BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.

U Černé věže 66/3, České Budějovice

+420 770 868 213 info@bydlenicko.tv

Jsme realitní dynamicky se rozvíjející společnost, která se zaměřuje především na prodej a pronájem nemovitostí pro účely bydlení. Jedná se zejména o rodinné domy, vily, byty, pozemky.

Jsme první realitní společností, která prezentuje nabídku realit výhradně formou reportáží. Poskytujeme našim klientům zásadní informace i nejnovější zprávy týkající se nemovitostí.

Náš servis stavíme na důvěře, profesní odbornosti, polehlivosti a flexibilitě. Náš zkušený tým poskytuje klientům profesionální otevřený přístup s precizním servisem nejvyšší kvality.

Zajišťujeme kvalitní a komplexní právní servis s našimi partnery advokátní a právní kanceláře.

Provádíme odborné i znalecké odhady nemovitostí.

Zprostředkujeme nejvýhodnější řešení pro klienta, ušité přímo na míru v oboru financování-hypotéky, úvěry, půjčky, spoření a v neposlední řadě i v pojištění.

Na vaše přání zajistíme geodetický servis pro vytýčení, zaměření, či legalizace nemovitosti v katastru nemovitostí

Nevíte si rady, jak v novém bydleníčku nastavit barevné a designové sladění interiéru? Naši specialisté jsou tady pro vás.

Zajistíme vám dotační poradenství na aktuálně vypsané dotační tituly v souvislosti s bydlením.

Široké spektrum nabídky nemovitostí si můžete prohlédnout v klidu z tepla vašeho starého domova formou video-prohlídek a přes Bydleníčko si najít nový dům pro váš spokojený a klidný život.

…Pomůžeme vám k vašemu životnímu bydleníčku…

7 makléřů