Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Olomouci Olomouc

39 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

Elite real service s.r.o.

Horní lán 1327/6a, 77900 Olomouc

Jsme specialisty v oblasti prodeje developerských projektů a novostaveb, nabízíme pronájem bytů, rodinných domů a nebytových prostor. Naši nabídku jsme rozšířili o divizi logistiky a moderních kanceláří - prodej a pronájem kanceláří, skladů, výrobních a obchodních prostor. Řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Developerům mimo jiné vyhledáváme obchodní příležitosti s následnou vazbou na prodej.

143 inzerátů

metr2 reality s.r.o.

Litovelská 1340/2c, 77900 Olomouc

Metr2reality s. r. o. je česká realitní kancelář se sídlem v Olomouci, která se úspěšně pohybuje na trhu již více než 4 roky, kterým předcházela více než 10 letá praxe. Za tu dobu získala množství zkušeností, které dále využívá v práci v oboru. Náplní naší práce je zejména prodej, výkup a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků pro bytovou výstavbu i komerční účely a v neposlední řadě prodej a pronájem nebytových prostor. Realitní kancelář Metr2reality s. r. o. se účastní dražeb bytů, domů, pozemků i nebytových prostor, zaměřuje se též na novostavby a developerské projekty.

116 inzerátů

NEXT REALITY - Olomouc

Litovelská, 101/17, 779 0 Olomouc

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

73 inzerátů

RE/MAX MONARCHA

Masarykova třída 105/29, 77900 Olomouc

Naše kancelář nabízí a zajišťuje: - zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu Vaší nemovitosti - poradenství v oblasti ocenění nemovitostí - konzultaci a návrh řešení obchodu s nemovitostmi - zatíženými věcnými břemeny, zástavou či exekucí - kompletní právní servis - podání daňového přiznání na daň z převodu nemovitosti - prodej developerských projektů po celé ČR i v zahraničí - výkup nemovitostí - vyhledání vhodné nemovitosti dle Vašich představ

69 inzerátů

RE/MAX A-city 2

Tř. Svobody 646/4, 77900 Olomouc

67 inzerátů

Realitní společnost Zvonek s.r.o, pob. Olomouc

Dómská 3 (U dómu), 77200 Olomouc

Prodej a pronájem domů, bytů, komerčních prostor. Kompletní sližby v oblasti nemovitostí.

60 inzerátů

Reality Czech Trend

Wellnerova 1215/1, 77900 Olomouc

59 inzerátů

Restart Reality s.r.o.

Schweitzerova 798/99a, 77900 Olomouc

47 inzerátů

Realitní společnost České Spořitelny / MARK TRADE, s.r.o.

Hodolanská 413/32, 77900 Olomouc

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

44 inzerátů

Musil reality

Voskovcova 754/8, 77900 Olomouc

37 inzerátů

Jaroslav Vojta

Koželužská 591/21, 77900 Olomouc

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí. Zajistím kompletní právní servis, smlouvy, odhady, hypotéky, financování.

26 inzerátů

FINE REALITY, a.s. - Olomouc

Hněvotínská 241/52, 77900 Olomouc

Prodáme, pronajmeme Vaši nemovitost. Vyplatíme Vaši exekuci, odvrátíme dražbu. To vše s profesionálním přístupem a právní zárukou. Více na finereality. cz

20 inzerátů

Realitní kancelář MARA s.r.o.

Pavelčákova 6/11, 77900 Olomouc

Naše společnost vám přináší komplexní služby, ať už jde o prodej, pronájem či koupi nemovitosti. Jednatel společnosti svou devítiletou praxí zaštiťuje maximální kvalitu i rychlost obchodu a je jedno, zda je předmětem obchodu byt, dům, pozemek, chata, chalupa, komerční prostor, či garáž.

18 inzerátů

Montana Reality Olomouc

Mišákova 541/18, 77900 Olomouc

16 inzerátů

GoldStar reality (Kollárovo s.r.o.)

Kollárovo nám. 631/2, 77900 Olomouc

Společnost GoldStar reality je regionální realitní kancelář zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, výkupem bytů, rodinných domů a pozemků. Nepostradatelnou součástí je poskytování právního a finančního poradenství při realizaci obchodního případu. Hlavním a dlouhodobým cílem společnosti GoldStar reality je poskytování profesionálních, kvalitních a komplexních služeb a především spokojenost našich klientů.

15 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - Olomouc

tř. Svobody 22/619, 77900 Olomouc

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

5 inzerátů

Jaromír Himr

Mlýnská 4 (Olomouc), 77900 Olomouc

Realitní kancelář, kde je hlavní důraz kladen na pečlivost, bezpečnost a osobní přístup ke všem zúčastněným stranám obchodu. Řešíme prodeje, pronájmy, poradenství v oblasti financování a práva spojeného s jednotlivými obchodními případy a jejich hladký a bezproblémový průběh. Na trhu nemovitostí od roku 2006.

5 inzerátů

Kamil Boxan

Tererovo nám. 920/2 (Nová ulice), 77900 Olomouc

Nabízíme Vám kompletní služby při koupi, prodeji či pronájmu bytu, domu nebo pozemku - bezplatný právní servis včetně vkladu do katastru a vypracování posudku. Samozřejmostí je také naše pomoc při sjednání financování či pojištění nemovitosti.

4 inzerátů

PATRIOT reality, spol. s r. o.

Dolní náměstí 22/43, 772 00 Olomouc

Realitní kancelář PATRIOT reality je členem Asociace ralitních kanceláří. Naše pobočky působící v regionech Olomouc, Prostějov, Přerov, Vám zprostředkují prodej i pronájem - byty, rodinné domy, pozemky, chaty a chalupy, nebytové prostory (administrativní, kanceláře i komerční), nabídnou nemovitosti na prodej. Nabízíme komplexní a kompletní služby v oblasti realit, právní servis, odhady, výkup nemovitostí i programy pro developery, obce a družstv

Realitní kancelář neinzeruje

BETA Olomouc a.s.

Balbínova 15, 77900 Olomouc

výrobce betonových prvků pro venkovní architekturu

Realitní kancelář neinzeruje

Realitní kancelář STING - Olomouc

8. května 455/18, 77900 Olomouc

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

Realitní kancelář neinzeruje

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

Riegrova 373/6, 77200 Olomouc

Jedna z největších realitních kanceláří na Moravě působící na trhu již druhé desetiletí. Člen Evropského klubu realitních kanceláří (prodej nemovitostí po celém světě - ekrk. net), ARK ČR, České asociace dražebníků. Veškeré realitní služby, zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků, nebytových prostor, provádění veřejných dražeb, správa nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

FINE REALITY, a.s. - centrála

Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc, 77900 Olomouc

Prodáme, pronajmeme Vaši nemovitost. Vyplatíme Vaši exekuci, odvrátíme dražbu. To vše s profesionálním přístupem a právní zárukou. Více na finereality. cz

Realitní kancelář neinzeruje

ORKA Realitní kancelář

Polská 12, 77900 Olomouc

Realitní kancelář

Realitní kancelář neinzeruje

DACHI s.r.o.

Ztracená 268/34, 77100 Olomouc

Realitní kancelář.

Realitní kancelář neinzeruje

Hlaváček development a.s.

Týnecká 669/5, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

VCES PROPERTY DEVELOPMENT a.s.

Fibichova 1141/2, 77200 Olomouc

Jsme v České republice vyprojektovali, postavili a prodali více než 600 bytů. V současné době máme postavené nové projekty v Olomouci a Chrudimi.

Realitní kancelář neinzeruje

Coldwell Banker Czech Republic Olomouc

Litovelská 26, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

SPZ Reality s.r.o.

Sokolská 1, 77900 Olomouc

Nabízíme služby realitní kanceláře. Přizpůsobíme se vašim požadavkům.

Realitní kancelář neinzeruje

New Karolina Residential Development s.r.o.

Dlouhá 562/22, 77900 Olomouc

New Karolina Residential Development, s. r.o. je dceřinou společností stavební firmy GEMO OLOMOUC, spol. s r. o. realizujeme kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Hlavním předmět naší činnosti tvoří provádění staveb občanských, průmyslových a bytových, včetně zajištění infrastruktury. Dále se zaměřujeme na projektovou a inženýrskou činnost, realitní a v neposlední řadě na vlastní developerské projekty nejen po celé ČR, ale také i na Slovensku.

Realitní kancelář neinzeruje

MIA spol. s r.o.

Wellnerova 1322/3C, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

INTES Olomouc, spol. s r.o.

Tylova 6, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

Sochorova stavební s.r.o.

Tovární 915/40, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

PRIMA FINANCE s.r.o.

Krapkova 7, 77900 Olomouc

Poskytujeme komplexní realitní a finanční služby pro fyzické i právnické osoby vč. hypotečních úvěrů a investičních produktů. Spolupracujeme se všemi bankami, řešíme všechny typy hypoték a jejich refinancování, zajišťujeme realitní i právní servis. Osobní přístup samozřejmostí.

Realitní kancelář neinzeruje

EVROPA Realitní kancelář OLOMOUC

Komenského 927/19, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

EVROPA Realitní kancelář OLOMOUC

Komenského 927/19, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

OL reality, s.r.o.

Stupkova 952/18, 77900 Olomouc

Olomoucká realitní kancelář se zkušenými realitními poradci. Pro klienty zajistíme kompletní servis s prodejem bytů, domů, pozemků a chat, dále pomůžeme s pronájmem bytů, především v Olomouci a blízkém okolí. Více informací o makléřích a realizované zakázky najdete na

Realitní kancelář neinzeruje

ČÍHAL REALITY s.r.o.

8. května 503/27, 77900 Olomouc

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2772
Počet makléřů14479
Počet nabídek RK68482
Celkem nabídek68648