Realitní kancelář Kominíček - Miroslav Jahoda

IČ: 68079273, Jungmannova 214/31, Kyjov, okres Hodonín

+420 774 974 767 rkkominicek@seznam.cz rkkominicek.cz

Realitní kancelář Kominíček byla založena 1. ledna 2012.
Cílem naší realitní kanceláře je provést naše klienty celým obchodním procesem při prodeji jejich nemovitosti do úspěšného a zdárného konce.
Každému klientovi poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup při prodeji, nákupu a zprostředkování prodeje nemovitostí.
Dále se snažíme aktivně vyhledávat zájemcům o koupi nemovitost, která splňuje jejich představy a požadavky.
Samozřejmostí je zajistit klientům vhodné financování a odborné poradenství při nákupu nemovitosti napříč bankovním sektorem.
Poradenství v oblasti exekucí a zadlužených nemovitostí.
Veškeré právní služby spojené s převodem nemovitosti, vypracováním kupních smluv, právní poradenství, advokátní úschova.
Od 1.1.2013 s novou legislativou zajištění zprostředkování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)
Po celou dobu existence realitní kanceláře je a bude naší prioritou vysoká kvalita a efektivnost poskytovaných služeb a osobní přístup k našim klientům.
Soustředíme se na komplexní poskytovaný servis, jak pro prodávající, tak pro kupující.

Jsme společnosti jejímž cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případě. Budujeme přátelské a korektní vztahy s našimi klienty, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě nejdůležitější.

V dnešní uspěchané době, plné rychlých informací je naším přáním provést prodávajícího a kupujícího nejdůležitějším rozhodnutím v životě pořídit si nemovitost nebo prodat nemovitost plynule a v poklidu. Šetříme klientům čas, peníze, a především ctíme přání svých klientů, kteří požadují garance, že majetek, o který se po dobu obchodního případu staráme, je v rukou profesionálů.

Realitní kancelář je členem:

Asociace realitních kanceláří České republiky Realitní komora České republiky
0 bytů 0 domů 0 pozemků 0 projektů 0 komerčních prostor 0 ostatních