Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Plzni

51 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Šafaříkovy sady 2455/5 (Ehrlich Office Center), 30100 Plzeň

Poskytujeme komplexní realitní služby s tradicí od r. 1990 - prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků, pronájem a dražby nemovitostí, developerské projekty a investorskou činnost. Nabízíme reality nejen Plzeňského kraje.

197 inzerátů

Reality - Plzeň s.r.o.

Přemyslova 111/3, 30100 Plzeň

113 inzerátů

EVROPA realitní kancelář PLZEŇ

Klatovská třída 340/25, 32100 Plzeň

Prodej Vašeho bytu a domu za nejlepší ceny. Tržní ceny zdarma. Kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, notářská úschova atd). Rychlý prodej bez rizika a kvalitní servis je pro nás samozřejmostostí! Využijte sítě našich poboček po celé České republice

107 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Jura ex alto s.r.o. - Plzeň

náměstí Republiky 235/36 (pobočka ČS), 30100 Plzeň

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

93 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - RSH Plzeň

T.G.Masaryka 422/6, 30100 Plzeň

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

87 inzerátů

Harvilla reality s.r.o.

Slovanská alej 1960/24 (2. patro budovy autosalonu Peugeot), 32600 Plzeň

- zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory, komerční objekty, garáže, - hlavní sídlo v Plzni, pobočky ve Stříbře, Sušici, Tachově, Železné Rudě - 15 let zkušeností na trhu - kupní smlouvy, nájemní smlouvy, zástavní smlouvy, smlouvy o věcném břemenu, atd. - vypracování znaleckých posudků - realizace vypracování revizí (el., plyn, apod. ) - vypracovaní geometrických planů - převody elektřiny a plynu - vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitosti - kompletní servis při prodeji nemovitostí

79 inzerátů

NEXT REALITY - Plzeň

Slovanská 100, 32600 Plzeň

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

61 inzerátů

Uni Czech Financial s.r.o.

Malická 461/22, 30100 Plzeň

Naše společnost se zabývá zprostředkováním prodeje Vaší nemovitosti. V rámci našich služeb děláme osobní výkup Vašich nemovitostí, dokážeme též z vlastních zdrojů zbavit Vaši nemovitost exekuce a jiných věřitelů, v případě domluvy též není problém zálohy na kupní cenu, než dojde k realizaci prodeje. Máme též návaznost na movitější klientelu, která od nás odkupuje činžovní domy, vily, bytové domy a jiné jako investici svých peněz. Škála možností z naší strany je velká, vše na vzájemné domluvě.

59 inzerátů

RE/MAX InterCora

Lochotínská 1108/18, 30100 Plzeň

Realitní společnost RE/MAX InterCora klade velký důraz na kvalitu služeb a profesionalitu, proto všichni makléři prochází odborným školením v oblasti realit a po obhájení svých odborných znalostí v testech se z nich stávají certifikovaní makléři. Jsme jediná kancelář RE/MAX v západních Čechách s makléři s certifikátem ISO 17024 v oblasti realit, což je v tomto směru nejvyšší hodnocení. Poskytujeme komplexní a kvalitní služby v oblasti realit a dále i bezplatné poradenství při investování do nemovitostí.

57 inzerátů

RE/MAX Best

Francouzská třída 15, 32600 Plzeň

-Jsme realitní kancelář, vycházejíci z prověřené koncepce a dlouholeté know-how společnosti RE/MAX, která je již třicet let jedničkou na světovém trhu. Nabízíme kompletní a kvalitní služby na vysoké profesionální úrovni. Individuálním přístupem k jednotlivým zakázkám, jejich účinnou propagací a kvalitním právním ošetřením všech obchodních případů pomáháme plnit Vaše přání a požadavky. Maximální spokojenost Vás klientů nás motivuje k další práci

51 inzerátů

Parva, s.r.o.

Havlíčkova 6, 30137 Plzeň

Nabízíme kompletní služby počínaje vyhledáním vhodné nemovitosti či prodejem nemovitosti, přes financování, ocenění, pojištění až po podání daňového přiznání z převodu nemovitostí. Samozřejmostí je zpracování veškerých smluv.

44 inzerátů

BC Real, a.s

Boettingerova 2902/26, 30100 Plzeň

BC Real, a. s je zaměřena na kompletní přípravu a realizaci developerských projektů v atraktivních lokalitách města Plzně. Stavíme nové byty, rodinné domy a prodáváme zainvestované pozemky pro individuální výstavbu RD, více na

39 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / RKI, s.r.o. - Plzeň

Zelinářská 290/4 (Severní Předměstí), 30100 Plzeň

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

32 inzerátů

ARCO Reality s.r.o.

Pobřežní 8, 30100 Plzeň

30 inzerátů

RK SALZMANN

Smetanovy sady 6, 30137 Plzeň

Naše rodinná firma existuje na trhu nemovitostí od roku 1995. Zajistíme prodej i pronájem Vaší nemovitosti s kompletním notářským servisem. Všechny zakázky nabízíme na základě výhradní zprostředkovatelské smlouvy uzavřené mezi realitní kanceláří a klientem v délce trvání tří měsíců. Výhradní právo Vám poskytne záruku, že z naší strany získáte služby na profesionální úrovni s využitím našeho know-how a všech obchodních kontaktů. Kompletní nabídka nemovitostí se snímky interiéru, umístěním v obcích i plánky objektů jsou na

27 inzerátů

RE/MAX Cross

Resslova 9 (V blízkosti Americké ulice), 30100 Plzeň

18 inzerátů

Cubicor - reality

Plánská 11, 30100 Plzeň

Cubicor s. r. o. je nezávislá společnost zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme financování, zprostředkování pojištění všeho druhu a v neposlední řadě poskytujeme široké právní a finanční poradenství v oblasti realit.

18 inzerátů

Idea Reality s.r.o.

náměstí Republiky 133/19, 30100 Plzeň

Umíme nemovitosti prodat, protože je umíme profesionálně prezentovat. Poskytujeme kompletní servis při prodeji a pronájmu všech typů nemovitostí včetně profesionálního nafocení, video prohlídky a homestagingu. Odlišíme Vaši nemovitost od konkurenčních nabídek a prodáme ji rychleji a výhodněji.

16 inzerátů

My2reality s.r.o.

Sedláčkova 26a, 30100 Plzeň

Naše společnost Vám nabízí komplexní a profesionální služby při prodeji, koupi i pronájmu jakékoliv Vaší nemovitosti a to na základě našich dlouholetých zkušeností na realitním a finančním trhu. Důraz klademe na finanční a právní bezpečnost, maximální kvalitu poskytovaných služeb. V praxi to znamená, že se snažíme poskytnout klientům maximální pohodlí včetně kompletního servisu. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi, notáři, daňovými poradci, stavebními spořitelnami, hypotečními bankami a odhadci. Samozřejmostí je Váš osobní makléř po celou dobu realizace Vaší zakázky.

15 inzerátů

Kopta reality s.r.o.

Jablonského 62, 30100 Plzeň

Specializovaná realitní kancelář pro profesionální prezentace, prodej, pronájem nemovitostí zejména v Plzeňském kraji.

13 inzerátů

WOW Reality s.r.o.

Tylova 473/27, 30100 Plzeň

13 inzerátů

Max Comfort Reality

Žlutická 1631/32, 32300 Plzeň

Naše realitní kancelář Max Comfort reality se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Jsme schopni prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase. Důvodem mimořádného úspěchu naší kanceláře jsou zejména nadstandardní profesionální služby a individuální přístup ke každé prodávané nemovitosti. Neprodáváme sice desítky nemovitostí měsíčně a nejsme největší na trhu, ale právě z tohoto důvodu můžeme veškeré úsilí nejen s prodejem nemovitosti věnovat daným jednotlivým nemovitostem. Díky tomu jsme schopni Vám pomoci s jakýmkoli problémem operativně. Najdete nás na adrese: Žlutická 1631/32, Plzeň

12 inzerátů

Plzeňský servis, s.r.o.

Částkova 45, 32600 Plzeň

Realitní kancelář a správce nemovitostí nejen v Plzeňském kraji. V naší péči je více než 11 500 nemovitostí a postaráme se co nejlépe i o tu Vaši. Nabízíme zajištění komplexního servisu - tržní odhad, znalecký posudek, inzerce nemovitosti, zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu, právní služby, daňový servis a správu.

11 inzerátů

Team Reality Corporation s.r.o.

Slovanská 1135/100, 32600 Plzeň

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme služby a kompletní servis spojený s trhem nemovitostí, zajištěním financování nemovitostí, zprostředkováním pojištění majetku, právním poradenstvím. Zaměřujeme se na prodej a pronájem bytů, pozemků, rodinných domů, kanceláří, rekreačních a komerčních objektů.

11 inzerátů

Realita realitní kancelář

Škroupova 17/8, 30100 Plzeň

Zabýváme se prodejem a pronájmy bytových i nebytových realit. Nabízíme rodinné domy, rekreační, nebytové i provozní objekty.

8 inzerátů

VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o.

Denisovo nábřeží 2568/6, 30100 Plzeň

Zabýváme se realitní činností a správou pronájmů.

7 inzerátů

GK reality-Bauer

Na Dlouhých 59, 31200 Plzeň

Certofikovaná realitní kancelář od RK-ČR. 22 let na trhu s nemovitostmi. Bauer Vladimír IČ 12461873.

5 inzerátů

Byty ve Zbůchu s.r.o.

Farského 16, 32600 Plzeň

4 inzerátů

JV REALITY GROUP, a.s.

nám.T.G.Masaryka 456/22, 32300 Plzeň

Realizace elektronických aukcí a dražeb

3 inzerátů

IKO stavby s.r.o.

Koterovská 574/177, 32600 Plzeň

Společnost IKO stavby s. r. o. se od svého založení zaměřuje na stavební činnost - působí jako vyšší dodavatel stavby. Jsme schopni zajistit pro investory dodávky staveb včetně zajištění projektové dokumentace, inženýrské činnosti a kolaudačního souhlasu. Od roku 2001 zahájila společnost také vlastní stavební činnost na úseku výstavby nových obytných zón vznikajících tzv. „na zelené louce“. V rámci těchto obytných zón se jedná o výstavbu polyfunkčních objektů, bytových domů, řadových i samostatně stojících rodinných domů, včetně vybudování kompletní technické infrastruktury.

1 inzerátů

Nejlepší bydlení realitní společnost, s. r. o., provozovna Plzeň

Tylova 4, 30100 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

MPN-Reality

Tylova 57 (Plzeň), 30100 Plzeň

Kompletní zprostředkování prodeje nemovitosti.

Realitní kancelář neinzeruje

IQ hypotéka IQ bydlení

Karlovarská 22, 30100 Plzeň

Realitní služby-prodej, koupě, pronájem, financování, znalecké posudky

Realitní kancelář neinzeruje

Levné domky v.o.s.

Rychtaříkova 1, 30100 Plzeň

Prodáváme a stavíme pro konečné zákazníky levné nízkoenergetické rodinné domy na klíč.

Realitní kancelář neinzeruje

SB reality spol. s r.o.

Hřbitovní 29, 31200 Plzeň

Poskytujeme kompletní poradenství v oblasti zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Hlavní činností společnosti je prodej nových bytů a nových rodinných domů. Většina prodávaných nemovitostí je ve vlastnictví realitní kanceláře.

Realitní kancelář neinzeruje

RK KLIKA s.r.o.

Samaritská 204/14, 30100 Plzeň

Naše rodinná realitní kancelář Vám zprostředkuje prodej, pronájem a koupi bytů, domů, chat, chalup, pozemků, komerčních prostor, činžovních domů atd. Zajišťujeme právní servis, znalecké posudky, finanční poradenství, tržní odhady, daň z převodu nemovitosti. Poradenství při řešení exekucí, věcných břemen, majetkových vyrovnání. Výkup nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

LENKA VRANJEŠOVÁ - NOVÉ BYDLENÍ

VEJPRNICKÁ 56 (PAVILON 2), 31800 Plzeň

Služby realitního charakteru - prodej a pronájem nemovitostí, smluvní zprostředkování prodeje bytů a domů developerských společností. Právní servis zajištěn právní kanceláří - vypracování kupních smluv, nájemních smluv a dalších potřebných právních dokumentů, hypoteční a úvěrový servis zajištěn u jakékoliv banky, jednání na úřadech a katastru nemovitostí. Veškerý uvedený servis je pro klienty zajištěn zdarma. Spolupráce s MARA-DESIGN STUDIO - kuchyně i celé interiéry, poradenství.

Realitní kancelář neinzeruje

HIT reality s.r.o.

Jedlová 4, 32600 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

LA PIETRA s.r.o.

Švihovská 8, 30148 Plzeň

............................

Realitní kancelář neinzeruje

Reality Smajlík Plzeň

Purkyňova 573/13, 30100 Plzeň

Nabízíme v oblasti realit maximální služby. Byty, domy, pozemky či komerční prostory - zprostředkujeme prodej nebo pronájem. Zajišťujeme financování nemovitostí, výkup nemovitostí i pomoc při privatizaci Vašeho bytu. Právní servis je zajištěn externí advokátní kanceláří.

Realitní kancelář neinzeruje

RE/MAX Infinity

Masarykova 90 (1.patro), 31200 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

BYTY Západ,reality investice , v.o.s.

náměstí Republiky 205/31, 30100 Plzeň

Realitní a investiční společnost. Prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, zejména bytů. Kompletní právní servis, advokátní úschova peněžních prostředků. Finanční poradenství, hypotéky. Individuální správa nemovitých věcí. Zajistíme energetický štítek, znalecký posudek, daňové přiznání.

Realitní kancelář neinzeruje

R41 - reality

Lhota 328, 30100 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

Makléřský servis s.r.o.

nám. Míru 2, 30100 Plzeň

Makléřský servis s. r. o. nám. Míru 2 301 00 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

HOLEX reality s.r.o.

Denisovo nábřeží 2568/6, 30100 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

Kučera reality s.r.o.

Malická 461/22, 30100 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

Sweet reality

Lipová 1127/22, 30100 Plzeň

Realitní kancelář neinzeruje

Mobil reality s.r.o.

Pražská 84/15, 30100 Plzeň

Prodej a pronájem nemovitostí, právní servis, zajištění financování, finanční poradenství, odhady nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

Realitka s.r.o.

Wenzingova 302/6, 30100 Plzeň

Naše realitní kancelář nabízí kompletní realitní servis po celé České republice. Vyřešíme též exekuce, zástavy a závazky na Vašich nemovitostech. Úzce spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, která zajišťuje právní servis včetně advokátní úschovy peněz.

Realitní kancelář neinzeruje

Realitáři Plzeň SE

náměstí Republiky 202/28, 31000 Plzeň

Ekonomové, inženýři, architekti, právníci a obchodníci spolupracující na společném projektu. Poskytujeme našim klientům profesionální služby i relevantní informace z dílčích segmentů lokálních trhů s nemovitostmi. Jen dobře informovaný klient učiní dobré rozhodnutí a omezí rizika.

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2757
Počet makléřů14142
Počet nabídek RK67814
Celkem nabídek67942