Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Kladně Kladno

16 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

EVROPA realitní kancelář KLADNO

Nám. Svobody 1626, 27201 Kladno

87 inzerátů

Century 21 Coloseum

Kleinerova 1471, 27201 Kladno

Naše kancelář byla otevřena v létě roku 2008, ale její zakladatelé se věnují realitám již od roku 1998. V květnu roku 2010 jsme vstoupili do celosvětové sítě realitních kanceláří – Century 21. Naším cílem je vytvořit silný tým, expandovat a stát se jedničkou na realitním trhu v našem městě. Poskytování kvalitních a nadstandardních služeb klientům je pro nás zásadou a spokojený klient doporučující naše služby dále je pro nás výhrou a satisfakcí. Naše kancelář působí zejména ve středočeském kraji, ale díky spolupráci v rámci sítě Century 21 máme klienty ve všech koutech České republiky. Naším prvořadým úkolem je spokojenost klientů, neustálé zdokonalování a profesionální školení našich makléřů a expanze na trhu působnosti naší kanceláře. Spokojenost klientů a jejich následná doporučení jsou naší výhrou. Koupě či prodej nemovitosti je pro mnohé záležitostí novou a zároveň jedinou za život, proto uděláme vše pro Váš správný výběr a usnadnění „Cesty k Vašemu novému domovu“. Poskytneme a naučíme klienty vyžadovat prvotřídní služby, jak činí miliony našich zákazníků po celém světě, kde CENTURY 21 působí. Naším cílem je stát se lídrem na trhu rezidenčních nemovitostí využitím našich zkušeností a znalostí, kterými jako největší realitní společnost na světě disponujeme.

66 inzerátů

BHJV spol. s r.o.

Osvobozených pol. vězňů, 27201 Kladno

Firma se zabývá prodejem, koupí, pronájmen - bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a ostatních nemovitostí. Oblastní působnost Praha a Střední Čechy. Nabízíme odhad nemovitostí, právní, realitní servis a sjednání úvěru zdarma. Jako jedna z mála realitních kanceláří Vám vrátíme při zamítnutí Vaší hypotéky u peněžního ústavu zpět rezervační poplatek. ( 5.000,-Kč odečítáme za kompletní náklady RK )!

19 inzerátů

Realitní kancelář NIKTEL, s.r.o.

Kročehlavská 67 (150 m od Baumaxu směr Praha), 27201 Kladno

Realitní kancelář pro Střední Čechy. Zajistíme prodej i pronájem nemovitostí přímým zájemcům, nebo vykoupíme Vaši nemovitost za hotové (domy, byty, pozemky, rekreační objekty), právní servis, financování i tržní odhad nemovitosti (dědictví, rozvod, aj. ), řešení exekucí, zprostředkujeme znalecké posudky nemovitostí, pomůžeme se zpracováním daňových přiznání po prodeji nemovitosti. Garantujeme nejnižší provize, profesionální přístup.

18 inzerátů

Finanční a Realitní servis Roman Podvolecký

Osvobozených politických vězňů, 27201 Kladno

15 inzerátů

AAA BYTY.CZ a.s. - Kateřina Velíšková

Rosálie Hajníkové 367, 27309 Kladno

Zprostředkování nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí po celé České republice. Přímý výkup nemovitostí, bezpečný právní servis, finanční poradenství v oblasti hypoték, odhady cen nemovitostí. Komplexní nabídka nemovitostí, serióznost, profesionalita, dlouholeté zkušenosti z realitního trhu.

7 inzerátů

NEXT REALITY - Kladno

T.G. Masaryka 765, 27201 Kladno

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

5 inzerátů

HAGI reality

Balcarova 280, 27201 KLADNO

....

3 inzerátů

Bytový dům Kladno

Milady Horákové 3302, 27201 Kladno

Bytový dům Kladno, který bude kolaudován v první polovině roku 2017, je projektem známé společnosti Bexte s. r. o., která oplývá řadou osvědčení a pyšní se letitými zkušenostmi ve stavebnictví. Ať už jde o rodinné či bytové domy, tak o průmyslové stavby a občanskou vybavenost. Projekt nabízí celkem 12 bytových jednotek rozložených do šesti nadzemních podlaží, k nimž přísluší také garážová stání. Vnitřní prostor se pohybuje od 36,31 m2 do 65,39 m2. Součástí logicky a prakticky navržených interiérů jsou doplňky a výbava vyššího standardu. Některé byty oplývají balkony či lodžiemi, jež zaručují p

3 inzerátů

Meritum Kladno s.r.o.

Ctiborova 3091, 27201 Kladno

stavební a developerská činnost, inženýring, kompletní řešení lokalit, výstavba domů

Realitní kancelář neinzeruje

Meritum Kladno s.r.o.

Ctiborova 3091, 27201 Kladno

stavební a developerská činnost, ing. činnost ve výstavbě

Realitní kancelář neinzeruje

Hypocentrum Modré Pyramidy - Kladno

Váňova 3180, 27201 Kladno

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

Realitní kancelář neinzeruje

ACEO servis s.r.o.

Dlouhá 33 (Areál bývalého pivovaru vchod "A"), 27201 Kladno

Mezi hlavní činnosti naší společnosti patří zpracování výběrových řízení, správa nemovitostí, realitní činnost a zprostředkování investice. Díky tomuto rozmanitému zaměření a vzájemnému provázání všech činností dokážeme nabídnout kvalitní a fundované služby našim klientům.

Realitní kancelář neinzeruje

Special Unit s.r.o.

Kleinerova 1504, 27000 Kladno

Jsme společnost působící v oblasti realitního trhu. Zprostředkováváme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, nebytových prostor a pozemků. Poradíme při řešení exekucí, dluhů a dražeb. Individuální přístup ke každému klientovi nám umožňuje poskytnout servis nejvyšší kvality.

Realitní kancelář neinzeruje

Remax Consult

Kleinerova 1466, 27201 Kladno

Realitní kancelář neinzeruje

Ka-New Generation reality s.r.o.

Cyrila Boudy 1444, 27201 Kladno

Realitní kancelář působící zejména ve Středočeském kraji. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce.

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2757
Počet makléřů14143
Počet nabídek RK67687
Celkem nabídek67815