Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Českých Budějovicích České Budějovice

32 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

RE/MAX AB Normal

Pekárenská 1128/46, 37004 České Budějovice

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí, pozemků a bytů v celém jihočeském kraji. Zajišťujeme financování nemovitostí a znalecké posudky.

275 inzerátů

RK STEJSKAL.CZ

OC IGY Pražská 1247/24, 37004 České Budějovice

Realitní kancelář nabízí služby od roku 1992. Nabízíme prodej a pronájem bytů, domů, činžovních domů, komerčních objektů, kanceláří, rekreačních a ostatních nemovitostí. Zejména v jižních Čechách a díky spolupráci i mimo region.

168 inzerátů

RE/MAX Dynamic

U Černé Věže 3, 37001 České Budějovice

145 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Boars, s.r.o.

Husova tř. 640/33, 37005 České Budějovice

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

134 inzerátů

NEXT REALITY - České Budějovice

Jeremiášova 1953/1, 37001 České Budějovice

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

80 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - České Budějovice

F. A. Gerstnera 2151/6, 37001 České Budějovice

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

68 inzerátů

Reality Chmelař s.r.o.

Nám. Přemysla Otakara II. 11/7, 37001 České Budějovice

52 inzerátů

EVROPA Realitní kancelář ČESKÉ BUDĚJOVICE

Lannova tř. 137/32, 37001 České Budějovice

Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí. Zajistíme poradenství ohledně ceny, daňové problematiky, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů. Dále vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí až po převod dodávek energií na nového majitele.

51 inzerátů

SORENT - CB s.r.o.

Lannova 14/9, 37001 České Budějovice

Realitní kancelář (od roku 1997), která se zaměřuje na prodej a pronájem veškerých nemovitostí a pozemků v Praze a středních Čechách. Před lety jsme rozšířili naši působnost i v Jižních Čechách. V našem portfoliu se nachází veškeré typy nemovitostí jak komerční, tak nemovitosti určené k bydlení.

37 inzerátů

REALITY V+V s.r.o.

Rudolfovská tř. 2010/1 (1.patro), 37001 České Budějovice

Chcete-li prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost, jsme připraveni vám pomoci. Nabízíme vždy profesionální služby a zázemí silné, stabilní společnosti. Preferujeme individuální přístup ke každému klientovi. Naši realitní makléři jsou opravdoví profesionálové se širokým spektrem znalostí realitního trhu.

36 inzerátů

Exekucninemovitosti.cz

Nová 21, 37001 České Budějovice

Naším cílem je obchodně a obecně prospěšnou činností pozitivně působit na spotřebitele, aby měli hlubší finančně-právní povědomí v oblasti poskytování úvěrů, půjček apod., uměli si půjčovat obezřetně a k případnému řešení své platební neschopnosti přistupovali zodpovědně a aktivně. Rovněž bychom chtěli dosáhnout toho, aby věřitelé (tedy zejména banky, úvěrové či leasingové společnosti) byli při poskytování svých finančních produktů a při řešení případných problémů dlužníka se splácením více sociálně odpovědní. Věříme, že naší činností přispějeme k vyšší stabilizaci sociálních poměrů v ČR.

36 inzerátů

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Senovážné nám 248/2, 37001 České Budějovice

Váš spolehlivý partner pro prodej nebo pronájem nemovitostí. Vaše reality - pozemky, provozní areály, chaty, chalupy, rodinné domy a byty prodáme s 80% jistotou. Dále zajišťujeme komplexní správu nemovitostí a pojištění nemovitostí.

33 inzerátů

Etapa reality

Žerotínova 483/1, 37004 České Budějovice

33 inzerátů

KORUNA RK s.r.o.

Lidická tř. 179/47, 37001 České Budějovice

Realitní kancelář - prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Byt, byty, rodinný dům, RD, pozemek, parcela, komerční nemovitosti, obchod, kanceláře. Vše se specializací na jižní Čechy, především: České Budějovice, Český Krumlov, Prachatice, Jindřichův Hradec.

21 inzerátů

RK FORTUNA reality, s.r.o.

E. Beneše 29/677, 37006 České Budějovice

Posláním realitní kanceláře FORTUNA REALITY s. r.o., je zajistit klientům bezpečný obchod při nákupu či prodeji nemovitostí, včetně kompletního právního servisu. Realitní činnost pro nás však není pouze nákup a prodej nemovitostí, ale je to především služba klientovi, protože věříme, že pouze spokojený klient je ta nejlepší reference! Přesvědčte se a využijte našich služeb - jsme tu pro Vás.

16 inzerátů

Buca Group s.r.o.

Litvínovice 57, 37001 České Budějovice

Jsme malá realitní společnost, která se maximálně věnuje klientovi. Máme maximálně 3 nemovitosti na makléře, kterým se věnujeme na 100%.

14 inzerátů

Realitní kancelář DUO, s.r.o.

Nádražní 31 (budova Komerční banky), 37001 České Budějovice

Jsme potěšeni, že se obracíte právě na naší kancelář. Kompletní služby spojené s prodejem nemovitostí poskytujeme již od roku 2003. Pomůžeme při hledání nového bydlení i Vám.

10 inzerátů

XARA s.r.o.

Hroznová 26, 37001 České Budějovice

Firma XARA se zaměřuje na developerské projekty (rekreace, bydlení, podnikání) v jihočeském regionu, zejména oblasti Lipno. Předmětem naší činnosti je i správa a údržba nemovitostí, realitní činnost, nákup a prodej pozemků a dalších nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

Realitní kancelář STING - České Budějovice

Jírovcova 1, 37010 České Budějovice

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

Realitní kancelář neinzeruje

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Krajinská 4, 37001 České Budějovice

Realitní kancelář neinzeruje

P&P reality s.r.o.

Kněžskodvorská 2544, 37004 České Budějovice

Nabízíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí s kompletním právním servisem a realitními službami. Naši realitní makléři jsou profesionálně proškolení, rádi Vám poradí a to zcela zdarma v naší RK. Zajišťujeme financování u všech bankovních domů.

Realitní kancelář neinzeruje

Vastbouw Czech s.r.o.

Mánesova 459/46, 37001 České Budějovice

Společnost Vastbouw Czech s. r. o. je česká developerská společnost, která se zaměřuje na výsna výstavbu rodinných a bytových domů. Firma Vastbouw si zakládá na svědomitém přístupu, solidním jednání a spokojenosti svých zákazníků. Motto pro firmu Vastbouw je "Stavíme pro Vás". Cílem firmy je spokojenost, kvalita, důvěra, otevřenost a dobrá spolupráce. Stavět dům je velmi osobní záležitost. Stabilita firmy je umocněna mezinárodními, mnohaletými zkušenostmi v oboru a trvale spokojenými zákazníky. Neslibujeme nemožné, ale naší snahou bude realizovat Vaše sny. Stavíme pro Vás!

Realitní kancelář neinzeruje

Geodézie Reality s.r.o.

U Smaltovny 116/1, 37001 České Budějovice

Provádíme realitní činnost, veřejné dražby, výkup nemovitostí a oddlužení nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

Green Motion, s.r.o.

Emy Destinové 395, 37005 České Budějovice

Stavební a developerská společnost

Realitní kancelář neinzeruje

Křivský Zdeněk

Jasmínová 1741/9, 37008 České Budějovice

Prodej bytů v novém bytovém domě v Třeboni, Dukelské ulici. Dům postaven v roce 2013, kolaudace 2014. Ideální rekreační bydlení v lázeňském městě.

Realitní kancelář neinzeruje

Ekonomické stavby - České Budějovice

Prokišova 7, 37001 České Budějovice

Zděné nízkoenergetické rodinné domy na klíč. Ekonomické stavby jsou největším českým a slovenským stavitelem rodinných domů. Projekt zdarma. Pomoc při financování stavby. Bezplatné zajištění stavebního povolení a inženýringu.

Realitní kancelář neinzeruje

Reality SOLÁROVÁ

Jírovcova 1636/20, 37001 České Budějovice

Reality Solárová je malá realitní kancelář a proto nám velmi záleží na naší dobré pověsti. To však neznamená, že Vám nenabízíme kvalitu srovnatelnou s nabídkou služeb jiných, renomovaných kanceláří. V oblasti nemovitostí se pohybujeme již několik let, kdy souběžně s tímto se věnujeme i financování. Mezi naše služby patří tedy i zajištění hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření a pojištění Vaší nemovitosti. Samozřejmostí je i veškerý právní servis. Bona pacta, boni amici … jasné smlouvy, dobří přátelé.

Realitní kancelář neinzeruje

MANE-INVEST spol. s.r.o.

Okružní 2615, 37001 České Budějovice

Realitní kancelář neinzeruje

ERA Komplet

Pražská 1497/11, 37004 České Budějovice

Realitní kancelář neinzeruje

RE/MAX G8 Reality

Pekárenská 1128/46, 37004 České Budějovice

S radostí Vám oznamujeme, že od 1. ledna 2018 naše kancelář RE/MAX AB Normal mění obchodní název na RE/MAX G8 Reality. Toto přejmenování pod společnou značku RE/MAX G8 Reality souvisí s propojením několika nejlepších RE/MAX kanceláří pod jedno obchodní jméno. Zprostředkujeme prodej a pronájem nemovitostí, financování nemovitostí, znalecké posudky a energetické štítky.

Realitní kancelář neinzeruje

Irena Krigarová

Žižkova 12 (Žižkova 12 ), 37001 České Budějovice

Realitní kancelář neinzeruje

Expresninemovitosti.cz

Ant. Barcala 404/38, 37005 České Budějovice

Jsme realitní kancelář a hypoteční centrum na jednom místě. Individuální přístup, zodpovědná předprodejní příprava, důkladně zpracovaná tržní analýza a vhodně zvolená obchodní strategie.

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2770
Počet makléřů14459
Počet nabídek RK65551
Celkem nabídek65706