63500 Brno

Jsme zavedená realitní kancelář s osobním přístupem ke každému klientovi. Zajistíme Vám kompletní služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. S podporou naši RK můžete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost. Nabízíme i širokou nabídku bytů z developerských projektů. Našim klientům nabízíme komplexní právní servis a finanční poradenství zdarma.

20 inzerátů

REAL OFFICE s.r.o.

Sušilova 773/9, 60200 Brno

-Realitní a účetní kancelář - člen ČMRU. Naší činností je prodej a pronájem nemovitostí v Jihomoravském kraji včetně zajištění kompletního kvalitního právního servisu, finančního poradenství a individuálního přístupu ke klientovi. Dále nabízíme služby v oblasti vedení podvojného účetnictví, mezd, daňové evidence.

19 inzerátů

LUWA Česká republika s.r.o.

Jakubské náměstí 109/1, 60200 Brno

19 inzerátů

MIG s.r.o.

Příkop 843/4 (IBC), 60200 Brno

Klademe důraz zejména na právní jistoty klientů při realizaci transakcí. Poskytujeme kompletní servis při prodeji či pronájmu bytů, rodinných a nájemních domů, pozemků, komerčních budov, zahrad, chat, chalup, obchodů, hotelů a restaurací. Zabýváme se řešením exekucí.

19 inzerátů

brnoservice

Voříškova 559/27, 62300 Brno

Zprostředkovatelské a realitní služby, hypoteční makléři

17 inzerátů

Mgr. Monika Sedláková

Františkánská 6 (Brno-střed), 60200 Brno

Realitní kancelář COMFORT REAL je nezávislá společnost, která nabízí svým klientům komplexní realitní služby. Naše zkušenosti nás právem řadí na špičku realitních agentur - naše reference jsou toho důkazem. Osobní přístup a detailní dlouhodobá znalost trhu jsou cestami k nalezení řešení individuálních potřeb našich klientů. Díky tomu se k nám zákazníci stále vracejí. Činnost realitní kanceláře COMFORT REAL je zaměřena nejen na prodej bytů v nových developerských projektech, ale i na zprostředkování pronájmu a prodeje bytů, rodinných domů, residenčních a komerčních nemovitostí nacházejících

16 inzerátů

CENTURY 21 Doma

Vídeňská 153/119b, 61900 Brno

Jsme realitní kancelář s lidskou tváří. Naše dlouholeté zkušenosti umíme proměnit ve spokojenost klienta. Pracujeme profesionálně, inovativně a s pochopením. Rádi Vás budeme zastupovat při prodeji, koupi i pronájmu nemovitosti. Zajišťujeme také právní servis, finanční poradenství a znalecké posudky.

16 inzerátů

BRAVO reality s.r.o.

Minská 44 (Žabovřesky), 61600 Brno

-Na realitním trhu působíme přes 11 let, již od roku 2003. Co Vám BRAVO reality mohou nabídnout ? Jak vyplývá z titulku v našem názvu „Realitní a zprostředkovatelská kancelář“, zabýváme se zprostředkováním : - zejména prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, ale i komerčních prostor a objektů, pozemků a bytových domů - převodu práv a povinností k družstevním bytům - finančního poradenstvím při koupi nemovitostí - výkupem bytů, půdních prostor za hotové - Jsme schopni odkoupit byty, které jdou do privatizace a zajistit náhradní byt, který se nebude privatizovat

16 inzerátů

RENČ s.r.o.

Kounicova 67, 60200 Brno

16 inzerátů

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Vídeňská 995/63, 63900 Brno

Moravská stavební - INVEST, a. s. byla založena v roce 1998. V současné době se řadí mezi středně velké developerské společnosti na českém trhu a působí v těchto oblastech: development rezidenčních objektů, development komerčních ploch a kanceláří, příprava projektů pro komerční development. Za dobu svého působení předala společnost svým zákazníkům cca 3 250 bytových a rodinných domů, 17 430 m2 komerčních prostor a 184 000 m2 pozemků. Pracovníci společností tvoří sehraný tým, který má bohaté zkušenosti i s nejnáročnějšími projekty v rámci realizace a prodeje.

15 inzerátů

RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o.

Gorkého 87/44, 60200 Brno

Realitní kancelář RUBIKO, díky svým bohatým zkušenostem datujícím se od roku 1999 poskytuje profesionální servis při prodeji a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí. Komplexní služby zahrnují právní a finanční servis a celou řadu doplňkových služeb, jako např. úzká spolupráce s našimi bytovými architekty, sestavení finančního plánu a vyřízení hypotéky, optimalizace vhodného dodavatele energií včetně přepisu, úklid před nastěhováním či zajištění samotného stěhování. Profesionální tým klade velký důraz na kvalitu odvedené práce s maximální orientací na zákazníka.

13 inzerátů

ABC REAL

Kobližná 19 (OD Vichr, 2. patro, dv. 206), 60200 Brno

•Zprostředkování prodeje rodinných domů, nájemních domů, komerčních objektů, bytů, pozemků, chat aj. •Zprostředkování převodu členských práv a povinností k družstevním bytům •Zprostředkování pronájmu nemovitostí, komerčních objektů, bytů, kanceláří aj. •Kompletní právní servis - tj. vypracování smluv budoucích kupních, kupních, směnných, převodních, nájemních, podnájemních a podání návrhu na vklad práv do katastru nemovitostí •Finanční a daňové poradenství •Posouzení tržní ceny Vámi nabízené nemovitosti

12 inzerátů

BRNOKONTAKT s.r.o.

Kotlářská 902/53, 60200 Brno

Zprostředkování prodeje, pronájmu bytů v Brně a jeho okolí.

11 inzerátů

reality2u s.r.o.

Tolstého 562/35, 61600 Brno

Realitní kancelář reality2u vznikla pod záštitou finanční skupiny money2u. Nabízíme pro klienty na jednom místě komplexní služby v oblasti realit a financování. Preferujeme kvalitu před kvantitou, klient je pro nás vždy na prvním místě.

11 inzerátů

AMANDLA s.r.o.

Údolní 222/5, 60200 Brno

Společnost se od roku 1994 věnuje výstavbě bytů a rekonstrukci bytových domů. Působí na realitním trhu, kde zajišťuje zprostředkování, prodeje a pronájmy nemovitostí. Mezi služby společnosti patří zajištění, správa nemovitostí, a to v rozsahu od celých bytových domů až po jednotlivé byty.

10 inzerátů

RE/MAX Delux

Kluchova 18/22 (Křenová 306/40, Brno 602 00), 63400 Brno

Prodej či nákup nemovitostí je jedním z nejdůležitějších momentů vašeho života. Pro spoustu lidí ovšem může být tato skutečnost značně stresující. Proto je důležité obrátit se při prodeji nemovitosti či výběru kanceláře na zkušené profesionály a požadovat to nejlepší. RE/MAX Delux je realitní kancelář v nejúspěšnější a největší síti, která prodává nejvíce realit na světě. V tomto oboru není většího celosvětově uznávaného profesionála, než právě RE/MAX!

10 inzerátů

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. Brno

Kořískova 1344/47, 62100 Brno

Realitní kancelář s tradicí. Firma nese zodpovědnost za své zaměstnance, všichni pracujeme na hlavní pracovní poměr. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí na jižní, střední Moravě a Zlínsku. Návštěva našich stránek Vám představí více. Těšíme se na Vás.

9 inzerátů

PARTAGAS s.r.o.

Cihlářská 1021/15, 60200 Brno

9 inzerátů

REALHOF

Šámalova 108, 61500 Brno

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí. Působíme v oblasti města Brna, Jihomoravského kraje a kraje Vysočiny.

9 inzerátů

LIGHTHOUSE ESTATES

Starobrněnská 3 / Peroutkova 2, 60200 Brno

Provozujeme brněnskou realitní, zprostředkovatelskou a poradenskou firmu. Poskytujeme komplexní realitní i právní služby včetně zajištění financování, odhadu, výkup nemovitostí za hotové, řešení exekucí, komplexní oddlužení a konsolidace úvěrů. Specializujeme se na prodej a pronájem nadstandardních nemovitostí a investice do nemovitostí s garantovaným výnosem. Svým klientům poskytujeme komplexní realitní i právní služby a garantujeme jejich kvalitu. Profesionální, individuální a diskrétní přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí.

8 inzerátů

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2757
Počet makléřů14142
Počet nabídek RK67814
Celkem nabídek67942